Superman Rebirth

Başlatan dean, 01 Nisan, 2016, 19:21:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

5 Aralıkta çıkan ve Superman Vol. 4: Black Dawn ismini taşıyan ciltten sonra; beşinci cilt Superman Vol. 5: Hopes and Fears, 17 Nisan'da piyasada olacak. 144 sayfalık ciltte 27 ile 32. sayılar bir araya getirilmiş.

galeme

Black Down hikayesi çok güzeldi. Manchester Black severler kaçırmasın.

dean

Superman'in Rebirth dönemi maceraları Superman, Vol. 6: Imperius Lex isimli cilt ile devam etti. 33,34,3,36,39,40 ve 41. sayıları bir araya getiren cilt geçtiğimiz ay piyasaya çıktı.

rumar80

Alıntı yapılan: dean - 12 Eylül, 2018, 12:15:27
  Superman'in Rebirth dönemi maceraları Superman, Vol. 6: Imperius Lex isimli cilt ile devam etti. 33,34,3,36,39,40 ve 41. sayıları bir araya getiren cilt geçtiğimiz ay piyasaya çıktı.

Daha önceki maceralarda bahsedilen Apokalips'i kim yönetmeli sorusuna bir cevap hazırlayan, Superman ve Luthor arasındaki ilişkiye yeni bir yön veren güzel bir macera. Ancak içindeki en güzel bölüm kanser hastası çocukları JLA uydusunda gezdirdikleri macera. Örümcek adamdaki macera kadar duygusal değil belki ama yine de kendini sevdirerek okutuyor.

hennessy

Güzel haber bu seriye Umar reis sayesinde başladım...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Peter J. Tomasi'nin son macerası Superman, Vol. 7: Bizarroverse geçtiğimiz haftalarda piyasaya çıktı. Superman #42-45. sayıların toplandığı cilt 156 sayfadan oluşuyor.

İdrava

Rebirth serisi halen devam ediyor mu?