En Kahraman Rıdvan - Marmara Çizgi

Başlatan pizagor, 14 Ekim, 2009, 20:39:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Alperen

En kahraman  Ridvan ve Gaddar Davut. Ikisini de istiyorum. Istiiiiyoooooruuuummm!

pizagor

Alıntı yapılan: Kagan - 22 Eylül, 2010, 07:50:56
...Kuse baski çok mu sart...

En Kahraman Ridvan kaliteli, evladiyelik bir baskiyi hakediyor bana kalirsa...

Ayrica kitap 24 x 30 boyutlarinda basilmis...

64 sayfalik bir büyük boy albüm için çok da yüksek bir rakam oldugunu düsünmüyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Büyük boy ise tamam ama ben de kuse baskiyi fazla sevmiyorum.

Sevindirici olan bunun 1. Kitap diye çikmasi demek ki devami gelecek.

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 22 Eylül, 2010, 11:07:20
Sevindirici olan bunun 1. Kitap diye çikmasi demek ki devami gelecek.

Ben de tam bunu düsünüyordum...

Acaba En Kahraman Ridvan külliyati toplamda asagi yukari kaç sayfa?

Acaba her macera bir albüm haline mi getirilecek?

Acaba En Kahramanimizin Girgir'daki ilk macerasi Mikrop mu yoksa külliyatin ortasindan mi baslanmis?

Albüm renklendirilmis mi, yoksa Girgir'daki renklendirmeyle mi basilmis, yoksa renksiz mi?

Bu konularda bilgisi olan var mi?

roknorinto

Dostlar, En Kahraman Ridvan'imiz bize kaliteli ciltlerde ulassin da, ben o fiyata raziyim. Sevgili Ahmet Sekendiz'in Yüzbasi Volkan'i tüm maceralariyla yayinlama düsüncesi nasil kötü noktalandi hatirayin. Bari el ele verelim, yasatalim Ridvan'i. Çünkü günümüzde ona eskisinden de fazla ihtiyacimiz var.

tommikser

Askin abi bu yazidan sonra alma istegim daha da kuvvetlendi.En kisa zamanda temin edecem.Düsüncelerimi de eklerim.

Büyülü Rüzgar

arkadaslar en kahraman ridvan 2 ayda bir cikacakmis toplamdada 8 album dusunuyorlar diye duydum

pizagor

Albümün çizgiromanevlerine geldigini ögrenir ögrenmez solugu Kadiköy'de aldim...

Albüm çok kaliteli basilmis ve Girgir'in o sari renklerine sadik kalinmis, müthis güzel bir albüm olmus...

Çizimlere zaten laf yok :)

En Kahraman Ridvan'a ilk hikayeden baslanmis, kahramanimizin hala saçlari var...

Ancak editoryal bir yaziyi fazlasiyla hakeden albüm bundan mahrum birakilmis, sadece kitabin sonunda Bülent Arabacioglu'nun samimi ve okumasi keyifli özgeçmisiyle yetinilmis...

Arkadaslar hemen alin albümünüzü, pisman olmayacaksiniz...

rumar80

Kismetse bu Cumartesi Kadiköy'deyim. Mutlaka alip görüsümü paylasacagim.

V

İlyas iki aylık yayın formatından bahsetmişti.3. ayı doldurduk.2. sayıdan haber yok.
"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Engin Abi hangi yayın günü gününe düzenli bir şekilde yayınlanıyor ki? (Lal yayınları hariç tabi...)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Büyülü Rüzgar

dostum bende onların yalancısıyım
sanırım aralık ayı vergısel sebeplerın yanısıra ıade ayı oldugu ıcın cıkarmak ıstemedıler dıye dusunuyorum
bence ocak ayı ıcınde pıyasaya verırler

pizagor

Bugün Büyülü Rüzgar İlyas'la biraz lafladık. Arada En Kahraman Rıdvan'ın da mevzusu geçti. Sevindirici bir haber olarak, İlyas ilk sayısının oldukça iyi sattığını ve ikinci albümün de şubat ayında raflarda olacağını söyledi. Daha önceki konuşmalarımızdan hatırladığım aslında planlananın 2 aylık yayın periyodu olduğu. Ama ben buna da razıyım. Yeter ki En Kahraman Rıdvan külliyatı eksiksiz ve bu kalitede yayınlansın...

Bu arada bir diğer güzel haber Mürekkep Yayınları'nın Galip Tekin'in albümlerini yayınlayacağı ki kendisi Bülent Arabacıoğlu'nun En Kahraman Rıdvan'ından sonra en çok okumak istediğim çizgiromancı...

Farkında bile değiliz, Mürekkep sessiz sedasız, güncel olsun, geçmişten olsun müthiş albümler çıkarıyor peşisıra. Bunların bir kısmı çizgiromanevlerine dahi uğramıyor, D&R gibi kitabevlerinde denk geliyorum... İnternet sitesini bulamadığım için İlyas'tan Mürekkep Yayınları'nın listesini rica ettim, sizlerle de paylaşırım...

V

Korku, bilim-kurgu, fantazi ! Hepsi var Galip Tekin'in öykülerinde. Abüm olarak hiç basılmadılar bildiğim kadarıyla.

Pi'ye mektuplar, Reis, Alavarza gibi dehşet öyküleri var üstadın.. Hadi hayırlısı..
"İstemem,eksik olsun.."