Çizgi Alem Teşvikiye

Başlatan haysat, 10 Nisan, 2016, 00:11:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Çizgi Alem açıldı.

Abdi İpekçi cd. No:57/A Reasürans Çarşısı Dukkan No:38 Teşvikiye
Istanbul

Çizgi Roman seviyor musunuz? Biz çok seviyoruz...
Küçükken aileden tırtıkladığımız paralarla oramıza buramıza saklayarak aldığımız kitaplardan ebeveynlerimiz isyan ederdi,
biz yine okulu kırıp topladığımız kitap ve dergileri bulduğumuz bir apartman boşluğunda otomat sönene -ve kalkıp yeniden açana
kadar okuyarak geçirdik ilk okuma deneyimlerimizi.. Artık soğuk taşlara oturmak da, sönen otomat ışığı da yok...
Aksine saatlerce kitap okuyup konuşabileceğimiz ortak bir mekanımız var. Hem de Arka Bahçe'den sevgili arkadaşımız
Ahmet Kocaoğlu desteğiyle! Hepinizi bekliyoruz! Açılış ve etkinlik haberlerimizi ısrarla bekleyiniz!
Bu arada bize, sayfamıza, dükkanımıza, ÇR'ye (ya da Grafik Roman'a ya da Ardışık Sanat'a)
desteğiniz için lütfen sayfamızı beğenip paylaşırsanız, hepimizi bahtiyar kılarsınız
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

Çizgi Alemi bizlere kazandıran Barış Başaran & Cem Ülgen

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Tarkan Kurt

Hayirli olsun, benim büroya yakın ilk ben giderim sanırım.

yunusmeyra

hayırlı olsun dostlar ve kucak dolusu teşekkürler :)
seneler var "reasürans çarşısı"na yolumuz düşmemişti...en son arka bahçe yayıncılık ,büyük mavi yayıncılık ve gerekli şeyler dükkanını (ki hepsi birdi bu adı geçenlerin  ;) ) hatırlıyorum bu çarşıda...o zaman "comics" olayının ana mabediydi...o dükkandan dergi alan bir çok genç dostumuz şimdi  iyi bir koleksiyoner veya bir çizgi roman sevdalısı...günümüzün bir çok çizgi roman yazar ve çizerininde o yılların dükkanının müdavimi olduğunu hatırlatalım...her ayın 15'inde harçlıklarının çoğunu buraya yatırdıklarını gördüğüm nice genç dostumuz hala iyi bir çizgi roman okuru...darısı yeni mekanın başına...
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

aa

Esse Gesse Hayranı...

doktor1881

böyle yeni yerlerin açılması çok güzel.kazançınız bol olsun

kalidor

Hayırlı olsun, bol kazançlar.
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Böylece ilk döngü tamamlanıyor, İstanbul'da (ve Türkiye'de) bildiğim kadarıyla açılan ilk çizgiroman dükkanının mekanı olan Reasürans Çarşısı'na bir durak açılıyor. Umarım bu girişim beklentileri karşılar...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

seastar1000

Hayırlı olsun bol kazançlar çok çok musteriler olsun diyorum

darkwood

Hayırlı olsun, her şey gönlünüze göre olsun.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Eski anıların hatrına bir uğramak lazım.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları