Batman: Gotham Kapıları - JBC Yayıncılık

Başlatan memospinoz, 23 Eylül, 2016, 16:52:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Batman: Gotham Kapıları
Özgün Adı : Batman: Gates of Gotham

Scott Snyder
Yazar

Trevor McCarty
Çizer

Emre Taşkıran
Çevirmen

Bora Öngürer
Editör

Aslı Dağlı
Çeviri Editörü

Yiğit Sakmar
Grafik Editörü

Berk Şentürk
Grafik ve Uygulama

Bengü Ergil
Yayın Koordinatörü

Ertan Ergil
Yayın Yönetmeni

AİLELER Gotham'ın Kapılarında DÜŞECEK

Geçtiğimiz yüzyılın başında Gotham Şehri'nin köklü ve önde gelen üç ailesi modern Gotham'ın inşasına yön vermişti ama inşa ettikleri her şey yüzyıllık kini ve yüz elli kilogram askeri patlayıcısı olan bir deli tarafından yerle bir edilme tehlikesiyle karşı karşıya. İşe Gotham'ın en eski üç köprüsüyle başlayan bu gizemli düşman, Gotham'ın en köklü ailelerinin hem ellerindeki hem de miras bıraktıkları her şeyi hedef alıyor; ve buna Wayne ailesi de dâhil.

Batman, Mimar'la ilgili gerçeği ve Gotham'ın acımasız geçmişine olan bağlantısını açığa çıkarmak için Robin, Red Robin ve hatta Hong Kong temsilcisi Black Bat ile bir araya geliyor. Bu yeni düşmanın planlarını çok geç olmadan durdurabilecekler mi? Gotham'ın geleceğine yön veren bir patlamaydı ve şu an aynı şekilde sonlanmak üzere...

KARA AYNA macerasının övgü toplayan yazarı Scott Snyder güçlerini genç ve gözde bir yazar olan Kyle Higgins (NIGHTWING, DEATHSTROKE) ve Ryan Parrott ile Gotham'ın ilk günlerine uzanan bir gizemde birleştirirken çizim işini Trevor McCarthy, Dustin Nguyen, Graham Nolan ve Derec Donovan'dan oluşan bir yıldızlar karması üstleniyor.

Ayrıca Kyle Higgins ve Trevor McCarthy'nin Paris'in Batman'i NIGHTRUNNER'ı anlattıkları Batman Incorporated hikâyesi de bu ciltte.

1. Baskı Eylül 2016 - İstanbul
ISBN : 978-605-9155-17-5
Sayfa Sayısı : 144
İç : 135 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt - iplik dikiș
Kapak : 350 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt
Fiyat : 27.50 TL

Çıkış Tarihi : 7 Ekim 2016

Mrtekin

Vay arkadaş budur işte.. :)

Hızlan JBC; Hush'ı da patlat... :)
They drew first blood...

nicholaihel

Kapak, çizimler heyecan verici! Özlemişiz yarasa adamı. İlk çıkış öyle hızlı olmuştu ki, dedektif hikayeleri serisini alamamış, elemiştim (biraz da dedektif serisine yapılan yorumlardan ötürü).

Kışa yaklaşırken, güneşin daha erken batmaya başladığı şu günlerde... Daha fazla Batman!

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

rumar80

By macerada Batman olarak Dick Grayson 'ı  okuyacağız

sulkesen

yorumda batman dedektif hikayeleri hakkında kötü yorumlar mı olmuş? ülkemizde yayınlanan batman ler içinde ben daha kötü olana rastlamadım hepsi birbirinden güzel.Batman çekici yapan diğer süper kahramanlara göre daha gerçekçidir insan üstü bir gücü yoktur duygularıyla çelişkileriyle daha çok insandır

DSD

Alıp okuyan var mı?Nasıl,beğendiniz mi?

nocardia

Siparişlerimi verdiğim kitapyurdu, odakitap, egenba da hala satışa çıkmadıkları için ben JBC nin bu dahil son yayınlarını alamadım.

memospinoz

Alıntı yapılan: nocardia - 11 Ekim, 2016, 21:43:59
Siparişlerimi verdiğim kitapyurdu, odakitap, egenba da hala satışa çıkmadıkları için ben JBC nin bu dahil son yayınlarını alamadım.

O sitelere, sitelerindeki iletişimden yazınca şu kitap yok ekleyin diye o şekilde ekliyorlar. En azından kitapyurdu ve eganbada ben öyle yapıyordum.
Kitapyurdu sağ üstte yardım menüsü altında iletişim var oraya tıklayın. Konu olarak "Aradım Bulamadım"ı seçin ve diğer yerleri doldurup istediğiniz kitapları eklemelerini isteyin. Kolay gelsin. İyi okumalar.

hennessy

Hikaye genel olarak güzeldi. Hatta daha iyi olabilirdi. Gotham'ıda inşa edilen köprüler ve aileleri tanıma fırsatı buluyorsunuz. Wayne ailesinin o kadarda masum bir aile olmadığını görüyorsunuz.

Dick Grayson çelişkiler içinde Batman kostümüne bol geliyor. Zaten kendide hikaye içinde Bruce atıflarda bulunuyor. Hikayenin yan karakteri ama benim için gelmiş geçmiş en iyi robin olan Damian'ı görmek bile yeter
Neden bu veletin sağlam bir serisi yok hep şaşarım. Varda benim haberim mi yok Umar abi?

Red robin olaylara bakış açısı hoşuma gitti.

Not : Robin'in Black Bat'e  söylediği söz kitabın en güzel yeri idi.....

Not 2 :Hikaye sonunda Paris'i koruyan Müslüman karakteri sevdim... 
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Jedmau

maeglin

Babilden sipariş vermiştim ama tedarik edemedikleri için gondermediler, tedarik edilse de okusak :)

DSD

Okudum.Çizimler iyiydi fakat kitapta Batman'in dedektiflik özelliği çok yoktu ve böyle önemli bir hikayede neden Dick?
7/10

Nightrain

Çıkmasını beklediğim bir kaç çizgi roman var, onlar cikinca bunu da alacağım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

İnancomic

Bende aldım okudum gayet güzeldi aslında arkham tımarhanesi ile bunun arasında kaldım ama bunu aldım çizimden pek anlamam ama disney vari çizimleri vardı benim en çok hoşuma giden çizimleri