"BEGEÇ WORLD" Youtube Kanalım !!!

Başlatan hbegec, 12 Ağustos, 2016, 19:48:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hbegec

Merhabalar sevgili dostlar;foruma yazmayalı baya uzun zaman oldu.Uzun zaman sonra yazarken sadece sizlere kelimelerle değil birde youtube kanalımla merhaba diyorum :)

Bu kanalda çizgiromanlara,çizgiroman filmlerine,popüler dizilere,bilimkurgu filmlerine ve ileride de oyun incelemelerine kadar ulaşan bir skalada kendi görüşlerimi paylaşıyorum.

Bir şans verip izlerseniz hatta abone olup yorumlarsanız çok sevinirim.Videolarımı beğenip paylaşmayı unutmayın lütfen :)

https://www.youtube.com/channel/UC2I6eCZ4cItIblqBBt1JHQA

Mrtekin

Hayrettin; selamlar;

Ben çok beğendim; aynen devam.

Sevgiler.
They drew first blood...

hbegec

Alıntı yapılan: Mrtekin - 12 Ağustos, 2016, 20:26:31
Hayrettin; selamlar;

Ben çok beğendim; aynen devam.

Sevgiler.

Çok teşekkür ederim üstad,kendi çapımda birşeyler yapmaya çalışıyorum.Henüz emekleme aşamasında bir kanal.Ancak sizden gelen böyle teşvik edici yorumlar sayesinde gerçekten çok seviniyorum ve yürekleniyorum. :)

hanac

Hayrettin süper olmuş. Abone olmayı beceremedim ama denemeye devam ediyorum  :)

Arada Altın Madalyon'un reklamını da yap  :)

hbegec

Alıntı yapılan: hanac - 13 Ağustos, 2016, 08:26:43
Hayrettin süper olmuş. Abone olmayı beceremedim ama denemeye devam ediyorum  :)

Arada Altın Madalyon'un reklamını da yap  :)

Çok teşekkür ederim sir hanac yapacağım zaten planımda var :)

Abone olmak için bir youtube hesabınız varsa sağ köşede abone ol butonu bulunmakta :)

Yorumlar ve destek için çok teşekkür ediyorum.. :)

hbegec

xmenac

Merhabalar,
Forumda konuya denk gelince kanala bir bakayım dedim, Batman'le ilgili bir video görünce de hemen onu izledim. :) Gayet güzel bir kanal olmuş, tebrikler. Fırsat buldukça izlemeye çalışacağım. Yeni bir kanal olmasına rağmen dolu bir içerik var.

rumar80

Geç te olsa abone oldum. Sırayla izlerim artık.  İlk suicide squad izledim ve beğendim.  Doğal bir şekilde, sanırım önceden kurgulanmadan yapılmış.
Ellerine sağlık.

Mrtekin

Hayrettin;

Altın Madalyon'un tanıtımını da unutma :)
They drew first blood...

hbegec

Alıntı yapılan: xmenac - 20 Ağustos, 2016, 00:01:18
Merhabalar,
Forumda konuya denk gelince kanala bir bakayım dedim, Batman'le ilgili bir video görünce de hemen onu izledim. :) Gayet güzel bir kanal olmuş, tebrikler. Fırsat buldukça izlemeye çalışacağım. Yeni bir kanal olmasına rağmen dolu bir içerik var.

Çok teşekkür ederim.Elimden geldiğince fazla video yüklemeye çalışıyorum.Çok uzak olmayan bir gelecekte oyun videolarına da geçeceğim ;)

hbegec

Alıntı yapılan: rumar80 - 20 Ağustos, 2016, 00:29:32
Geç te olsa abone oldum. Sırayla izlerim artık.  İlk suicide squad izledim ve beğendim.  Doğal bir şekilde, sanırım önceden kurgulanmadan yapılmış.
Ellerine sağlık.

Abonelik için çok teşekkür ederim Rumar üstad,sizinde belirttiğiniz gibi tamamen doğaçlama çekiyorum sıfır hazırlanma diyebilirim çekerken.Sadece oyuncuların eski filmlerine falan bir göz atıyorum çekmeden sonrası tamamen doğaçlama.Çünkü ben bir yere yazıp oradan robot gibi okuyanları hiç sevmiyorum onlardan olmakta hiç istemiyorum :)

hbegec

Alıntı yapılan: Mrtekin - 20 Ağustos, 2016, 00:33:00
Hayrettin;

Altın Madalyon'un tanıtımını da unutma :)

Aklımda üstad diğer videoda yapacağım ;)

Bu arada sizlerde paylaşırsanız çok sevinirim videolarımı sosyal medyada :)

Ralph

Hayirli olsun. Gayet duzenli ve takip edilesi bir kanal. Yalniz bir ricam olacak dizilerden çok agirlikli olarak ayrintili cizgi roman incelemeleri gormek isteriz.

hbegec

Alıntı yapılan: Ralph - 20 Ağustos, 2016, 18:28:38
Hayirli olsun. Gayet duzenli ve takip edilesi bir kanal. Yalniz bir ricam olacak dizilerden çok agirlikli olarak ayrintili cizgi roman incelemeleri gormek isteriz.

Çok teşekkür ederim güzel sözler için dostum sağolasın.Yalnızşu ayrıntılı çizgiroman incelemelerini birazaçarsan sevinirim.Karakter tanıtımları mı olsun? Yoksa yeni çıkan ingilizce çizgiromanların tanıtımları mı? yoksa o ay çıkacak olan çizgiromanların tanıtımları mı? spesifik olarak nasıl birşeyden bahsediyorsunuz?

Ralph

Alıntı yapılan: hbegec - 20 Ağustos, 2016, 21:45:13
Çok teşekkür ederim güzel sözler için dostum sağolasın.Yalnızşu ayrıntılı çizgiroman incelemelerini birazaçarsan sevinirim.Karakter tanıtımları mı olsun? Yoksa yeni çıkan ingilizce çizgiromanların tanıtımları mı? yoksa o ay çıkacak olan çizgiromanların tanıtımları mı? spesifik olarak nasıl birşeyden bahsediyorsunuz?

Dizi ve film incelemeleri yapan çok fazla kanal var. Ancak tam anlamiya çizgi roman inceleyen, tanitimini yapan kanallar yok. Arkabahçe bazen bu minvalde şeyler yayinliyor ancak çok ustunkoru konusundan cildin kalitesinden bahsedip bitiriyor.

Uzun lafin kisasi ülkemizde yayinlanan çizgi romanların çizim kalitesinden, hikaye örgüsünden, karakter derinliğinden bahseden, bilgi veren kanal yok. Bunu kastrtmistim. Okuyup begendigin veya begenmedigin cizgi romanlari ayrintili bir degerlendirmeyle anlatabilirsin mesela. Örneğin bir cizgi romanin konusunu begeniyorum, çizimleri hosuma gidiyor almaya niyetlenirken o cizgi romani inceleyen, yorumlayan çok az insan oluyor. Kalitesi nedir?Konu yeterince guzel islenmis mi? Anlatimi akici mi? Bunla ilgili ćok az sey bulabiliyoruz. Altinmadalyon olmasa o da olmayacak zaten.

Bir de fumetti seviyor musun bilmem ama ülkemizde fumettiler can cekisiyor. Buna mukabil fumetti tanitimlari ve incelemeleri izlesek çok hos olurdu. Ulkede fazla fumetti okuyucusu yok. Belki bu vesile ile tanitimlari da yapilabilir.