E-DERGİ SAYI:8 YAYINDA!

Başlatan yunusmeyra, 14 Nisan, 2016, 00:53:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alper_kaya

Bu gece kahveme neyin eşlik edeceği belli oldu. Emeği geçenlere tebrikler...

hanac

Alıntı yapılan: altay1944 - 14 Nisan, 2016, 14:26:37
Dostlar teknik olarak ne kadar zordur bilmiyorum ama altınmadalyon e-dergiler   issuya yüklenebilir mi?işyeri indirmiyor ...İzin yok.

Mesut Hocam, issu olayını da halledeceğiz.

pikofarad

Oy oy süper. Böylelikle 2. yazım da dergide yayınlanmış oldu. Çok mutluyum. :) Emeği geçen herkese teşekkürler.

pizagor

Jedmau'nun çok sevdiğim bir huyu var: ne zaman yeni bir yayını çıksa hemen soruyor ya 'okuyanlardan ilk yorumları alalım' diye, ben de sorayım...

Okuyan arkadaşlarımızdan ilk yorumları alabilir miyiz?

Eleştiri serbest, çekinmeyin...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

HacıGeraltEmmi

Çizimler şahaneymiş Özgür. Tebrikler.

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 15 Nisan, 2016, 14:55:23
Okuyan arkadaşlarımızdan ilk yorumları alabilir miyiz ?

Pek yorum geleceğini zannetmiyorum.

Daha önceki sayılara da sıfıra yakın yorum geldiğinden  :)

pizagor

Alıntı yapılan: designer73 - 15 Nisan, 2016, 20:30:19
Çizimler şahaneymiş Özgür. Tebrikler.

Ciddi misin Abbas?!! Teşekkürler :)

yunusmeyra

Özgür ellerine sağlık çok güzel çizimler  :) Rıza ve Engin'in çizimleri bize 90'lı yılların esintilerini ve heyecanlarını taşıyor..ama dikkat ederseniz hala günceller.şöyle ki o yıllarda çizdikleri tiplemelerin dergileri yay yayınlanmıyor ya da yayınlanmış ve kısa bir süre sonra sonlandırılmışlardı...çoğunun filmi çekilmemişti bile...ancak "karalamalar" sayfasında ele aldıkları tiplemeler ve çizimler için son 5 yılda daha çok ve kaliteli yayın yapıldı ve pek çok okuyucu bu tiplere o yıllarda olduğundan daha aşinalar.. ayrıca ellerine sağlık ve yeni, heyecanlı  çizimlerinide vakit bulabilirlerse görmek isteriz  :)
not:Rıza ve Engin dostlar fotodan kopya alıp koymak o itinalı ve işçilikli kurşun kalem ve çinili çalışmalarınızda ayrıntı kaybına sebep oluyor...ve emeğinize denk bir sergileme yapamıyoruz yani bir "scanner"da tarayıp gönderseniz emin olun resimler daha da coşar  :) (25 yıl önce alfa yayınları "kurşun kalem" ve "renkli-tonlamalı" çizimleri yayınlayamaz özellikle çinili (net siyah-beyaz olsun diye...) çizimleri isterdi.çok şükür dijital yayında böyle bir sıkıntımız yok...ama scanner'dan geçmiş veya bizzat dijital programda çizilmiş resimler iyi ve aslına sadık sergileme yapmamız için şart  ::)

yazılar konusunda: hazırlık aşamasında her yazı en az 2-3 kez okunduğu için ben eşitsizlik yaratmamak için yorumlarımı sonra yazacağım  ;)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

connyapku

Az once okudum ve cok begendim. Resimleri gorunce sasirdim, cok guzel cizimler. Ilyas abi ve Sami abinin Conan cizimlerini de gormek isterdim. Emegi gecen herkese tesekkur ederim.

hanac

http://www.mediafire.com/download/noemb2hqjiobbgl/altinmadalyon8.pdf

Arkadaşlar merhaba, e-dergimizi okuyan yok mu ?

Olumlu-olumsuz yorumlarınızı bekliyoruz.

s.b

Abi indirdik ama henüz okuyamadık.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

maeglin

Bende indirdim ama henuz okuma firsatim olmadi. Bir de ilerde tum sayilari tekrar basmayi dusunurseniz cok guzel olur ilkini yakalayamadik  :)

pizagor

Bir sayıyı daha okuyanlardan yorumsuz kapatıyoruz :-\

Dergide neyi değiştirelim de ilgiyi ve katkıyı arttıralım? Topyekün rafa kaldırın bu projeyi dahil atış serbest, buyurun...

Nemo

Indirme olayi olmadan direk okunma olasigili var mi? mesela dun google'da cizgiroman diye arama yaptim. bi site cikti karsima. internetten indirip okumam cizgiromanlari ama ninja turtles'i cevirmis koymuslar, merak ettim, okudum ve indirme yapmadan direk okuyabildim. Bu daha cazip geldi bana o an. Indirme olayi olsaydi ugrasmazdim yuzde 99.
Özel Alfa Ajanı

kalidor

Şu an mümkün değil ama olabilir. Bu öneriyi listeye yazdık bile  ;)
Crom! Ölüleri Say...