"BEGEÇ WORLD" Youtube Kanalım !!!

Başlatan hbegec, 12 Ağustos, 2016, 19:48:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hbegec

https://www.youtube.com/watch?v=9hNflzkIT5Q

Yeni videom geldi dostlar Superman hakkında bilinmeyen 10 gerçek...

İyi seyirler :)

hbegec

Alıntı yapılan: Ralph - 20 Ağustos, 2016, 22:47:56
Dizi ve film incelemeleri yapan çok fazla kanal var. Ancak tam anlamiya çizgi roman inceleyen, tanitimini yapan kanallar yok. Arkabahçe bazen bu minvalde şeyler yayinliyor ancak çok ustunkoru konusundan cildin kalitesinden bahsedip bitiriyor.

Uzun lafin kisasi ülkemizde yayinlanan çizgi romanların çizim kalitesinden, hikaye örgüsünden, karakter derinliğinden bahseden, bilgi veren kanal yok. Bunu kastrtmistim. Okuyup begendigin veya begenmedigin cizgi romanlari ayrintili bir degerlendirmeyle anlatabilirsin mesela. Örneğin bir cizgi romanin konusunu begeniyorum, çizimleri hosuma gidiyor almaya niyetlenirken o cizgi romani inceleyen, yorumlayan çok az insan oluyor. Kalitesi nedir?Konu yeterince guzel islenmis mi? Anlatimi akici mi? Bunla ilgili ćok az sey bulabiliyoruz. Altinmadalyon olmasa o da olmayacak zaten.

Bir de fumetti seviyor musun bilmem ama ülkemizde fumettiler can cekisiyor. Buna mukabil fumetti tanitimlari ve incelemeleri izlesek çok hos olurdu. Ulkede fazla fumetti okuyucusu yok. Belki bu vesile ile tanitimlari da yapilabilir.

Kesinlikle değerlendireceğim üstad,dikkatle okudum yazdıklarınızı...

En kısa zamanda bir çizgiroman değerlendirmesi yapacağım ve o video Altın madalyon forumuna adanmış olacak :)

hbegec

https://www.youtube.com/watch?v=J5VS5Cg7EoU

Yeni videom Batman temalı...
Soracak dostlar için şimdiden söyleyeyim Altın madalyon dan henüz bahsetmedim..
Onu çizgiroman temalı bir video çekeceğim oraya saklıyorum ;)

Mrtekin

1. Bilgi için; Flash Gordon'u andırıyor ;D
They drew first blood...

hbegec

hanac

1. Hayrettin ne tür bir kamera ile çekim yapıyorsun (Cep telefonu dermiş  :) )

2. Arkada Zembla'mı gördüm ?  ;D

3. Çılgınca Altın Madalyon reklamının yapılacağı videoyu Zagor t-shirt'ü ile sunar mısın ?

Zagor t-shirt'ün vardır herhalde ?  8)

Mrtekin

Yapma Hayrettin; eski tüfek fumetticilerin fantazisi ile gaza gelme. Kimse kanalı Bi daha takip etmez... :)

Zagor'un 10 bilinmeyeni çek derler sana arkasından... ;D
They drew first blood...

hbegec

Alıntı yapılan: hanac - 03 Eylül, 2016, 17:55:20
1. Hayrettin ne tür bir kamera ile çekim yapıyorsun (Cep telefonu dermiş  :) )

2. Arkada Zembla'mı gördüm ?  ;D

3. Çılgınca Altın Madalyon reklamının yapılacağı videoyu Zagor t-shirt'ü ile sunar mısın ?

Zagor t-shirt'ün vardır herhalde ?  8)

1. Vallahi cep telefonu :))

2. Zembla'nın ilk sayısı hatta satışa çıkardım :)

3. Kesinlikle aklımı okumuşsun üstad bende öyle yapmayı düşünüyordum zaten,bir Zagor Tenay hayranının Zagor T-shirt'ü olmaması düşünülemezdi değil mi? :))

hbegec

Alıntı yapılan: Mrtekin - 03 Eylül, 2016, 18:38:49Yapma Hayrettin; eski tüfek fumetticilerin fantazisi ile gaza gelme. Kimse kanalı Bi daha takip etmez... :)

Zagor'un 10 bilinmeyeni çek derler sana arkasından... ;D

İş oraya doğru gidiyor herhalde üstad ama dediğin gibi şu an risk alabilecek pozisyonda değilim :))

hanac

Alıntı yapılan: hanac - 13 Ağustos, 2016, 08:26:43
Hayrettin süper olmuş. Abone olmayı beceremedim ama denemeye devam ediyorum  :)

Arada Altın Madalyon'un reklamını da yap  :)

Şimdi yeni abone olabildim.

Game of Thrones finali ile ilgili videonu izleyeyim bari.

https://www.youtube.com/watch?v=JpkMSObm0gA

kharon

Batman videosuyla basladim , elinize saglik ; gayet guzel olmus.
Abone de oldum