2016 Haziran - Çizgiroman listesi

Başlatan afu, 28 Mayıs, 2016, 01:07:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

Animvader

Flash Gordon, Apocalypse'den sonra bu ay da Braniac'la savaşıyor galiba  ??? :)

rumar80

Adı Flash ya. DC evrenin de bulaşabileceğini sanıyor herhalde.

pizagor

Marvelverse, DCverse ve bilumum verse'ler Flash Gordonverse'den türemiştir, bu kapaklar da kanıtıdır.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Hortlak ya da Kara Karga gibi dergiler bu listelerde yer almalı mı, ne dersiniz?

afu

Alıntı yapılan: pizagor - 07 Haziran, 2016, 20:15:34
Hortlak ya da Kara Karga gibi dergiler bu listelerde yer almalı mı, ne dersiniz?
karikatür albümleri ve çr dergileri yer almamalı bence
ya da ayrı bir başlık altında istenirse gösterelim derim

pizagor

Alıntı yapılan: afu - 07 Haziran, 2016, 22:25:37
---
ya da ayrı bir başlık altında istenirse gösterelim derim

Harika fikir bence. Çr dergileri artarak giriyor hayatımıza, biz de es geçmemiş oluruz bu sayede.

Mister NO

Alıntı yapılan: pizagor - 07 Haziran, 2016, 20:15:34

Bence yer almamalı.

darkwood

Dergiler normal çizgi roman listesinde olmamalı, fakat ayrı bir başlık altında olabilir.
Darkwood Sakinleri..

Ralph

Outcast,  Gizli Savaşlar, Martin Mystere, Yabani bu listeden alacaklarim.

haziran00

Titana saldırı 11 ve fasikul olarak Inhumanity çıktı onlar eklenmemiş listeye

afu

tekrar listeye ekledim.

GEREKLİ'nin facebook sayfasında yayın ile ilgili açıklama ;
"INFINITY'den sonra sizi INHUMAN'a hazırlayacak, tek fasikül halinde içinde iki sayı barındıran INHUMANITY, sadece çizgi roman dükkanlarında, raflardaki yerini aldı. Devamı INHUMAN Cilt 1'de..."
şeklinde.

Dean ise bu sayının zaten INHUMAN içinde de olduğunu açıkladı  ???

dikkatinize.

caretta

Haziran  ayını yarıladık.Çizgi Düşler Teks ve Zagor sanırım ayın sonuna doğru çıkacak.Forumda bu sayıları bekleyenler mutlaka vardır .Aslında çoğu
arkadaşa gıpta ediyorum zira bol alternatifleri var.Bu güne kadar çıkan comics,manga türü kitapları da okuyorlar.Ben ise elim böğrümde yeni çıkacak
Teks ve Zagor'ları bekliyorum.Allahtan arşivim bol ve arada eski sayıları okuyorum.Sevdiğim çeşitler de bayağı azaldı.Ken Parker nerdeyse 6 ayda
bir çıkıyor.Bluberry Kasım ayına kaldı.Red Kit tamamlandı.Yer darlığından başka yere naklettiğim Büyülü Rüzgar'a başlasam diye düşünüyorum.
      Haydi belki Çizgi Düşler bir jest yapar da şu ay sonu yayınlarını biraz daha öne çeker...

pizagor

Caretta Ağabey, comics'e, manga'ya bir şans tanıyın. Özellikle mangada o kadar konu ve tarz çeşitliliği var ki eminim size göre birşeyler çıkacaktır.

Sakızlı Ohannes Paşa

One Piece 27 sonraki aya mı kaldı acaba?