Silver Surfer Cilt 1 ve 2nin şuan ki fiyati üzerine

Başlatan Alperennk, 29 Nisan, 2016, 07:56:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

maeglin

Yukarıda da söylenmiş ama fiyat sizin ona biçtiğiniz değerle satıcının ne kadar tok olduğuna bağlı. Gülen Adam'ı bir arkadaşım 80 TL'ye alırken ben etiket fiyatından şansıma alabilmiştim, tükenmesine karşın.

darkwood

Arkadaşların yazdığı gibi, baskısı tükenen kitaplarda artık fiyat biraz şansa bağlı kalıyor.
Ticari açıdan düşünüyorsanız aldığınız fiyattan elden çıkarma şansınız varsa, zarar etmiş sayılmazsınız ki; bu kitapları aldığınız fiyata rahatça elden çıkarabileceğinizi düşünüyorum.

Koleksiyoncu olarak düşünüyorsanız, kitaba verdiğiniz değer için para bir ölçü olmaz bence.
Amerikada ki koleksiyoncuların 1 fasikül için yüzbin dolarlar hatta milyon dolarları gözden çıkardığı düşününce ne demek istediğimi anlarsınız sanırım.
Bakın aşağıdaki paylaşımlarımız size biraz daha fikir verebilir sanırım  ;)

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1179.msg18497.html#msg18497

Darkwood Sakinleri..

Alperennk

Alıntı yapılan: maeglin - 29 Nisan, 2016, 23:39:12
Yukarıda da söylenmiş ama fiyat sizin ona biçtiğiniz değerle satıcının ne kadar tok olduğuna bağlı. Gülen Adam'ı bir arkadaşım 80 TL'ye alırken ben etiket fiyatından şansıma alabilmiştim, tükenmesine karşın.
Önümüzdeki haftalarda bir kitap fuarı olucak bende orada silver surferı ucuza görmek istemiyorum :D

Alperennk

Alıntı yapılan: darkwood - 30 Nisan, 2016, 02:15:46
Arkadaşların yazdığı gibi, baskısı tükenen kitaplarda artık fiyat biraz şansa bağlı kalıyor.
Ticari açıdan düşünüyorsanız aldığınız fiyattan elden çıkarma şansınız varsa, zarar etmiş sayılmazsınız ki; bu kitapları aldığınız fiyata rahatça elden çıkarabileceğinizi düşünüyorum.

Koleksiyoncu olarak düşünüyorsanız, kitaba verdiğiniz değer için para bir ölçü olmaz bence.
Amerikada ki koleksiyoncuların 1 fasikül için yüzbin dolarlar hatta milyon dolarları gözden çıkardığı düşününce ne demek istediğimi anlarsınız sanırım.
Bakın aşağıdaki paylaşımlarımız size biraz daha fikir verebilir sanırım  ;)

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1179.msg18497.html#msg18497
Teşekkürler. Aslında çok uçuk bir fiyat değil banada makul geliyor

-brendon-

Silver surfer 1-2 ve baska cizgiromanlarimi mecburen satiyorum ilgilenen olursa bu (Satılık çok uygun Çizgiromanlarrr) başlık altında.