Batman / Superman Cilt 2 : Oyun Bitti - JBC Yayıncılık

Başlatan memospinoz, 19 Eylül, 2016, 23:27:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Özgün Adı : Batman / Superman Volume 2 – Game Over

Greg Pak
Yazar

Brett Booth - Jae Lee
Çizerler

Emre Taşkıran
Çevirmen

İlke Keskin
Editör

Aslı Dağlı
Çeviri Editörü

Yiğit Sakmar
Grafik ve Uygulama

Bengü Ergil
Yayın Koordinatörü

Ertan Ergil
Yayın Yönetmeni

Gelecek neslin en büyük video oyunu projesi bir uzaylı teknolojisi tarafından ele geçirildiğinde Batman ile Superman'in bedenleri oyun avatarlarına dönüşüp oyuncuların uzaktan kontrolüne açık hale gelir. Kripton'un oğlu ve Gotham'ın yarasası zamanında oyuncuların üstesinden gelmeyi başararak, dünyaları fetheden istilacı uzaylı Mongul'u durdurabilecekler mi?

Daha sonrasında ise paralel bir Dünya'da kendi Batman'inin ve Superman'inin yanında mücadele ederek yetişmiş Power Girl ile Huntress Dünya'mızın en büyük kahramanlarına sığınırlar. Ancak daha ilk karşılaşmalarında farklı dünyalar çarpışacaktır!

1. Baskı Eylül 2016 - İstanbul
ISBN : 978-605-9155-23-6
Sayfa Sayısı : 224
İç : 135 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt - iplik dikiș
Kapak : 350 gr. 1. sınıf parlak kușe
Fiyat : 35.00 TL

Çıkış Tarihi : 30 Eylül

Mrtekin

Konu baya çapraşık geliyor ama çizimler hatrına katlanıyoruz. :)

Jbc'nin hızlanması güzel... :)
They drew first blood...

Sakızlı Ohannes Paşa

Cizgi roman piyasasinda cesitliliginin artmasi ve fiyatlardaki artis sonucu bazi serilerden feragat etmem gerekiyor. Jbc tarafinda bu seride karar kildim. Ilk defa Jbc'nin cikardigi icinde Batman olan bir cizgi roman almamis oldum. Ama kisisel begenilerim geregi feda etmesi en kolay olan buydu. Alan arkadaslara keyifli okumalar.

maeglin

İlk cilt biraz karmaşıktı, ikinci cildi henüz almadım bende. Ama alan arkadaşlardan okuyanlar var ise yorumlarını merak ediyorum, ona göre hareket edeceğim bende.

Mrtekin

Konunun çapraşık olmasını dert etmezseniz; çizimler gerçekten değişik ve çok güzel. Ben şahsen ikincisi için alıyorum.

Bu arada bu serinin 3. Kitabının çok sağlam olduğunu da duymuştum; bakalım.
They drew first blood...

s.b

Kitabın yarısına yakınında resimler enine olmuş. Yani kitabı başaşağı tutarak okuyabileceksiniz. Hangi manyağın aklına gelmiş bu şekil bilemiyorum.
Ama bu bizi durduramaz okumaya devam ediyoruz.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

cemilngn

İyi  de bu tür çizimler fasikülde güzel görünüyor. Bizim ciltli kitaplarda "arayı biraz daha açayım da resmi tam göreyim" derseniz kitap ikiye ayrılır.

s.b

Alıntı yapılan: cemilngn - 03 Kasım, 2016, 11:31:46
İyi  de bu tür çizimler fasikülde güzel görünüyor. Bizim ciltli kitaplarda "arayı biraz daha açayım da resmi tam göreyim" derseniz kitap ikiye ayrılır.
Ben dün akşam resimleri paylaşmak için tarama yaparken herhangi bir şey olmadı. Sağlam yapıştırılmış. Zaten İki sayfaya yayılmış bir kaç resim var. Sorun olmaz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Barmen Minik

Alıntı yapılan: cemilngn - 03 Kasım, 2016, 11:31:46

işte orda JBC nin kalite anlayışına sırtınızı dayayacaksınız

tommikser

Aslında çok hevesle beklemediğim ama beni şaşırtan bir seri olduğunu itiraf etmem lazım.Yani o kadar okunacak Batman varken yancı Super adam sadece keyif kaçıran bir unsur gibi geliyordu bana.

İlk cilt eh işte dedirtecek cinstendi.Öyle olsa da olurdu olmasa da olurdu.Yalnız bu sayıda kitap daha fazla ilgimi çekti.

İlk olarak ilk bölümün yanlamasına olması değişik geldi. Garipsememe karşın okudukça keyif aldığımı fark ettim. Dedikleri gibi sanırım ön yargı insanı etkiliyor.

İkincisi ilk maceranın çizimleri gerçekten güzel ama ikinci maceranın çizimleri bence enfes.Jae Lee'nin o karanlık çizimlerine Kara Kule den beri bayılıyorum. Superman'in yakışıklı değilde böyle karanlık çizilmesi adama ayrı bir hava kazandırmış.Bu adamın çizimlerini nerede görsem bakmaktan kendimi alamıyorum.Hiçbir şey olmasa sadece bu karanlık çizimler için bile alınır okunur.

İlk kitaba göre daha derin olan bu macera gelecek sayılar için bende ümit uyandırdı.Ertan abi zamanla daha iyi olacak derken sanırım haklı çıkacak.Eğer hayalleri gerçek olursa bu sayıları okumamız daha da yakın gibi.Yolun açık olsun Ertan abi .Şaşırtıcı yayınlarını da merakla bekliyorum.

Jedmau

Beğendiğine sevindim :) 3. Cilt bomba söyleyeyim ;) Başka okuyan var mı ?

Jedmau