24: Legacy

Başlatan dean, 17 Mayıs, 2016, 12:12:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Kiefer Sutherland'siz 24 dizisi 24: Lagacy, 5 Şubat 2017'de başlıyor. Bu sefer başrolde Corey Hawkins olacak. Hikaye bir noktasında Jack Bauer ya da diğer tanıdığımız karakterlerle kesişecek mi belli değil. Fragman en altta.

http://www.imdb.com/title/tt5345490/

https://www.youtube.com/watch?v=sOWpUB_Xdqs

doktor1881

neredeyse 1 yıl var ama artık bekleyeceğiz Benim konsepte uygun

Pulluk

Bourne Legacy'den bile kötü bir fikir bence... :-X
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

hennessy

http://www.imdb.com/title/tt5345490/

Dizi ayrıca politik ve casus gerilim kategorilerinde de yer almaktadır. Fox'ta 9 sezon, 204 bölüm yayınlanan "24" dizisinin yaratıcıları Joel Surnow ve Robert Cochran tarafından oluşturulmuştur. Ayrıca "24" dizisinde yönetici yapımcı olarak görev alan ve "Dexter" in de yapımcısı olan Emmy ödüllü Manny Coto ile Evan Katz dizinin ortak yaratıcıları arasındadır. Coto ve Katz ile birlikte Emmy ödüllü yapımcı Howard Gordon (Homeland, 24: Live Another Day), Oscar ve Emmy ödüllü yapımcı Brian Grazer (A Beautiful Mind, 24), Stephen Hopkins (24) ve orijinal serinin yıldız oyuncusu Kiefer Sutherland dizide yönetici yapımcı olarak hizmet veren isimlerdir. Üretimi ise 20th Century Fox Television ile birlikte Imagine Television ve Teakwood Lane Productions şirketleri tarafından yapılmaktadır.
Pilot bölümü ve çeşitli bölümleri Stephen Hopkins tarafından yönetilen dizinin ilk sezonu 12 bölümden oluşacaktır. Eski oyunculardan geri dönüş olmayıp, kadro yenilenmiştir. "24" dizisindeki formatını koruyacak olan dizide bölümler günlük olayları kapsayacak şekilde işlenecektir.

The Walking Dead'in 6. sezonunda "Heath" karakterini canlandıran Amerikalı aktör Corey Hawkins ve Homeland dizisinde "Allison Carr" olarak izlediğimiz Miranda Otto dizinin başrollerini paylaşmaktadır. Ayrıca Anna Diop (The Messengers), Ashley Thomas (Beowulf: Return to the Shieldlands), Jimmy Smits (Sons of Anarchy, Dexter), The Flash dizisinde "Hunter Zolomon / Zoom / Jay Garrick" karakterini canlandıran Teddy Sears, Emmy ödüllü aktör Dan Bucatinsky (Scandal), Charlie Hofheimer (Mad Men), Coral Peña ve Sheila Vand (State of Affairs) oyuncu kardosunda rol alan isimlerdir.

Corey Hawkins dizide askerden kahraman olarak evine dönen ve Amerika'da ki büyük çaplı terör saldırılarını durdurmak için CTU (Terörle Mücadele Birimi) adına çalışan "Eric Carter" karakterini canlandıracaktır. Miranda Otto ise CTU eski başkanı "Rebecca Ingram" olarak sahne alacaktır. Dizi Amerika Birleşik Devletleri topraklarında yaşanan yıkıcı terörist saldırılarını durdurmak için zamana karşı mücadele eden bir ekibi merkezine alacaktır.

ilk bölüm 5/10

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

İlk iki bölümü izledim. İlk önce şunu söylemek istiyorum. Gözlerim Jack Bauer'ı arıyor. Bu kesin. Ama Jack'in olmadığını kabullenip diziye baktığımızda ilk iki bölüm fena başlamadı. İkinci bölümü ilk bölümden daha fazla beğendim. Bunun sebebi belki de ilk bölümün bütün süresince Jack Bauer'ı düşünmemdi bilemiyorum. Şu an dizi için büyük sözler söylemek için erken tabi. Tony Almeida seni bekliyorum.

doktor1881

Bölüm:1 Bin Khalid operasyonunu yürüten CTU ekibi ve onları avlayan operasyondan kurtulan adamlar,kayıp çelik kasa.....
Eric bu rol için ilk bölümde gördüğüm kadarıyla zayıf kalmış
Yine hainin kim olduğunu sonuna kadar bilemeyeceğimiz bir 24 dizisi başlamış
İlk bölüm olarak tatmin etmese de beklentimiz büyük devam

Bölüm Notu:7/10

doktor1881

Bölüm:2 Bu dizinin bölüm sonlarında ekranı bölüp kişilerin son durumlarını ve ruh hallerini gösteriyor ya o sahnelere bayılıyorum
Eric sazı eline aldı;çalmaya başlarken,kardeşini zor anlar bekliyor

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

2
Bölüm:3(GünceL) Tempo her bölüm biraz artsa da eski dizisinin tadında değil. Yine de seyredilebilir.
Corey Hawkins rolunun hakkını veremiyor gibi

Bölüm Notu:7.5/10

doktor1881

2
Bölüm:4 (GünceL) Eskiye takılmadan seyretmenin en doğrusu olduğunu anladım (Hawkins'in role yakışmadığı kanaatım değişmedi)

Dizi bildik 24 kurgusunda ilerliyor.İhanetler ve aksiyon devam ediyor

doktor1881

2
Bölüm:5 (GünceL) Müziğiyle,saatiyle,aksiyonuyla,gerilimiyle yayınlanan bir çok diziden fersah fersah ileride
Her ne kadar orjinaline yaklaşmasa bile ;D
Bu bölümde bir nefesde izlendi

doktor1881

Bölüm:6 Uyanan hücrelerden (Khasan-Amira) eyleme geçerken Jadalla başka planlar peşinde

doktor1881

2
Bölüm:7 (GünceL) Rebecca, TONY ALMEDİA kartını açarken Eric karısını kurtarmak için hamle yapmak zorunda

doktor1881

3
Bölüm:8 (ĞünceL) Gerek Johnn cephesinde gerekse Eric cephesinde ailenin önemini anlatan bir  bölümdü
Yeni teröristimiz Naseri

doktor1881

Bölüm:9 Terörle Mücadele Birimi nasıl böyle kolayca düşer.Jadalla serbest olay daha da karışacak Etrafa ölüler yayıldı :-X