Ninja Kaplumbağalar - Arkabahçe (IDW)

Başlatan Nightrain, 03 Haziran, 2016, 18:21:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Az önce Facebook'tan yaptıkları canlı yayında duyurdular. Çevirinisi Sinan Ural yapmış. İlk cildin çevirisi bitmiş, kontrol aşamasındaymış. Ne zaman çıkacağı belli değilmiş.

Not: 2011 yılında başlayan seriyi basacaklar

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Ralph

Alırım. Eki çizgi filmerden hatırlıyorum da çok eğlenceli ve akıcı maceralar okuyacağımıza şüphem yok ama ne zaman çıkacağı belli değil dendiyse 1-2 sene bekleriz gibi.

İnancomic

Aynı video da dr strange basacaklarınıda ima ettiler :)

dean

Alıntı yapılan: Ralph - 03 Haziran, 2016, 21:24:46
Alırım. Eki çizgi filmerden hatırlıyorum da çok eğlenceli ve akıcı maceralar okuyacağımıza şüphem yok ama ne zaman çıkacağı belli değil dendiyse 1-2 sene bekleriz gibi.

Ralph, merak etme 1-2 yıl beklemeyeceğiz. Ben sürece şahit oldum. Çizgi romanlar hazırlanıyor. En kötü yaz sonu gelecek.

Nightrain

Alıntı yapılan: İnancomic - 03 Haziran, 2016, 21:45:54
Aynı video da dr strange basacaklarınıda ima ettiler :)

İnşallah onuda basarlar. Hatta Moon Knight ida bassinlar. Finch dönemi özellikle.

Ralph

Alıntı yapılan: dean - 03 Haziran, 2016, 21:53:26
  Ralph, merak etme 1-2 yıl beklemeyeceğiz. Ben sürece şahit oldum. Çizgi romanlar hazırlanıyor. En kötü yaz sonu gelecek.

Ya? Bak buna ço ksevindim, teşekkürler bilgilendirme için :)

Sakızlı Ohannes Paşa

Ninja Kaplumbağalar bile basılabiliyorsa Türk çizgi roman piyasası çok başka bir boyut geçti demektir. Arkabahçe de Daredevil ile bir geri döndü. Dönüş o dönüş. Arkalarına bakmadılar bir daha. Bravo gercekten.

pizagor

Alıntı yapılan: Sakızlı Ohannes Paşa - 04 Haziran, 2016, 00:33:39
Ninja Kaplumbağalar bile basılabiliyorsa Türk çizgi roman piyasası çok başka bir boyut geçti demektir.

Gerçekten ilginç bir tercih. Hedeflenen kitle küçükler mi büyükler mi? Büyükler ise onlardan pek de umudum yok. Bir kişi hariç çizgiromancı çevremden hani öyle 'TMNT'ye bayılıyorum, çıksa da okusak, hadi hadi!' durumu görmedim. Hani film rüzgarı falan mı desek TMNT markasının yönetimi açısından da pek bir numara yok, öyle bir Marvel hadi bilemedin bir DC sineması ve yan ürünleri gibi yürütülmüyor. Tek sayılık bir albümle deneme yapsalardı keşke, görselerdi Türk okurun tepkisini.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

dean

cemilngn

Ben çok sevindim çıkacak olmasına. Arka Bahçe'nin "satmaz bu" demeden her çeşit çizgi roman basıyor olmasına hayranım. Merakla beklediğim bir seri.

Sakızlı Ohannes Paşa

Ben de kaçırmam hayatta. Küçükken bayılırdım ben bunlara :D Rocksteady ve Bebop idollerimdir :D

Mrtekin

Vay; vay; vay.

Arkabahçe bu sene naptı böyle yaw? Kaçıncı Bombayı patlattılar?

Helal.
They drew first blood...

Nightrain

Harun Ça

Hemen ön sipariş. Arka Bahçe dolu dizgin ilerliyor daha bombaları olduğu söyleniyordu bi' ara Spawn'ı tekrar denenmiş telif sorunlarından olduramamışlardı bu bombalardan biride o mu acaba diyorum.

ferzan

Bu çizgi üslubuna ve kapak tasarımının fanzin tadına bayıldım...Kitap genelinde de bu hava hakim olacaksa tadından yenmez benim için...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com