E-DERGİ SAYI 9 YAYINA HAZIRLANIYOR

Başlatan pizagor, 16 Nisan, 2016, 00:26:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Bu akşam çiziktirdiğim ilk karalamamla bu başlığı açıyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

'Sins Past' incelemesinden sonra Altın Madalyon e-derginin yeni sayısı için 'Sins Remembered'da karar kıldım. İş ki o albümü evde bulabileyim...

'Sins Remembered' tesadüfen sevgili Mesut'un Kuzgun Çizgiromanevi'nde görüp hemen aldığım, yutarcasına okuduğum bir albümdü. Öncesini ise ondan dört ya da beş sene sonra tadabilmiştim. Önümüzdeki günlerde yapılacak ikinci okuma 'Sins Past' eşliğinde daha da lezzetli olacaktır. Umarım bu keyfi yazıya aktarabilirim...

pizagor

Sins Past'ten sonra Sins Remembered büyük hayal kırıklığı oldu. Oysa cahil cühela ilk okumam nasıl da keyifli olmuştu.

Neyse yazı tamam neredeyse, bu hafta içinde yeni bir karalamayla birlikte Sins Remembered yazısını da gönderirim.

pizagor

İki karalamam ve bir 'Sins Remembered' yazım ilgililere ulaştırıldı. Katkıda bulunacak arkadaşların durumları nedir, hazır mı yazılar, çizimler?

Caretta ağabey, laf aramızda müthiş Carson hikayesi üzerine bir incelemenizi okumayı çok isterim, ne dersiniz?

Levent Suberk

Altın Madalyon dergisini her zamanki gibi merakla bekliyoruz.

Levent Suberk

Alıntı yapılan: Levent Suberk - 09 Ağustos, 2016, 11:39:05

Kendi kendime mi konuşayım, ne yapayım?

rumar80

Derginin editörü sevgili yunusmeyra tatilde. Döner dönmez olay hızlanacak.

yunusmeyra

Alıntı yapılan: Levent Suberk - 09 Ağustos, 2016, 11:39:05
abi güzel bir yazınızı daha bekliyoruz  :) siz hazırlıklarınızı tamamlayıp e-dergide ki adrese yönlendirirseniz şimdi çalışma hayatı sebebiyle çok yoğun olan  ;) editörümüz Hanac bizlere ve yardımcı editörlere yönlendirerek yayına hazır hale gelecek düzenlemeleri yapacaklar ve bana da dergiyi yapmak kalacak...gelen yazı ve çizilerle ilgili sayfalarımızın çalışmalarını tatilde bile  yapıyoruz  8) bu vesileyle yazı ve çizilerini beklediğimiz arkadaşlara (kendilerini biliyorlar   ;) ) ellerini çabuk tutmalarını buradan bir kez daha hatırlatmış olalım,1 ay içinde de yeni sayımızı yayınlamış olalım  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Levent Suberk

Bu sayıya yazı hazırlayamadım. Ancak sayı yayınlandıktan sonra ayrıntılı bir değerlendirme yapacağım. Son sayıya baktım da, artık bu dergi piyasaya çıkıp gazete ve dergi satan yerlerde satılmalı dedim. Sait Faik'in de bir yazısında dediği gibi "Büyük Hayaller Kuralım".

Mrtekin

Halk, Tommikser'in yazılarına hazır değil... ;D
They drew first blood...

pizagor

Teknede e-dergiyi hazırlarken yunusmeyra'nın denize düşme tehlikesi atlattığını, kendisini kurtarabilse de dizüstü bilgisayarının Karadeniz'in azgın sularına kapılıp denizin yüz metre altında olduğunu duyduk!

alper_kaya

Bu hafta tarafıma gelen bir maille, artık bu sayının hazırlık aşamalarının ciddi ciddi ilerlediğini öğrenmiş bulunuyorum.

Nedir durumlar? Ben Loch Ness hikayesinin son bölümünü yazacağım bir hafta içinde. Başka yazı var mı, biten / bitmeye aday...

hanac

Alıntı yapılan: alper_kaya - 11 Şubat, 2017, 17:08:08
Bu hafta tarafıma gelen bir maille, artık bu sayının hazırlık aşamalarının ciddi ciddi ilerlediğini öğrenmiş bulunuyorum.

Nedir durumlar? Ben Loch Ness hikayesinin son bölümünü yazacağım bir hafta içinde. Başka yazı var mı, biten / bitmeye aday...

Alper merhaba,

Genel Yayın Yönetmenimiz Sn. Yunusmeyra az sonra buraya son durumu yazacak.  :)

yunusmeyra

Alıntı yapılan: alper_kaya - 11 Şubat, 2017, 17:08:08

adminimiz ve "baş editörümüz" Hanac`ın mail`i  :) 9. sayımızın hazırlıkları devam ediyor, yazılarımız ve incelemelerimizin önemli kısmı tamamlandı. Martin amca`nın beyaz ışığa hedef olup olmadığını; büyük bir heyecan ve korkuyla Java`nın peşinden koşan Diana`nın akıbetini merak edenlerdeniz . "serüven devam etmeli!" yani "yeni bölümü" sabırsızlıkla bekliyoruz  :)

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hennessy

Baş editörümüz Hanac'ın isteği ile (Aldığım ücreti açıklayamam) İlker ÖZER ile bu sayı için röportaj yapacağım. Satışların olumlu şekilde etkileceğine kesinlikle inanıyorum.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları