Ana Menü

Spider-Man PS4

Başlatan dean, 14 Haziran, 2016, 11:05:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Yepyeni bir Spider-Man oyunu duyuruldu. Oyun sadece Playstation 4'e özel olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=sLm1A2-Fr7s

Nightrain

Sony bence bu oyun ile gol attı resmen. Oyunu Sony'nin en güzel stüdyolarından birine teslim etmeleri şahane olmuş. Altından rahatlıkla kalkacaklardır. Bir tek suit hoşuma gitmedi. Zibilyon tane suit yayınlayacakları için sorun değil.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

legomert99

Yok. Oyunda ek kostüm olmayacak diye açıkladılar

Nightrain

Buna hiç inanasım gelmedi. Oyun çıktıktan sonra DLC olarak bir sürü kostüm yayınlarlar. ;D

ghostrider

Bu firma yapıyorsa oyunun kötü olması imkansızdır.Son oyunlar Arkham serisi çakmasıydı bu öyle olmayacak eminim.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

ghostrider

Bu suiti Peter Parker ya da klonlardan biri giymiş mi?Ben çok fazla Örümcek Adam çizgi romanı okudum ve oyunlarını bitirdim böyle bir suit hatırlamıyorum.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

dean

ZGeralt

Dürüst konuşmak gerekirse bu sene duyurulan büyük oyunlar arasında en az beklentimin olduğu oyundu. Arkham serisinin bir kopyası olur gibi geliyordu. Evet Arkham'ın  iyi çalışan dövüş mekaniklerini Spider Man'a uyarlanıp konulmuş ancak bununla kalmamış.
Muazzam bir New York atmosferi ve hiç bir oyunda rastlamadığım akıcılıkta bir parkur deneyimi. Öyle akıcı öyle zevkli olmuş ki bu, dakikalarca New York'da sağa sola ağ atarak gezmeme sebep oldu, hiç bir görev yapmadan ve hiç bir olaya karışmadan hem de :)

Sinister Six hikayesinden uyarlanmış bir hikaye ve gayet yerinde bir hikaye anlatımı ile oyun desteklenmiş. Kostüm ve yetenek gelişimi oyuna güzel bir tat katmış, kostümlere özellik atanması da çok yerinde. Ancak açık-dünya da yer alan yan görevlerin önemli bir kısmı artık oynamaktan kustuğumuz manasız, topla götür görevleri. Şehir mükemmel modellenmiş olmasına rağmen "yaşıyor" olduğunu pek hissettiremiyor.

Özetle, eğer bu sene RDR2 ve GOW çıkmasaydı kesinlikle yılın oyunu ödülünü alacağını düşünüyorum. Talihsizliği bu oyunlarla aynı sene içinde çıkmak ki hem RDR2 hem GOW başyapıt seviyesinde oyunlar.

Nightrain

Bu arada, bakanlar kurulu, Sony Türkiye'ye soruşturma açtı. Sebebi de oyun fiyatları. Döviz kurlarından dolayı oyunlar da nasibini aldı ama, konsol oyunları bir hayli fazla aldı. Donanimhaber'deki oyuncularda bu konuyu CİMER'e bildirerek, şikayette bulunmuşlardı. Ki haklılar. Normalde oyunların bize geliş fiyatı; vergisi falan 60 Euro. Hesaplıyorsun, 60 Euro'dan daha pahalıya geliyor. Umarım bu soruşturma olumlu sonuçlanır.

ZGeralt

Alıntı yapılan: Nightrain - 22 Kasım, 2018, 17:58:13
Bu arada, bakanlar kurulu, Sony Türkiye'ye soruşturma açtı. Sebebi de oyun fiyatları. Döviz kurlarından dolayı oyunlar da nasibini aldı ama, konsol oyunları bir hayli fazla aldı. Donanimhaber'deki oyuncularda bu konuyu CİMER'e bildirerek, şikayette bulunmuşlardı. Ki haklılar. Normalde oyunların bize geliş fiyatı; vergisi falan 60 Euro. Hesaplıyorsun, 60 Euro'dan daha pahalıya geliyor. Umarım bu soruşturma olumlu sonuçlanır.

Tamamen tahminimi söylüyorum, herhangi bir kaynağım yok, o yüzden spekülasyon sadece. Ben fiziki (kutulu) oyun dağıtıcısı firmanın Türkiye Ps Store fiyatları üzerinde etkisi olduğunu düşünüyorum. Steam'de benzer sorunlar yaşanmıştı zamanında, bakalım göreceğiz. En güzel çözüm "region lock", bölgesel fiyatlama gibi.  Umarım fiyatlarda düzelme olur, çünkü gerçekten servet istemeye başladılar.

haziran00

Alıntı yapılan: Nightrain - 22 Kasım, 2018, 17:58:13

Merhaba Link paylaşmanız mümkün müdür ?

Nightrain

Phyron

Bugün sabah indirmeyi tamamladı ve 20 dakika oynadım gayet güzel hareketli atmosfer ve grafikler iyi seviyedeydi ilk izlenim olarak.

Nightrain

Marvel's Spider-Man'in bir nevi devamı olan ve Miles'i Örümcek Adam olarak kontrol edeceğimiz oyun, 2020'nin sonlarında PlayStation 5'e özel olarak çıkacak. Tıpkı Uncharted: Lost Legacy gibi bağımsız bir oyun olarak piyasaya sürülecek. Yani bunu oynamak için, Marvel's Spider-Man'e sahip olmanıza gerek yok.

Oyunun kutu tasarımı