Green Lanterns Rebirth

Başlatan dean, 01 Nisan, 2016, 19:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Rebirth döneminde bir Green Lantern team-up'u göreceğiz. Serinin baş karakterleri Jessica Cruz ve Simon Baz olacak. 1 Haziranda Green Lanterns: Rebirth (2016) #1 çıkacak. Bu sayıda Sam Humpries'e yazar olarak Geoff Jones eşlik edecek. Çizer Ethan Van Sciver olacak. Green Lanterns (2016-) #1 ise 15 Haziranda bizlerle olacak çizimler ise Robson Rocha'ya ait olacak.

rumar80

Hal ve ekibi olmayacaksa bu seri de benden uzak olsun.

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 01 Nisan, 2016, 20:55:19
Hal ve ekibi olmayacaksa bu seri de benden uzak olsun.

Hal Jordan & The Green Lantern Corps'da gelecek. Ama Justice League'de Jessica Cruz ve Simon Baz olacak.

dean

Green Lanterns Vol. 1: Rage Planet ismindeki cildiyle Jessica Cruz ve Simon Baz, 31 Ocak 2017'de bizlerle olacak.
168 sayfalık ilk ciltte Rebirth sayısı ile birlikte ilk altı sayı olacak.

rumar80

Hal Jordan dünyanın korunmasını iki acemi  üyeye vermiştir.  İkili birbirlerine alışmaya çalışırlarken Kızıl fenerler de dünyaya öfkenin gücünü yaymaya çalışmaktadır.

Diğer rebirth serileri için çok geçerli olmasa da özellikle bu seri için eski green lantern maceralarını da okumak gerek.
  Bu arada bir de Hal Jordan'İn kahraman olduğu bir rebirthserisi de var.

Nightrain

Kız çok karamsar ya. Yapamam, edemem, ay birşey olacak diye dolaşıyor sürekli.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

galeme

Güzel seri ben beğenerek okuyorum. Fakat ara ara çerezlik hale geliyor. En son Phantom Lantern hikayesi güzeldi. Şimdiki iki sayılık Gotham'da geçecek olan hikayede Jessica en sonunda psikolojik sorunlarını yenecek gibi duruyor.

dean

Rebirth dönemi Green Lanterns, Green Lanterns Vol. 2: Phantom Lantern isimli macerasıyla 2 Mayıs'ta piyasada olacak.
7 ile 14. sayıların arasının toplandığı cilt, ilk cilteki gibi Sam Humphries tarafından yazılmış.

dean

Green Lanterns, Volume 3: Polarity geçtiğimiz aylarda yayınlanmıştı. Dördüncü cilt Green Lanterns Vol. 4: The First Ring ise bir hafta önce yayınlandı. Ciltte 22-26 sayıları bulunuyor. 128 sayfadan oluşmakta.

galeme

Sam Humphries runının sona ermesiyle birlikte ben de bıraktım. Fena değildi yine okutuyordu kendini ama farklı seriler için vakit kazanmak adına bırakma kararı aldım.

hennessy

Bu seriyi okumadım ama İnternette seri hakkında olumsuz sözler çok gördüm. Umar abi daha iyi bilir tavsiye eder ise okurum.

Hal Jordan and the Green Lantern Corps  ise tersine daha güzel bir hikaye olduğu söyleniyor. Ondan bu seriyi merak ile bekliyorum.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Bu seriyi pek okumadım Murat. O nedenle çok ta yorum yapamayacağım. Ben Hal Jordan okuyorum.

dean

Green Lanterns Vol. 5: Out of Time, 3 Nisanda çıkacak. 27 ile 32 arası toplanmış. Cilt 144 sayfa olacak.

dean

Altıncı cilt olan Green Lanterns Vol. 6: A World of Our Own, 3 Temmuz'a piyasaya çıktı. 168 sayfalık cilt 33 - 39 arasını topluyor.

dean

Simon Baz ve Jessica Cruz'un maceraları Green Lanterns Vol. 7: Superhuman Trafficking ile devam ediyor. 136 sayfalık cilt serinin 40,41,42 ve 43 sayılarının biraraya getirmiş. Aynı zaman da Annual #1'i de içerisinde bulmak mümkün. Cilt geçtiğimiz aylarda piyasaya çıktı.