Suikast Sınıfı - Gerekli Şeyler (21 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan dean, 09 Mayıs, 2016, 16:42:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darbove

Her şeye bir önyargıyla yaklaştığınızı seziyorum yorumlarınızdan. Bu konudaki söz konusu manga shounen diye tabir edilen genç erkeklere yönelik eğlenceli bir manga. Shounen serilerde genelde arkadaşlık güven işlenir. Bahsettiğiniz ısındığınız seri ise seinen bir seri yetişkin erkeklere yönelik bir seri. Seinen serilerinde genelde yetişkinlere yönelik konular işlenir kan vahşet kullanılmaktan çekinilmez. Tabi konu hakkında konuşulabilecek bir sürü yazı olabilir. Türkçe olarak yayınlanmış ve sevebileceğiniz manga olarak bir de yalınayak gen serisi var tavsiye ederim.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Dr.ArAmAS

Alıntı yapılan: darbove - 22 Ağustos, 2017, 22:18:30
Her şeye bir önyargıyla yaklaştığınızı seziyorum yorumlarınızdan. Bu konudaki söz konusu manga shounen diye tabir edilen genç erkeklere yönelik eğlenceli bir manga. Shounen serilerde genelde arkadaşlık güven işlenir. Bahsettiğiniz ısındığınız seri ise seinen bir seri yetişkin erkeklere yönelik bir seri. Seinen serilerinde genelde yetişkinlere yönelik konular işlenir kan vahşet kullanılmaktan çekinilmez. Tabi konu hakkında konuşulabilecek bir sürü yazı olabilir. Türkçe olarak yayınlanmış ve sevebileceğiniz manga olarak bir de yalınayak gen serisi var tavsiye ederim.
SEVGİLi darbove önyargı demeyelim..zevk ve tercih meselesi diyelim.tşk ederim öneriler için ama manga bana göre değil

darbove

Alıntı yapılan: Dr.ArAmAS - 23 Ağustos, 2017, 11:31:01
SEVGİLi darbove önyargı demeyelim..zevk ve tercih meselesi diyelim.tşk ederim öneriler için ama manga bana göre değil
Rica ederim. Çizgi roman bakarken arada mangalara da göz atmanız sizden bir şey kaybettirmez. Zevkinize göre değilse almazsınız zaten. :D
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

frodo

Mangalara bende yabancıyım ama ilerleyen zamanlarda şuan daha alınacak çok çizgi roman var Titana saldırı almayı düşünüyorum animesi güzel izledim.Çoğu cildi tekrar olucak animeyi izlediğim için ama olsun.Belkide manga sektöründe de farklı tatlar vardır ama adım atarmıyız zaman gösterir.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

memospinoz

memospinoz

Korosensei iç çamaşırı hırsızı şüphelisi mi?! Korosensei öğrencilerin güvenini tekrar kazanabilmek adına gerçek suçluyu bulmak için kolları sıvar ancak bu da "onların" bir başka tuzağıdır!

Sayfa Sayısı: 192
Etiket Fiyatı: 16 TL

dean

dean

E Şubesi Öğrencileri için tedarik

Edilen yeni jimnastik kıyafetleri,

Dünyanın en iyi performansını gösteren, gurur verici ürünlerdir.

Suikastın büyüklüğü arttıkça öğrencilerin yanına sokulan kara gölgelerin sayısıda artmaktadır...

Suikastçı '' Ölüm Meleği'' Saldırıyor!!

memospinoz

Korosensei'ye suikast düzenlemeyi başardıktan sonra öğrencilerin hayatlarında neler olacak? E şubesi kariyer görüşmeleri ile meşgulken Nagisa kendi yeteneği ile ne yapması gerektiği konusunda tereddüt etmektedir. Bu düşünce ile evine dönen Nagisa'yı neler bekliyor...!?

memospinoz

Finaller yaklaşırken müdür Asano A şubesinin sınıf öğretmeni oluyor!

Asano, arkadaşlarının E şubesine olan nefretini körükleyen babasının tuhaf ders anlatma yöntemini görünce E şubesine bir istekte bulunmaya gidiyor.

Asano'nun amacı ne olabilir?

Etiket Fiyatı: 20 TL

memospinoz

Şi̇ro'nun "canavar" olarak bahsetti̇ği̇, sıradışı suikastçı uyanmıştır! Korosensei̇'yi̇ korkunç bi̇r güçle köşeye sıkıştırarak yaptığı sürpri̇z saldırı i̇le gerçek yüzü ortaya çıkar. Daha önce eşi̇ benzeri̇ görülmemi̇ş bi̇r fırtına, E şubesi̇ne çarpmak üzeredi̇r!!

Sayfa Sayısı: 196

dean

Korosensei geçmişini anlatıyor... Bu geçmiş inanılmaz derecede zalim insan deneylerinin kurbanı olan birisiyle bir kadın arasında oluşan bir bağ ile ilgili. Bu hikayeyi dinleyen öğrenciler ne düşünücekler!?

Sayfa Sayısı: 196

dean

Korosensei Suikastı finale doğru yaklaşırken e şubesi kendi içinde bölünür! Bambaşka karakterlere sahip olmalarına rağmen, Nagisa ve Karuma'nın arasında bunca zamandır süregelen tuhaf uyum, yerini rahatsız edici bir gerginliğe bırakmaya başlar!

dean

Nagı̇sa ve karuma, uluslararası uzay ı̇stasyonunu kaçırmak gı̇bı̇ akılalmaz bı̇r operasyona gı̇rı̇şı̇r. acaba ı̇kı̇lı̇, korosenseı̇'yı̇ kurtaracak araştırma verı̇lerine ulaşabilecek mi?

Sayfa Sayısı: 208