Avengers: Ultron'un Öfkesi - Gerekli Şeyler

Başlatan Mrtekin, 08 Ağustos, 2016, 17:41:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Uzman arkadaşlardan bu yayın ile ilgili yorum alabilir miyiz ?

cemilngn

Hikayeyi okumadım ama anladığım kadarıyla Marvel Age of Ultron filmi vizyondayken Ultron ile ilgili bir one-shot hikaye yapmak istemiş. Bunu da son yılların popüler yazarı Rick Remender'e yaptırmış. Yine Gerekli Şeyler'in yayınladığı Uncanny Avengers ve AXIS'i beğendiyseniz bence tavsiye edilebilir. Hikaye zamansal olarak AXIS sonrasında Secret Wars öncesinde geçiyor ama final bölümü Secret Wars sonrasını da içeriyor. Kısa bir kitap 112 sayfa. Beklentileri yüksek tutmamak lazım.

BAHADIR

Valla sırf çizeri Opena için beklentilerimi yüksek tutuyorum ama Grafik ve işçilik anlamında inşallah hüsrana uğramayız... Artık Arkabahçe ve gerekliden de yüksey düzey grafik işçilikli yayınlar bekliyoruz...

Ve beklemeye devam edecez... Olana kadar... Yapacak bişi yok...

Mrtekin

Senin beklentilerini karşılayacak şekilde yayının çıkabilmesi büyük sıkıntı, Bahadır. :) Standartlarını düşürmen lazım.
They drew first blood...

BAHADIR

Alıntı yapılan: Mrtekin - 09 Ağustos, 2016, 12:22:11
Senin beklentilerini karşılayacak şekilde yayının çıkabilmesi büyük sıkıntı, Bahadır. :) Standartlarını düşürmen lazım.

Ağır oldu... :-\

memospinoz

Dünya'nın En Kudretli Kahramanları, Yine Görkemli Bir Zafer Kazanmıştı.

Soykırımcı android Ultron, bir daha geri dönemeyecek şekilde uzaya gönderilmişti... en azından Avengers böyle sanıyordu. Şimdi yani zaferden yıllar sonra, cinayete meyilli yapay zekâ kendine fethedecek yeni bir dünya buldu... üstelik bu dünyanın kendine ait korkunç bir geçmişi var. Vatanı olan Titan'ı kurtarmak isteyen Thanos'un kardeşi Starfox, eski müttefiklerinden yardım istemek zorunda kalacak... ancak bulduğu Avengers, bir zamanlar bıraktığı ekipten tamamen farklı halde. Bu ekipte Ultron'un yaratıcısı Giant-Man de var... ve Hank yine görkemli bir zafer kazanmıştı. Pym, artık gezegen boyutunda olan "oğluyla" yüzleştiğinde, babalık sorumlulukları daha önce hiç olmadığı kadar artacak.
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 108
Fiyatı:26 TL

hennessy

Çizimlerini beğendim. Konusu Ultron'u yok etmeye çalışan avengers ekibi anlatıyor. Ultron ve babası arasındaki düello ağırlıklı. Çerezlik bir hikaye olmuş.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Geçte olsa okuma fırsatı buldum. Hank Pym karakterini her zaman çok sevmişimdir. Ultron'un yaratıcısı olmasının yanında Pym'in psikolojik çalkantılarını okumaktan hep keyif almışımdır. Bu macerada tamamen Hank Pym ve Ultron'un ilişkisine odaklanıyor. Tabi ki ailenin diğer önemli üyesi Vision'da macerada önemli bir yer tutuyor. Genel olarak Rage of Ultron öyküsünü beğendim. Ama Hank Pym ve Ultron ilişkisini pek bilmeyen ya da sevmeyen okuyucu için çok çekici bir macera olmadığı da kesin.