Inhumans vs. X-Men

Başlatan dean, 04 Ağustos, 2016, 15:23:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hasanmahmut

Alıntı yapılan: dean - 07 Aralık, 2016, 22:38:45
  Orası gizli kalsın tabi :)

Sanırım yayın evleri ve mağazalara gide gele muhabbet kurmak gerekiyor.  ;D En mantıklı yol bu hemen çalışmalara başlamalıyım. :D

afacanx

konumuz inhumans vs. x-men'di öyle değil mi? evet okudum, yan bölümleri (tie in mi diyorlar?) birlikte okudum. inhumans'ı sevmediğimi daha önce de death of x'te söylemiştim. ama bu seriyi okuyunca inhumanları da sevmeye başladım. aslında şöyle düşünülebilir: yeni bir seriye başlamak istiyorsanız inhumanlar iyi bir başlangıç olabilir. çünkü x-menlerin çok karmaşık bir geçmişi var (x-menler kelimesinin Türkçe dili açısından çok yanlış bir ifade olduğunu biliyorum ama anladınız işte). yine de x-men'deki gibi cool karakterleri bulamayabilirsiniz. wolverine, gambit, storm, cyclop (orijinal yetişkin cyclops), magneto, sabretooth, apocalypse gibi karakterler tek başlarına karizma.

evet seriye gelelim. ben ba-yıl-dım!

vay be, bu da neydi böyle? gerçekten beklemiyordum. bence marvel'ın son zamanlarda yaptığı en iyi event'ti.

Kauss

X'in ölümünde ters köşe olmuştum, eminim çoğumuzda öyle bir son düşünmemiştir. Bu ciltte ise, Emma Frostun giderek psikopatlaştığını söyleyebilirim. Medusanın verdiği karar ile İnhumans evreni için önemli. Bundan önce yazarlar istedikleri gibi bir sürü İnhumans ortaya çıkarabiliyordı. Bir bakıma artık yeterli sayıda belirli İnhumans karakterleri olacak diyebiliriz.