İdefix

Başlatan pizagor, 14 Kasım, 2009, 18:53:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yalcinerol345

İdefix'ten yıllardır ara ara alış-veriş yaparım.Bana hiç hatalı-yıpranmış kitap gelmedi.Ben şahsen memnunum.

yalcinerol345

Nihayet Batman-Hush %38 indirimle 34.10Liraya satışa başlamış.

Nightrain

Idefix sürekli hata veriyor. Neyse, Bkm kitap'a Infinity Gauntlet eklensin, oradan alacağım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Tuco Ramirez

İdefiksten yaptığım alışverişte 11 kitabın 7si parçalı sevkiyat  yapılmış. E şimdi kalan 4 kitap tedarik aşamasında. Bunlar son anda tedarik edilemez ise corto serisinin 2 sayısı eksik kalacak. Don kişotun ise 1. cildi eksik kalacak. 1. Cilt olmadan ben 2. Cildi ne yapayım. 9 sayılık cortonun 2 cildi eksik ne anlamı kalacak.
Bu durum nedeniyle kargo geldiğinde teslim almazsam siparişim iptal edilir mi bilen var mı arkadaşlar?

ghostrider

Kapıda ödeme seçeneğinin olmaması çok kötü bir durum,her kitap satan sitenin kapıda ödeme seçeneği olmalıdır.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

gizmoo

Son yaptığım alışverişlerde bütün kitaplarım yıpranmıştı.
Elimden geldiğince ordan alışveriş yapmayacağım.
Hatta callcenterdaki kişi bile bunu kabul eder gibi konuştu.
Diğer kitaplar için birşey diyemem ama çizgiromanlarda durumu çok kötü arkadaşlar.
Sanırım iade edilen yıpranmış kitapları tekrar gönderiyorlar.

altay1944

Son günlerde idefix çizgiroman yeni kısmını tıkladığımda yeni yerine eski listeler başta çıkıyor ...Sizde de öyle mi?Öyle ise yılbaşından sonra çizgiroman basımcıları kış uykusuna mı yattı?
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

tulgan

Alıntı yapılan: altay1944 - 18 Ocak, 2017, 10:39:42
Son günlerde idefix çizgiroman yeni kısmını tıkladığımda yeni yerine eski listeler başta çıkıyor ...Sizde de öyle mi?Öyle ise yılbaşından sonra çizgiroman basımcıları kış uykusuna mı yattı?

Bu konuya bir açıklama getirmek gerek, D&R ve dolayısıyla İdefix internet sitelerinin alt yapısını değiştiriyor 1 Ocak'tan beri ama çoğunluk bu sıkıntının bizlerden kaynaklandığını sanıyor.

Kendilerine düzenlik aralıklarla yazıyorum ama klasik "bugün, yarın, en kısa zamanda" cevaplarını alıyorum, sorun bizlerden kaynaklanmıyor.

seastar1000

Son siparisdeki 3 cizgiromanin 2 sini İzmir e yollamislar.Yanlislikla alan beyefendi beni aradi oyle ogrendim.Sitede ise siparis teslim edildi diyor.Fakat hata İdefix mi yoksa Yurtici kargomu cozemedim
Ayrica bugun kargo bedava diye reklam gecmisler Bedava hemde uzak mesafeye bedava

OZAN BALIM

Arkadaşlar İdefix 1 Ocaktan itibaren iptal durumda. Israrla arar ve 10-15 dakika beklerseniz şaşkın bir müşteri temsilcisi ile karşılaşabiliyorsunuz. Söyledikleri, güncelleme yapılıyor, siparişleri göremiyoruz. İdefix'in iflas durumu var mı? 20 Aralıktan beri bekliyorum. Facebook sayfası da şikayetle dolu. 4 yıldır belki 100-150 sipariş geçmişimdir ilk defa sorun yaşıyorum. Yeni kitapları da yüklemiyorlar bir sredir. Tavsiyem şu ara sipariş vermeyin, pişman olursunuz.

rumar80

Bende sorun çıkmadı bugüne kadar. Son siparişimde de iki kitap eksikle yolladılar.  Diğerleri teminde.
İlginç.

nicholaihel

Alıntı yapılan: rumar80 - 18 Ocak, 2017, 13:27:06
Bende sorun çıkmadı bugüne kadar. Son siparişimde de iki kitap eksikle yolladılar.  Diğerleri teminde.
İlginç.

Benim de son siparişim 3 parça halinde geldi. Ondan önceki için defalarca mail, sosyal medya mesajı ile eksikleri çözmeye çalıştım. Murakami'nin Tuhaf Kütüphane de 20 gündür temin olacak? :(

Doğan almadan önceki yıllara dayanan, eski tasarımı ile ne hatıralarımız vardı...

Nightrain

Son 2 siparişimi bunlardan almayarak doğru karar vermişim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ferzan

Daha önceleri eski iş yerimden bir arkadaşımın siparişlerine yancılık yapıyordum...En sonunda geçen pazartesi hesap oluşturdum ve ilk siparişimi verdim başka bir arkadaşla beraber...10 kitap, 2 de grafik roman sipariş ettik ama grafik romanlar beklemede, kitaplar ise birkaç saate kadar elime geçeçcek diye tahmin ediyorum, dağıtıcıdalar şu an...Ama içimi bir sıkıntıdır kapladı...Daha evvel tuğla kalınlığında bir romanımın arka kapağı çaprazdan komple çatlamış vaziyette gelmişti, birkaç hasar olayına daha tanık olmuştum başka siparişlerde...Şimdi buradaki yorumlara bakınca iyice endişelendim...Umarım kitaplar tacize uğramamış vaziyette gelir ve yine umarım eksik kalan 2 kitabımın temini de birkaç haftayı bulmaz...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

HacıGeraltEmmi

Ben de şimdiye dek hiç sorun yaşamadım. En başarılı kitap satış sitesidir (oda kitap'tan sonraki:) bence.
Arayüz değiştirdikten sonra biraz tereddütle yaklaşmıştım ilk başlarda, ama siparişlerde sorun yaşamayınca gereksiz olduğunu anladım.
Son siparişim 22 aralıkta oldu, 24 ve 26 sında iki parça olarak eksiksiz ulaştı elime. Parçalı göndermeleri güzel bir uygulama bence :) stoktakini hemen gönderiyorlar bekletmeden, bazı siteler listedeki 1 eksik yüzünden haftalarca bekletiyor tüm siparişi (ki alışveriş yapmayı bıraktım bu yüzden) 1 kitap için aldığım 15 diğer kitabı niye bekleyeyim 1-2 hafta :D
şans işi demek ki, ilişkimizin aynı güzellikte devam etmesini dilerim.