2016 Ağustos - Çizgiroman listesi

Başlatan afu, 31 Temmuz, 2016, 18:37:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

llyas Erkul facebook sayfasında, Maksi Zagor 13,Teks Özel 3 ve Hikayeler 8'in çıktıklarını duyurdu...

Mrtekin

They drew first blood...

afu

listenin son durumuna baktım da; frankofon ve türk çr (yabani hariç) bu ay hiç çıkmamış  :'(
çıkar mı acaba ay sonuna kadar?

Mrtekin

Frankofon anca YKY yayınlarsa... Prestijden de bu cephede artık hiçbir ses seda çıkmadığına göre frankofon işi tamamı ile YKY'nin zevkine göre gidiyor.

Türk çr si olarak yine benim uzun zamandır beklediğim bir Tolga var. Keza; Karabala'nın 2.sine daha çok var galiba. Karakarga'dan da Türk çr'si adına umut besliyorum.

En büyük dileklerimden biri de; bir yayınevimizin ilaç niyetine Suat Yalaz; Ersin Burak ve Haldun Sevel Ustaların eserlerine el atması ve hak ettikleri gibi mükemmel bir edisyonla pazara giriş yapmaları...
They drew first blood...

DAMPYR

kızılmaske ne oldu ya 2 aydır ses seda yok.... >:( :o :(

hanac

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 20 Ağustos, 2016, 10:27:13
kızılmaske ne oldu ya 2 aydır ses seda yok.... >:( :o :(

Büyülü Çizgi, Temmuz ve Ağustos'da çizgiroman çıkarmayacak.

memospinoz

Gerekli Şeyler Facebook üzerinden açıklama yapmış:
Alıntı YapSuikast Sınıfı 3.Cilt raflarda! (Olamadı :( Önümüzdeki hafta dağıtımı yapılacak..)

Açıklama: Matbaanın şömiz katlaması hatası yüzünden şömizleri tekrar bastırmak üzere kitap matbaaya iade edilmiştir. En kısa sürede tekrar raflara çıkacağını belirterek özürlerimizi iletiriz.

Saygılarımızla
Gerekli Şeyler Yayıncılık

Marmara Çizgi'nin Avenging Spider-Man fasikülleri için de son 2 gün. Bakalım Ağustos'a yetişecek mi.

memospinoz

Alıntı YapMarmara Çizgi'nin Avenging Spider-Man fasikülleri için de son 2 gün. Bakalım Ağustos'a yetişecek mi.

Yetişti. :)