2016 Eylül - Çizgiroman listesi

Başlatan afu, 28 Ağustos, 2016, 20:21:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

siyahderikoltuk

Injustice 3. sezon 1. bölüm sanırım çıkmış olmalı.

rumar80

siyahderikoltuk

xmenac

Mister No sanırım Aralık ayında sona eriyor. Martin Mystere de muhtemelen önümüzdeki sene Mayıs gibi İtalya'daki güncel sayıya yetişir.

Acaba, İtalya'da iki ayda bir yayınlanan Martin Mystere'den boş kalan aylara ve sona erecek olan Mister No'nun yerine, Dylan Dog Colorfest ya da ekstra birer Zagor gelir mi? Bu sayede Zagor'da da güncel sayıya yaklaşılmış olunur.

Draka

Alıntı yapılan: xmenac - 31 Ağustos, 2016, 20:59:39
Mister No sanırım Aralık ayında sona eriyor. Martin Mystere de muhtemelen önümüzdeki sene Mayıs gibi İtalya'daki güncel sayıya yetişir.

Acaba, İtalya'da iki ayda bir yayınlanan Martin Mystere'den boş kalan aylara ve sona erecek olan Mister No'nun yerine, Dylan Dog Colorfest ya da ekstra birer Zagor gelir mi? Bu sayede Zagor'da da güncel sayıya yaklaşılmış olunur.
Bir süre sonra Dylan Dog Maxi ve Dev'de de İtalyaya yetişecez. Bence onlar yerine Colorfest gelir. Mistor No yerine yayın olacaksa Türkiye daha yayınlanmamış bir seri gelsin derim ben.

Lal'in yeni bir seri deneyeceğini hiç zannetmiyorum.

afu

afu

Güncel yayınlar bölümü olarak bayramınızı kutlarım.  ;)
elinize makası alın, resimdeki kurbanı kesin. cebinizde ki parayla da güncellenmiş listedeki tüm çizgi romanları alın.  ;D

Mrtekin

Tüm çr dostlarının Bayram'ını ben de kutluyor; sevdikleri ile daha nice Mutlu ve huzurlu Bayram'lar diliyorum.
They drew first blood...

Levent Suberk

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 21 Ağustos, 2016, 08:09:49
Büyülü Çizgi, Temmuz ve Ağustos'da çizgiroman çıkarmayacak.

Büyülü Çizgi'den Eylül'de gelecek birşeyler var mı?

Şaka maka neredeyse geldi yine fuar, bir sürü yayın fuara saklanmaya başlanır.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

afu

Zagor Özel, İtalya'da senede bir çıkıyor.
Çizgi Düşler'in çıkardığı son 6. sayı ile İtalya'da Mart 2016 da çıkan 28. sayı da bizde yayınlanmış oldu.  ;D

Bu format devam ederse, yani 2 sayı bir arada çıkacaksa, ancak 2018 Mart sonrasında  Çizgi Düşler 7. cildi çıkaracak demektir.

Jedmau

altay1944

Gizli tarih 1 satın aldım daha okumaya zaman bulamamışken 2.sayı çıkmış ...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

afu

Alıntı yapılan: Jedmau - 27 Eylül, 2016, 01:26:38
Deadpool ve bat sup 2 eklenmemiş

DEADPOOL geçen Kasım'da çıkan kitap değil mi? "Yürüyen ölülerin gecesi"
Yoksa yeni bir kitabı mı çıktı görmediğim?
BAT-SUP 2, Cuma çıkacak sanırım. O yüzden bekletiyorum. Hafta sonuna kalırsa Ekim listesine alırım.