En son hangi filmi izledik? Kisa Yorumlarimiz...

Başlatan Ramzy, 15 Ekim, 2009, 23:34:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Alıntı yapılan: tommikser - 17 Mart, 2014, 23:07:42
2-The Lives Of Others [Das Leben Der Anderen]- Florian Henckel von Donnersmarck

Bende dün izledim ama daha yazmadım.

hennessy

The Lives Of Others izlediğim filmler içinde en iyi kategorisine girecek keyifli bir filmdi kesin izleyin
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

alan ford

Bound for Glory , meali Şöhret Yolunda. Amerikan'ın aykırı sesi , gitarının üzerine This  Machine Kill Faschist yazan şahane gitarist , şahane vokalist ve gerçekten çok şahane bir insan Woody Guthrie 'nin otobiyogrofisinden uyarlama şahane bir film. Başrolde ise bir süpriz , David Carradine var." Yollarda bir çok fakir insanla tanıştım ve hepsinin bana verecek bir şeyi vardı , zenginler ise dişleri çalınır diye gülümsemekten korkuyorlardı " diyen , buhran yıllarında ortalığı kasıp kavuran "haydi hayat en kötü eli ver bana , yine de yeneceğim seni" diyerek umudunu hiç kaybetmeyen ve bu kadar yazıdan anlaşılacağı üzere hayranı olduğum bu şahane müzisyenin hayat hikayesi bence çok güzel bir şekilde sinemaya uyarlanmış. Film Guthrie'nin ilk yıllarını anlatıyor. Boss Bruce'tan Tom Morello'ya bir çok büyük müzisyenin de ilham kaynağı olan bu şahane insanla tanışmak için çok çok iyi bir fırsat bu film.

Burada da maalesef filmde görünmeyen meşhur gitarı
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

gamlıbaykuş

Sabah sabah yapacak birşey bulamayınca içimden film izlemek geldi. Son zamanlarda çok eleştirilen Herkül Efsane Başlıyor filmini izlemek istedim. İşin açığı gerçekten o kadar kötü bir film mi diye merak ettim. Haliyle benimde olumsuz eleştirilerim var. Film süre olarak çok kısaydı, bazı yerlerde yapılması gerektiğine inandığım diyaloglar kısa tutulmuştu. En büyük eleştirim ise film ve karakter Herkül olarak lanse edilmemeliydi. Yunanlı bir savaşçı, Olimposlu bir kahraman olarak sunulsaydı daha başarılı olacağını düşüyorum. Filmi izleyenlerin bence en çok kıl olduğu durumda buydu zaten. Yunan mitolojisinden bildiğimiz Herkül' ü aradı herkes ama filmde böyle bir Herkül yoktu. İşin açığını söylemek gerekirse bence film seyirlik, orta halli bir puanı hak eden bir yapım olmuş. Çok güzel mekanlar ve manzaralar vardı, aksiyon sahneleri idare ederdi. Braveheart, Spartacus, Gladiator filmlerinden izler taşıyordu. Film müthiş, harikaydı demiyorum ama bence gereğinden fazla eleştirilmiş. Zamanında Kevin Sorbo' lu Herkülü izlemiş biri olarak güzel bir filmi hak ediyorum ben ce :) Bu yüzden Dwayne Rock Johnson oynadığı Hercul filmini büyük bir merakla bekliyorum. Aslında şöyle güzel bir Sinbad filmi de çekseler yok demem :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

antiochia

Bu gece maç yokken film izleyeyim dedim..Tesadüf eseri Spencer Tracy'nin başrolünde olduğu ikinci Dünya Savaşı ertesinde geçen ana konusu ırk ayrımı ve yaşanan cinayeti kasabanın sessiz kalmasının işlendiği "Bad Day At Black Rock-Zafer Madalyası" filmi hoşuma gitti. Benim gi,bi klasikseverlere göre bir filmdi...

http://www.imdb.com/title/tt0047849/

Ras Al Ghul

Son of Batman

Hikaye hakkında Spolier içerir.

Hikaye Ra's Al Ghul un Damian,Talia ve Sensei( ???) ileyken Deathstroke saldırır. Sensei ve Ra's ı öldürüp Kaçar.
Talia Damianı Bruce un yanına verir. Kendisi Deathstroke karşı saldırır ve yakalanır.
Sonra Damian nın yardımıyla Deathstroke un onları tehdit ettiği yeri bulurlar.
Damian Dick in kostümünü giyip Robinlik yapar ve sonuda klasik iyiler kazandı olur.
Benim kızdığım nokta Talia nın ölünce canlanmasıydı.

7.75/10

hanac

Ras, resim eklemeyi biliyor musun ?

Biliyorsan konuyu görsellerle zenginleştir.

Bilmiyorsan bkz. http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1241.0.html

Ras Al Ghul

Ras Al Ghul

Giriş:oldukça iyi bir sahne yalnız batman i hiç mi hiç beğenmedim
9/10
Suicide squadın tanıtmı:Harleyin doktorun kulağını koparması ;D dışında saçma olmayan güzel bir sahneydi.Yanlız Kg Beast in bu kadar çabuk harcanmasına üzüldüm onun yerine black spider gidebilirdi >:(
9/10

hanac

Alıntı yapılan: Ras Al Ghul - 04 Ağustos, 2014, 12:50:22
Giriş:oldukça iyi bir sahne yalnız batman i hiç mi hiç beğenmedim

Filmin adı ne ?

Ras Al Ghul

Ben de bir şey eksik diyorum  ;D assault on Arkham

Ras Al Ghul

Gotham a geliş ve penguin:Herkesin birbiriyle flörtleşmesini sevmedim (özellikle killer frost ve tiger shark )ancak penguin sahneleri güzeldi.dc nin çocukların alacağı bir filme sevişme sahnesi koymasına şaşırdım.Ayrıca killer frost ne yapacak merak ediyorum.
9/10
Batman harley dövüşü:.Batmanin güçsüz gösterilmesine kızdım.ancak jokerin planını öğrenmek güzeldi hikaye çok başka yerlere gidecek gibi.Hem yalan dedektörünü hiç beğenmedim >:(.Plan Zekice ve güzeldi
9/10

Ras Al Ghul

Captain america first avenger
Çok güzel bir film.Kötü yönleri çömezden lidere yapılışdaki düzlük ama yine de çok güzel.Hayley atwell ve Tommy Lee johns döktürmüş.Dumu Düm Dugan en sevdiğim karakterdi.En güzel Marvel filmlerinden
9/10

Ras Al Ghul

Guardians of the Galaxy

Uzun zamandır bu kalitede bir film izlememiştim övgüleri hakediyor.En çok rocketı beğendim.Gamorayı hiç sevmedim >:(.Sen öl git kızım.Neyse efektler ve oyunculuk güzeldi.Drax beklentilerimi tam karşılamadı ancak güzeldi
10/10

pizagor

2 yıl rötarla Man Of Steel'i seyrettim. Son Zod sahnesi beni yerime mıhladı. Hala seyretmeyen birileri varsa yer yer ağırlaşan tempoya aldırmadan sonuna kadar izlesin.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...