Alice Harikalar Diyarında - Alfa Çizgiroman

Başlatan memospinoz, 23 Temmuz, 2016, 21:38:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Evde keyfim ne kadar da yerindeydi... Bütün günümü büyüyüp küçülmekle geçirmiyordum, bana emir veren bir fare ya da tavşan yoktu... Şu yuvaya girdiğim için öyle pişmanım ki!
(Tanıtım Bülteninden)

72 sayfa ve etiket fiyatı 12.5 TL.

http://www.bedetheque.com/BD-Alice-au-pays-des-merveilles-Collette-Chauvel-Alice-au-pays-des-merveilles-104686.html

pizagor

Puanı 2.85/5. Düşük ama yine de şans tanıyacağım.

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Ahmet Oktay

Bu Alfa Yayıncılık, zamanında Conan yayınlayan Alfa mı?

Tuco Ramirez

Alfa yayınları Ali Recan'ın ölümü ile sona erdi diye biliyorum. Peki bu yayınevinin ilk kitabı böyle bir kitap olduğuna göre ntv gibi sadece klasikleri mi yayınlar, yoksaçocuk kitapları yayınlamak için mi yola çıktı (çünkü çizimler çocuk kitapları tarzında gibi)

kalidor

Alfa yayinlari geçen sene Lovecraft külliyatini da yayinladi. Hem de Hasan Fehmi Nemli çevirisiyle. Herhangi kitap sitesinden bakarsanız bayağı bir yayıni olduğunu gòrebilirsiniz. Bu yayinladiklari ilk cizgiroman.
Crom! Ölüleri Say...

maeglin

Bir arkadaşıma hediye olarak almıştım, kendime de aldım. Yeni bitirdim ve keyif aldım. Oz büyücüsü ve bu tarz öykülerden hoşlanıyorum, çizimler, renklendirme ve öykünün gidişatı güzeldi ama bir konuda sıkıntı yaşadım. Baskı sanırım çok sorunlu, oldukça nazik olmama karşın hem kendi cildim hem de diğer arkadaşıma aldığım cilt hemen ayrılıp parçalandı. Sonraki yayınlarında umarım bunu düzeltirler.