Captain America - Kızıl Tehdit - Marmara Çizgi

Başlatan Caped Crusader, 29 Mayıs, 2016, 20:22:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Caped Crusader

Altı ay önce Crossbones, Red Skull'ın kızını, devlete ait bir ıslah kampından kaçırmış ve kayıplara karışmıştı. Ama artık sonsuz kötülüğe gebe bu ikili, ortabatı A.B.D.'de A.I.M.'i darma duman etmek çin geri dönmüştü - fakat Captain America ve Ajan 13'ün olaya dahil olup işlerin sarpa saracağı hesaba katılmamıştı!

Çok yakında!

Agamotto

Gerekli'nin bıraktığı yerden basılması çok iyi oldu.

Caped Crusader

Benim için bu yılın en iyi haberlerinden biri oldu. Marmara Çizgi numaralandırma da yapmamış. İyi olmuş, kitaplıkta sorunda çıkmayacak :)

Nightrain

Hazır Kış Askeri  de bulunmuyorken bu durumu firsata cevirmeliler.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

tulgan

Nightrain

Saga nin 2.baski yapmasi harika. Darısı diger ciltlerin başına. Tulgan bey, Saga 4 ve Chew 4 ne zaman gelir?

rumar80

tulgan

Alıntı yapılan: Nightrain - 10 Ağustos, 2016, 20:35:04
Saga nin 2.baski yapmasi harika. Darısı diger ciltlerin başına. Tulgan bey, Saga 4 ve Chew 4 ne zaman gelir?

henüz telif görüşmeleri sürüyor. Image telif görüşmelerinde ajansı aradan çıkarıp kendileri bizzat dağıtmaya başladığından beri süreler kat be kat arttı. Saga 3'ün telifini 8 ay sonunda alabilmiştik mesela.

Dolayısıyla tarih vermemiz mümkün değil maalesef.

rumar80

Bir soru da benden:
  Brubaker dönemi Captain America yayınlanmaya devam edecek mi?

Nightrain

Winter Soldier da basilacak mi? Bulamiyorum. Bilsuklarimda kazik.

hennessy

Avengera'i severek okumama rağmen kaptan Amerika'yı tek başına sevememiştim. Winter Soldier'i izledim beğendim. Ama gene kitabı beni tatmin etmemişti.

Bu hikaye öbürüne göre daha iyi idi.

Aksiyon bol ama konu gene beni tatmin etmedi.

Ama okunması lazım bir hikaye iki eski dostu tekrar karşı karşıya getiriyor.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Mrtekin

Kış Askeri'ni beğenmeme rağmen, o hikayede yakalanan ivme, bu hikayede biraz düştü gibi sanki. Ama "Ed Brubaker" bir şekilde okutturuyor...

Benim için en ilginç şey;  Cap'in İngiliz arkadaşları "Spitfire" ve "Union Jake" ile tanışılması oldu.. Ha, çok mu gerekliydi, tartışılır.

Çizimler şahane tabii...

Yeni albümün arasının çok da uzatılmaması dileği ile...
They drew first blood...

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Mrtekin - 03 Aralık, 2016, 13:12:16
"Union Jake" ile tanışılması oldu..

Bu karakteri küçüklüğümdeki Spider-Man dergilerinden hatırlıyorum. 1 sayısında vardı, hatta yanlış hatırlamıyorsam o macera birkaç sayı sürmüştü ve Peter'ın bazı ülkeleri dolaşarak anne ve babası hakkında araştırma yapmasıydı ana konu. Tabi hangi seriden o maceralar onu bilmiyorum.