Vampirella - Gerekli Şeyler (Dynamite)

Başlatan hanac, 06 Ekim, 2009, 09:17:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Gerekli Seyler Vampirella albümü yayinlayacagini duyurdu.

Gerekli Seyler sitesinden;

Gezegeni Drakulon'dan dünyaya gelerek yasadigi ask ve macera dolu serüvenleri ile klasikler arasina girmis olan bu eseri de Türkiye'de ilk defa albüm olarak 2 sayi halinde yayinliyoruz.

http://www.gerekliseyler.com.tr/haber.php?hb=78

Yakinda daha detayli bilgiler gelecektir .....

Alperen

Vampirella Turkiye'de bir cok cr firmasi tarafindan basilarak yayinlanmi bir cr. Genelde fazla satilmasa da sevilen bulunca okunulan bir cr. Harris comics'in bastigi ingilizce cr'lardan bir kismini okumustum. ARtik vampirellanin orijini degismis durumda. Yeni orijininde yahudi literaturundeki Lilith denilen, hz Ademin ilk karisi oldugu iddia edilen, daha sonra hz Adem'e itaatsizlik ettigi icin kovulup, gidip seytanlarla yatip vampirlere anne olan kadinin cocuklarindan biri vampirella. Drakulon'u Vampirella'nin gordugu bir dus olarak tanimliyorlar. Bakalim bu maceralarda basilacak mi? crli gunler!

tommikser

Gerekli Seylerden çikan Vampirella'yi aldim ikisini de.Ilk sayida konu ve çizim iç açici degildi ama sonrasinda biraz daha güzeldi.Merak ettigim bu çr ilk ne zaman yayinlandi.Kendi dergisi var midir?Hala yayinlaniyor mu?Hangi yayin evi yayinliyor?Yani okudugum dergi için biraz fazla bilgisizim :D

hanac

Günes Bey merhaba.

Öncelikle evliliginizi kutlarim, bir ömür boyu mutluluk dilerim.

Vampirella ya gelirsek, sizinle tamamen ayni fikirdeyim

Maceralar çok basit ve siradan basladi ama cildin sonuna dogru kendini bayagi iyi toparladi.

2. sayiyi okumayi sabirsizlikla bekliyorum.

Sanirim bu 1969-1983 arasi yayinlanan 112 sayilik ilk seri.

Daha sonra çok çesitli seriler yayinlandi.

hanac

Vampirella'nin yayin hakki DYNAMITE de.

http://www.dynamiteentertainment.com

Su anda yeni bir serisi yok, arsiv serilerini yeniden basip satiyorlar.

tommikser

Sevgili dostum çok sagol.Herkes böyle bir mutlulugu yasar umarim.Seven herkesi Allah bir araya getirsin.Sevenler kavussun karamba karambita ;DVerdigin bilgi içinde sagol.Yeni kapakta güzelmis.Acaba gerekli seyler ne kadar devam etmeyi düsünüyor?

Lami Tiryaki

Dostum tebrik ederim, ben de fotograflari facebook'ta gördüm. Mutlulugunuzun ömür boyu sürmesini dilerim. Umarim kiz çocugu seviyorsundur :)

Selamlar
Lami

tommikser

Lami abi çocuklugumdan ber hayalim kiz çocugu.Acaip sevimli oluyorlur.Firfirli bir etek ,kilotlu çorap acaip sevimli bir hayalim var.Senin ve çocugunun resimlerini de gördüm.Allah bagislasin valla çok tatli.Darisi bana
;D

Lami Tiryaki

Aynen kiz çocugu baska. Hz Muhammed bir sohbet sirasinda etrafindakilere "erkek çocuklarini sevin" demis. Dinleyenler sormuslar hemen: "Ya Muhammed, kiz çocuklari ne olacak? Onlari sevmeyecek miyiz?" Hz Muhammed:"Onlar kendilerini sevdirirler zaten..." Gerçekten böyle bir muhabbet geçmis midir bilmiyorum ama çok dogru söylemis. Benim kiz daha 6 aylik ve yere biraktigim anda gülüp, cilve yapip kucagima aldiriyor bir sekilde.

Merak etme, çizgi romancilarin %99'unun kiz çocugu oluyor. Kanitlanmis teori  ;)

Selamlar
Lami

tommikser

evet.kiz çocugu sevdiriyor kendini.Geçen havuza gittik,kiz 1,5-2 anca aman na cilveler ne gülmeler.Simitle yüzüyor babasi diyorki basini islat,arkaya atarak islatiyor bir kahkaha atiyor valla izlerken çok güldüm.Benimde olsun diye iç geçirdim.Evet peygamberimizde dogru demis valla acaip sevdiriyorlar.Bu arada herkese hayirli cumalar

michel

Arkadaslar heginize iyi günler,
Yayinladigimiz Vampirella Hanac'in dedigi gibi 112 sayilik Warren Yayinevinin serisidir.Bir aksilik olmadigi taktirde tüm külliyati aylik ciltler olarak tamamliyacagiz.
Ilk ciltteki giris maceralari biraz zayifti.Fakat gittikçe kendini okutmasini basaran bir yapi var.Özellikle Jose Gonzalez'in çizimleri bugünkü birçok çizerin üstünde bir kaliteye sahip.Zaten zamaninda birçok okuyucu bosuna asik olmadi.
iyi okumalar
Misel

Lami Tiryaki

Ilk göz agrilarimizdan Vampirella'yi aliriz, okuruz ve dahi asik da oluruz. Siz yeterki yayinlayin. Emeginiz için tesekkürler...

Selamlar
Lami

tommikser

Sevgili michel abi.Aliyoruz alacagiz okuyacagiz.Yalniz bir sikinti var kiskinçlik yapiyor bu dergi.Oh oh bak bakalim gibisinden.Kapaklar bu kadar hos olunca.Hele bilmeyen biri vay be veyahut karamba karambita diyor ;D kapaklari eslerimizin kiskançlik dozunu hafif azaltacak sekilde dizayn etseniz iyi olabilir-aramisda kalsin gerçekten güzeller ;)- almaya devam

nacho_grande

Gerekli Seyler, Agustos basinda -daha önceki çikan 2 sayinin da dahil oldugu- 3 sayilik hardcover 200 limitli, imzali özel bir cilt çikartacak diye duydum.

nacho_grande

Gerekli Seyler, Agustos basinda -daha önceki çikan 2 sayinin da dahil oldugu- 3 sayilik hardcover 200 limitli, imzali özel bir cilt çikartacak diye duydum.