İstanbul Comics and Art Festival

Başlatan pizagor, 03 Haziran, 2016, 12:23:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

"İCAF İstanbul Comics and Art Festival" İCAF aslında Dijital Devrime bir ara verip üretimin sürecinin bir parçası olmaktan büyük keyif alacağınız yepyeni bir deneyim festivali.

İCAF'ı şöyle tanımlıyoruz "ÇİZGİ ROMAN VE ÇİZGİYE DAİR TÜM YARATICI SANATLARIN BİR ARAYA GELDİĞİ BİR ŞEHİR FESTİVALDİR.

Alıntıdır...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

afu

3 günlük etkinlik için, 15TL/gün bilet çıkarmışlar.
bilgilendirme, sunum bana itici geldi  :-\

kalidor

3 gün sürecek festivalde tek günlük bilet alınırsa 15 TL, 3 günlük bilet alınırsa 40 TL fiyat biçmişler. Aşağıdaki açıklamadan benim çıkarımım festivalin adı "Istanbul Comics" ile başlasa bile çizgiromana dair bizim beklentilerimizi karşılayamayacağı yönünde.

"Şehrin en yaratıcı ve en eğlenceli festivali, İstanbul Comics and Art Festival, 23-25 Eylül'de Kadıköy St. Joseph'liler Derneği Sosyal Tesisleri Club Quartier'da gerçekleşiyor.

Dijital devrime ufak bir ara verin. Çizgi dünyayla, sanatla etkileşim içinde olacağınız, yaratıcılığınızla neler yapacağınızı keşfedeceğiniz bir yere adım atın. Dijital çağdaki alışkanlarımızın eskiden, analogdan geldiğini hatırlayın. Kendinizi dünyaca ünlü karikatüristlerin, sanatçılarının konuşmalarına kaptırın, performans sanatçılarının, çizerlerin workshop'larının bir parçası olun. Üretim sürecinin içinde olmaktan mutlu olun. İstanbul Comics And Art Festival'e hoşgeldiniz.

Çizgi romanı, illustrasyonu, graffitiyi, animasyonu ve görsel sanatları sevenler için tasarlanan festival, gelenleri her adımda farklı deneyimlerle buluşturuyor. Katılımcıların içindeki yaratıcılığı ve üretkenliği açığa çıkaracak workshop çalışmalarından, yerli yabancı özel animasyon film  gösterimlerine, canlı graffiti performanslarından, imza günlerine,  sanatçı, çizer konuşmalarından, söyleşilere ve konserlere kadar geniş bir etkinlik dizisiyle, alışılmışın dışında bir festival deneyimi sunuyor."
Crom! Ölüleri Say...

Mister NO

nikopol

Soyle bir sey roportaj var:

Henuz izlemedigim icin yorum yapamiyorum.