Zagor'un sözü bu!

Başlatan hanac, 19 Ekim, 2009, 10:05:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

ZSB'de (Zagor'un Sözü Bu) 'Aahyaaakkk!' çigligi mercek altina alinmaya devam ediliyor.

3 aylik ara yaramis, konular fisek gibi.

http://sitkisiyril.blogspot.com/2010/10/ahyak-2.html

pizagor

Bu haftaki incelemede bir kolaj çalismasi var ki yerlere yattim  :D

Alem adam su Sitki Siyril...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

Okudum ve mükemmel bir çalisma olmus.Çigligi dinledikten sonra çok güldüm.Ikiside gerçekten çok iyiydi.Zagorun nasil bagirdigini veya kükredigini anlamis olduk :D

darkwood

Sn. Sitki Siyril bu isi bayagi ilerletti. Istanbul Kitap fuarinda Ferri ile birlikte eserlerini imzalamak için gelirse, hiç sasirmiyacagim.  ;D
Darkwood Sakinleri..

Ramzy

Son yazilar çok güzel. Blog'u ilk okumaya basladigim günlerdeki kadar tat aldim.

hanac

Vallahi bir yayinevi "Zagor'un Sözü Bu" yu kitap olarak hazirlasa ne güzel olurdu.

LAL den böyle bir hareket beklenemez ama 1001 Roman olaya sicak bakabilir.

kedidiro

yayinlandigi gün tabanlarim ardima vura vura kitapçiya kosacagim bir mizah sahaseridir zagor'un sözü bu...

Sitki Siyril

Tüm yorumlar için herkese tesekkürler. 
Sevgili Hanac'in içine mi dogdu bilmiyorum ama bugün 1001 Roman'dan Fuat Bey ve Tamer Bey ile görüstük.  Sohbete dalinca saatler geçmis. Arada "Zagor'un Sözü Bu" adli kitabi da konusuverdik.  1001 Roman etiketi ile böyle bir kitap yakinda basilacak. Içinde blogdan parçalar oldugu gibi internette hiç yayinlanmayan dosyalar da olacak. Bana uykusuz geceler görünüyor :)

Herkese selamlar.

hanac

Çok sevindim.

Kalbim temizmis  :)

Gerçekten haberim yoktu, ama aklin yolu bir.

Ileride bu kitap italyancaya çevrilir ve orada da satar.

BAHADIR

Gerçekten sevindirici bir haber,hayirli olsun...Claudio Paglieri'nin Tex ve Dylan yorumlarina farkli bir bakis açisi ile Zagor yorumu...Gerçekten hos olacak...Bilgisayar ekranindan yazi okumayi  oldum olasi sevemedim... ;D

Bu Italyanca olayi ise oldukça mantikli hatta mantik ötesi harika birsey...Böyle bir çalisma Türkçeye kazandirildiktan sonra Italyanca basilmasa olmaz zaten,olmazsa da yazik olur  :-\ ...

Ramzy

Sevindirici bir haber, merakla bekliyoruz. :)

pizagor

Sevindirici haber ama geri adim atilmayacaksa... Neden böyle diyorum, Zagor vs. Melih Gökçek gibi politikacilara da alttan alta giydiren, belirli bir siyasi durusu da olan bir blog olarak görüyorum ZSB'yi... Günümüzde durum malum! Umuyorum ki bu konuda çekingenlik sergilenmez...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 18 Ekim, 2010, 11:52:54
Neden böyle diyorum, Zagor vs. Melih Gökçek gibi politikacilara da alttan alta giydiren, belirli bir siyasi durusu da olan bir blog olarak görüyorum ZSB'yi...

Italyanca baskisinda Melih Gökçek yeralmaz.

Onun yerine Zagor vs. Berlusconi düsünülebilir  :)

Ramzy

Melih Gökçek'le olan karsilasma benim en çok güldügüm yazisiydi. :D Pek tarafini belli ettigini de sanmiyorum, sadece Melih Gökçek'in herkesçe bilinen özellikleri kullanilmis bence.

Hem kitapta yer alsa, güzel reklam olur, medya malzemesi haline gelir!

hanac