Batman Rebirth

Başlatan dean, 01 Nisan, 2016, 19:20:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Artık ağır ağır New 52'yu sonlandırmaktayız. Geçen sene Dc You adı altında dergiler bir değişim geçirmişti ama Dc beklediği geri dönüşü alamamıştı. Rebirth ile bu sefer dergilerde sıfırlanıyor. Her dergi ilk sayısından başlıyor. Bunların en önemlilerinden biri hiç kuşkusuz Batman. Yeni döneme Batman çok önemli bir değişiklikle giriyor. New 52 döneminin yazarı Scott Snyder yerini en son yazdığı Vision ve Grayson gibi serilerden hatırlayabileceğimiz Tom King'e bırakıyor. 1 Haziran'da Batman: Rebirth (2016) #1 çıkacak ve Mikel Janin tarafından çizilecek. 22 Haziranda başlayacak olan Batman (2016-) #1 ise David Finch tarafından çizilecek.

Nightrain

Maskeli elemanlar kim?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 01 Nisan, 2016, 19:39:52
Maskeli elemanlar kim?

Valla bende bilmiyorum :) Sayının tanıtımı için şöyle bir yazı vardı. Onu atayim;

I AM GOTHAM" Chapter One

No one has ever stopped the Caped Crusader. Not The Joker. Not Two-Face. Not even the entire Justice League. But how does Batman confront a new hero who wants to save the city from the Dark Knight?

CAN'T MISS: Superstar artist David Finch returns to Batman alongside writer Tom King for this five-part storyline.

maeglin

Ben özellikle Batman ve Flash'ı merakla bekliyorum. Hemen, hemen tüm serilerde görsellerde yer alan kişiler merak uyandırıcı.

lampard

Snyder'dan kurtulduk,  bakalım Tom King napıcak

rumar80

DC YOU cesur bir karardı.  Ama yazık oldu. Yine de Batman için devam.

Parker

Alıntı yapılan: dean - 01 Nisan, 2016, 19:54:48
  Valla bende bilmiyorum :) Sayının tanıtımı için şöyle bir yazı vardı. Onu atayim;

I AM GOTHAM" Chapter One

No one has ever stopped the Caped Crusader. Not The Joker. Not Two-Face. Not even the entire Justice League. But how does Batman confront a new hero who wants to save the city from the Dark Knight?

CAN'T MISS: Superstar artist David Finch returns to Batman alongside writer Tom King for this five-part storyline.

İngilizce bilmeyen takipçiler için ekleyelim;

Bölüm Bir: "Ben Gotham'ım."

Hiçkimse Pelerinli Haçlı'yı durduramadı. Ne Joker ne de Çift-Yüz. Hatta Justice League'in tamamı bile. Fakat, Batman şimdi şehri Kara Şövalye'den kurtarmak isteyen yeni bir kahramanla karşılaşıyor.

KAÇIRMAYIN: Çizer David Finch, Batman serisine yazar Tom King'in bu beş bölümlük öyküsü ile dönüş yapıyor.

Sakızlı Ohannes Paşa

Alıntı yapılan: Parker - 01 Nisan, 2016, 21:44:31
İngilizce bilmeyen takipçiler için ekleyelim;

Bölüm Bir: "Ben Gotham'ım."

Hiçkimse Pelerinli Haçlı'yı durduramadı. Ne Joker ne de Çift-Yüz. Hatta Justice League'in tamamı bile. Fakat, Batman şimdi şehri Kara Şövalye'den kurtarmak isteyen yeni bir kahramanla karşılaşıyor.

KAÇIRMAYIN: Çizer David Finch, Batman serisine yazar Tom King'in bu beş bölümlük öyküsü ile dönüş yapıyor.

Crusader savaşçı ya da süvari olarak cevrilirse daha doğru olur.

dean

Rebirth sonrası Joker.

gamlıbaykuş

Maalesef yeni Jokeri sevmedim. Kiss grubu üyelerinin takım elbise giymiş hali gibi. Jared   Leto baz alındı galiba...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dean

Alıntı yapılan: gamlıbaykuş - 19 Mayıs, 2016, 10:48:32
Jared   Leto baz alındı galiba...

Bencede Jared Leto'dan esinlenildi. Jared Leto'ya The Dark Knight Returns'deki takım elbiseyi giydirmişsin gibi duruyor.

dean

Jokerin kimliği mevzusu belli oldu. Devamı spoiler. Batman, Justice League çizgi romanlarında Joker'in kimliğini öğrenme şansına sahip olmuş ve aldığı cevap kendisini çok şaşırtmıştı. Herkes cevabın bir isim olmasını belliyordu. Ama gerçek öyle değildi. Batman'in aldığı cevap ise isminin söylenmesinin imkansız olduğu çünkü Joker'den 3 tane olduğuydu. Rebirth ile birlikte Joker'leri 3'lüyoruz.

rumar80

O zaman Batman tarihindeki olayları yapan Joker'ler hep farklı mı kabul edilecek? Jason'ı "öldüren" Joker ile yüzünün derisi soyulan Joker farklı vs....

Nightrain

Orjinal Joker, New 52 Joker ve Killing Joke'da ki Joker.

Böyleymiş.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

lampard

Joker kimliğini açıklayacaklar diye kızarken onu yapmayıp daha kötü bi iş yapmayı başarmışlar helal olsun  :)