Venom Carnage - Marmara Çizgi

Başlatan memospinoz, 19 Ağustos, 2016, 18:12:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Ortalığı birbirine katan bir simbiyottan daha kötüsü nedir? Ortalığı birbirine katan iki simbiyot. Peki daha da kötüsü? Üç. Aynen öyle: Venom'un yavrusu Carnage yakında kendi yavrusuna sahip olacak - tarifsiz bir güce ve iştaha sahip bir yaratık yolda. Peki ama bu bebeği kim büyütecek? Birileri hemen Örümcek Adam'ı çağırsın! Ayrıca maceraya Black Cat de konuk oluyor!

Bu sayıda Spider-Man: Venom vs. Carnage #1-4 bir araya getirilmiştir.
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 96
Fiyatı: 15 TL

Agamotto

hanac

Bu cilt ile ilgili hiç yorum gelmemiş.

Okuyan bir arkadaşın yorumunu alabilir miyim ?

nicholaihel

Alıntı yapılan: hanac - 04 Temmuz, 2017, 10:42:27
Bu cilt ile ilgili hiç yorum gelmemiş.

Okuyan bir arkadaşın yorumunu alabilir miyim ?

Yorumlar eskiye nazaran genel olarak çok azaldı sanki  :-\

hanac

Alıntı yapılan: nicholaihel - 05 Temmuz, 2017, 01:14:03
Yorumlar eskiye nazaran genel olarak çok azaldı sanki  :-\

Kesinlikle haklısın dostum.

Nightrain

Başka Venom çizgi romanları da basılır umarım.

Mesela:

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nomad

Bunu okuyabilen var mı?
Ben dün akşam denedim, başaramadım.
Fiziksel bir başarısızlıktan söz ediyorum.
Kapkara sayfalarda bulanık renk öbekleri ve silik soluk yazılar.
Zaten birşeyin görünmediği kara sayfalara bir de hayvani blur efekti basmışlar.
Hayır yani nedir bu?
Bir tür sosyal deney falan mı?
Oysa okuyabildiğim birkaç satırda iyi bir hikayenin kokusunu almıştım.
Venom, Carnage, birinin torunu birinin oğlu olan Toxin, Black Cat, Spidey falan var hikayede görebildiğim kadarıyla.
Kuralcı, dogmatik bir polis var Toxin e konak beden olan.
Genç ve güçlü, bize tehdit olabilir diye Toxin i ortadan kaldırmaya çalışan Venom ve Carnage bir safı, diğerleri öbür safı oluşturuyor.
Ek olarak tarafların kendi içinde (grup ve benlik) çatışmaları da var.
Spidey figüran, Black Cat yan karakter. Diğerleri başrolde.
Gerisini anlamak mümkün olmadı.
Bir çizgi romanı bakılmaz, görülmez, okunmaz şekilde vücuda getiren Marvel e selam olsun.
Stilize falan diyeni ıslak odunla döverim bu arada. Eseri b*ka bulamak stil falan değil direk mallıktır.
Hayır fontlar bile blurlu *buraya küfür gelecek*

@BAHADIR
Sana çok ekmek çıkar buradan. Fontuna ayrı vurursun, renklendirmesine ayrı.  ;D

Yangından kurtarılmış bilim adamı günlüğü tadında, azı var, çoğu yok bir eser. Elf gözlerine sahip arkadaşlara tavsiye ederim. Sanırım. Ettim hadi. Frankofon boy basılsaydı düşünmeden ederdim ama.
Keşke okumak mümkün olsaydı, seveceğime eminim gördüğüm ve okuyabildiğim kadarından.

Örnek sayfalar. Sayfalar aynen göründüğü gibidir, kötü çekim, az ışık falan yoktur. Sadece sayfaya sığsın diye çözünürlüğü düşürdüm biraz. Adamlar dijital düzenleme yaparken komple sayfaya blur basmışlar. Panel, balon ayrımı bile yapmamışlar.

BAHADIR

Alıntı yapılan: Nomad - 16 Ocak, 2020, 10:35:18
@BAHADIR
Sana çok ekmek çıkar buradan. Fontuna ayrı vurursun, renklendirmesine ayrı.  ;D

Burada Marvel'in günahını almamak lazım... Baskı olarak şuana kadar Marmaranın yaptığı en kötü iş olduğunu kendileride sanırım kabul ederler...

Yukardaki örnekte görüldüğü üzere en karanlık sayfa bile paneller, renkler pekala seçilebiliyor... Bunu ilk çıktığında da eleştirmiştik zaten...

Fontlar, yerleştirme ve ortalamalara bir şey diyemeyiz şimdi ama sadece kötü hatta çok kötü basılmış bir sayı... Bu da ister istemez balonlamanın bile önüne geçiyor...

Yapacak bir şey var mı? Maalesef yok...!!

Nomad

Alıntı yapılan: BAHADIR - 16 Ocak, 2020, 12:59:01

Burada Marvel'in günahını almamak lazım... Baskı olarak şuana kadar Marmaranın yaptığı en kötü iş olduğunu kendileride sanırım kabul ederler...

Yukardaki örnekte görüldüğü üzere en karanlık sayfa bile paneller, renkler pekala seçilebiliyor... Bunu ilk çıktığında da eleştirmiştik zaten...

Fontlar, yerleştirme ve ortalamalara bir şey diyemeyiz şimdi ama sadece kötü hatta çok kötü basılmış bir sayı... Bu da ister istemez balonlamanın bile önüne geçiyor...

Yapacak bir şey var mı? Maalesef yok...!!

Zaten bir avuç olan yayıncılarımızın hatalarını hoş görmek, başarılarını çokça takdir etmek taraftarı bir okuyucuyum.
Verdiğin bilgiler ışığında anladığım normalde bile basımı zor olan bu kitapta yayınevi boyut küçülterek, matbaa da zaten karanlık atmosferi olan kitabı zifir kalitesinde basarak mum dikmiş.
Yazık olmuş.

dayıcomics

Ben daha okumadım ama sipariş vereceğim. Bakalım nasıl çıkacak.