One Punch Man - Akılçelen (Devam ediyor)

Başlatan dean, 21 Haziran, 2016, 15:03:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darbove

Periyotu 15 günde 1'e  mi çektiler pek anlamadım. Fma da yaptıkları olaya benzemeye başladı. :D 1 ay ara sonra,15 günde 1,2 cilt mi pek çözemedim .
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

dean

One-punch man'de güncele hızla yaklaşıyorlar. Shounen başka mangalari yok. Belki de yeni bir seriye başlarlar.

memospinoz

Satılıyor ki basılıyor. En son gittiğimde D&R mağazasında 1. cilt tükenmişti. Orijinalinde 12. cilt, İngilizcede en son 10. cilt çıktı. Görünen o ki; hızlı bir şekilde güncele yetişip sonra İngilizce veya Japonca olarak güncelden devam edecekler.

İnancomic

hep bir manga serisine başlama isteği var bende ama hala bulamadım kendime göre bişey tavsiyeniz var mi ?

darbove

Güncele gelince 4 ayda bir çıkmasını bekleyeceğiz yeni cildi. Trde çıkışı 5-6ayı bulur. :D Biraz geriden takip etmeleri lazım. Yoksa böyle hızlı hızlı yayınladıklarında okuyucuyu sabırsız olmaya başlar.

memospinoz

Ansızın gelen bir acil çağrı üzerine, S sınıfı kahramanlar karargâhta toplanırlar ve Saitama da onlara katılır. Burada, büyük kâhin Şibabava'nın geride bıraktığı kehanetten haberdar olurlar. Bu kehanette, "Dünya tehlikede!!!" demektedir Şibabava. Saitama ve diğer kahramanlar bir an önce bu büyük krizle başa çıkmak için hazırlık yapmak ve gezegeni karşı karşıya kaldığı bu büyük tehlikeden kurtarmak zorundadır.

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı : 208
Etiket Fiyatı: 16.90 TL

memospinoz

Uzaylıların dünyayı istila etmek üzere harekete geçmesinin ardından, gezegenimizi savunmak isteyen S sınıfı kahramanlar da saldırı kararı veriyorlar. Öte yandan, ana düşman gemisinde Boros'un karşısına dikilen Saitama düşmanının müthiş gücünü gördü ve bu sefer ciddi bir rakiple karşı karşıya olduğunun farkında... onun daha önce eşi benzeri görülmemiş bu düşmanla savaşı, dünyanın kaderini belirleyecek olabilir.

darbove

8.cilt çıktı. arkadaşın sitesinde satışta.

dean

S sınıfı kahramanlarından biri olan Kral... Pek çokları onu yeryüzündeki en güçlü insan olarak kabul ediyor, hatta canavarlar bile korkuyorlar ondan. Gizemli bir örgüt, S sınıfı kahramanlarının en ünlüsünü öldürmek için bir suikastçı gönderiyor ve S sınıfı bir kahraman olan Kral ile ilgili şaşırtıcı gerçekler birer birer ifşa oluyor... Bakalım Kral böyle zorlu bir durumdayken, bizim kahramanlarımız Genos ve Saitama ne yapacak?!

memospinoz

Sayfa Sayısı : 192

memospinoz

Canavarlara karşı ciddi bir hayranlık besleyen Garou, Kahramanlar Birliği'ne saldırıyor! Orada bulunan kahramanların canına okuduktan sonra karargâhtan ayrılıyor ve bütün bunları neden yaptığı da henüz belli değil. Öte yandan, B Sınıfı birinci sıradaki kahraman Fubuki, Saitama'yı evinde ziyaret ediyor. Kendinden aşağıda bir rütbeye sahip olan Saitama'nın kendi emri altına girmesi gibi bir isteği var ama...

darbove

One-Punch Man 10

İnsan canavar Garou'nun "kahraman avı" şiddetini artırarak devam ediyor. Ortalıkta tam bir panik havası var ve iş dünyası da bu durumdan çok kötü etkilenmiş durumda. Bu arada Saitama da dövüş sanatlarıyla ilgilenmeye başladı ve bir müsabakaya giriyor. Diğer taraftan, Kahramanlar Birliği yönetim kurulu üyelerinden biri ve oğlunu koruma verilen S sınıfı kahraman Metal Sopa'nın başı fena halde dertte olabilir...
Sayfa Sayısı:   208

Ahmet Oktay

OPM'nin satış rakamlarını merak ettim doğrusu. İkişer üçer geliyor ciltler.

Nightrain

Bu seri kaç cilt?

Edit: Amerika'da 12.cilt ön siparişe açılmış. Ben bitti sanıyordum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hasanmahmut

Adamların elinde iki devam eden seri var. Birini hiç çıkartmıyorlar diğerini ayda iki cilt. Garip bir yayın programı.