Ümit Kaptan

Başlatan hanac, 24 Ekim, 2009, 17:23:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: Hakan Karabey - 31 Ocak, 2012, 21:41:15
5.Sayı:Mart 2011

Bilgilendirme için çok teşekkürler Hakan Bey.

5. sayının çıktığından gerçekten hiç haberimiz olmadı.

2011 En İyiler Türk ÇR Seri kategorisinde aday olarak bile göstermedik.

Kusura bakmayın.

sadikbilcen

yalcinerol345

Müthiş bir kapak.Kim çizdi acaba?

mutarad

İlk bes sayi bende var. Altinci sayiyi bekliyorum. Ne zaman yayinlanir? Anladigim kadariyla ilk5kitabin cizim kalitesi olarAk fersah fersah onune cikiliyor. Bu da cizim kalitesi yuzunden uzak diranlari cezbedebilir. Birde nacizane bir elestirim var. Maceralarda onlarca insani olduren kahramanlar bana da gercekci gelmiyor ama umit kaptandaki kadar soft maceralarida cok cekici bulmuyorum dogrusu. Neredeyse kimsenin burnu bile kanamadan macera bitiyor.
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

sadikbilcen

Alıntı yapılan: mutarad - 31 Ocak, 2012, 22:39:46
İlk bes sayi bende var. Altinci sayiyi bekliyorum. Ne zaman yayinlanir? Anladigim kadariyla ilk5kitabin cizim kalitesi olarAk fersah fersah onune cikiliyor. Bu da cizim kalitesi yuzunden uzak diranlari cezbedebilir. Birde nacizane bir elestirim var. Maceralarda onlarca insani olduren kahramanlar bana da gercekci gelmiyor ama umit kaptandaki kadar soft maceralarida cok cekici bulmuyorum dogrusu. Neredeyse kimsenin burnu bile kanamadan macera bitiyor.

Pek soft olduğnu sanmıyorum ne dersin?

s.b

Mafya film sahnelerine benziyor. Gayet güzel.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

mutarad

Ben ilk bes kitap icin yorum yapmistim. İnsallah ikinci bes kitaplik seri icin de yorum yapma sansimiz olur :-\
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

pearl jam

Alıntı yapılan: mutarad - 02 Şubat, 2012, 20:29:11
Ben ilk bes kitap icin yorum yapmistim. İnsallah ikinci bes kitaplik seri icin de yorum yapma sansimiz olur :-\

Sevgili mutarad, o yorumlarını burada da alsak ne güzel olur :)

mutarad

Alıntı yapılan: mutarad - 31 Ocak, 2012, 22:39:46
burada yazdiklarimi kastetmistim. ;)

pearl jam

acaba buraya mı yazmış diye düşünüp bakmıştım da yazılanlara ama atlamışım nasıl olmuşsa  ;D

sadikbilcen

selam ümit kaptan çalışırken dinlenmek için çalışmalarda yapıyorum.Gerçekten dinlendirici oluyor.Tablet+photoshop +toplamda 6 saatlik çalışma beğenisiniz umarım...

pearl jam

sadikbilcen

Alıntı yapılan: pearljam - 02 Şubat, 2012, 23:58:13
Ben çok beğendim

çok teşekkürler.yakında bir ümit kaptan (renkli) paylaşırım..

HacıGeraltEmmi

Nefis olmuş, tebrikler.

sadikbilcen

Daha bitmemiş bir çalışmam var onu da pylaşayım bitince siteye koyacağım