ROM - IDW ile geri dönüyor

Başlatan hanac, 20 Nisan, 2016, 23:30:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pizagor

pizagor

Alıntı yapılan: s.b - 21 Nisan, 2016, 08:20:51
Bu Rom çok tipsiz olmuş.

Belli ki ROM IDW tarafından öne çıkarılıyor. Modern hikaye yorumunu hakikaten merak ediyorum. Kozmetik olanaksa bana çok da farklı gelmedi, yalnız benim hatırladığım ROM'un parmakları yoktu.

rumar80

Alıntı yapılan: pizagor - 21 Nisan, 2016, 08:28:20
Belli ki ROM IDW tarafından öne çıkarılıyor. Modern hikaye yorumunu hakikaten merak ediyorum. Kozmetik olanaksa bana çok da farklı gelmedi, yalnız benim hatırladığım ROM'un parmakları yoktu.

Haklısın Özgür.  Daha çok kar eldiveni giymiş gibi baş parmak ve diğer parmakları sarar tarzda idi.

hanac

Pulluk

Muhteşem bir haber.Umarım ülkemizde de görebiliriz... :D
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

kalidor

İlk fasikülü haftasonu Büyülü Dükkan'da görünce Rom'un çok sevdalısı olmasam da aldım. 5 farklı varyant kapak artı bir de 3D'li 5 kapaklı kutulu koleksiyoner edisyonu da Büyülü'de bulunuyor.  Öykü direkt dünyada başlıyor ve Rom iyice insanların içine sızmış olan Darkonluları (Dire Wraiths) nötralizörü ile avlıyor. Rom çok sevgili gezegeninin Marvel'da kalması sebebiyle gezegeninden adıyla değil de gıyaben bahsediyor. Her neyse IDW Rom'un geri dönüşünü sadece kendisiyle sınırlandırmayıp, tüm IDW evrenine yaymaya karar vermiş. Bunun için de oluşturduğu eventin adını "Revolution" koymuş. Yani GI JOE, Transformers, Micranouts, M.A.S.K ve ROM'u aynı maceralarda görebileceğiz. Hep beraber uzaylı istilacılara karşı savaşacaklar. Zaten fasikülün sonunda GI JOE'dan 2 kişiyi görüyoruz. GI JOE'ya felan lafım yok da fasikül sonrası yer alan 2-3 sayfalık açıklama-tanıtım bölümünde bir karede görülen Action Man'i inşallah çizgiromanda görmeyiz.  Fasiküller 5 USD, kutulu collectioner edition 28 USD.
Crom! Ölüleri Say...