Galeri BD

Başlatan Peyami, 25 Eylül, 2016, 15:29:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: Peyami - 07 Mayıs, 2017, 19:18:50
["İki Kardeş" konusunda pişti olmak canımı sıktı şimdi. Bu kadar tanıtılmamış ÇR varken vakit kaybı oldu.

Yahu Peyami'ciğim niye vakit kaybı olsun.

Sayende hatırladık, eli kulağında olduğunu öğrendik.

afu

21 Aralık 1935 de Belçika'da doğan Jidehem'i 30 Nisan 2017 de kaybettik.

Gaston, Spirou et Fantasio ve Siprou dergisindeki çalışmalarından tanıdığımız çizer,
özellikle 60 yıllardaki son model araba çizimlerini konu alan kitapları ve Sophie karakteri ile de tanınıyor.

Nightrain

Gaston'u birisi bassın artık. :-[
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nicholaihel

Chaboute konusunda M. K. Perker'i ne yapıp edip ikna etmemiz lazım... Ama nasıl? :)

Nightrain

nikopol

Alıntı yapılan: Nightrain - 09 Mayıs, 2017, 23:04:32
Karakarga keşke şunu bassa

http://m.bedetheque.com/BD-One-two-three-four-Ramones-302877.html

Yayinladiklari Jim Morrison, Cash kitaplarini dusunursek, Flaneur'un ilgi gostermesi daha olasi.

Nightrain

O da olur. M.K.Perker rocker olduğu için Karakarga dedim.

nicholaihel

Yine de YKY'ye o kadar yüklenmeyelim. Böyle büyük bir yayınevine göre yayın periyodu, küçülterek baskı yapması vs. eleştirilebilir olsa da, YKY basmasa haberim dahi olmama ihtimali yüksek pek çok frankofonu sert kapaklı ve oldukça kaliteli bir şekilde bize ulaştırdılar. Fiyatlarının da iyi olduğunu düşünüyorum. Ben ölü doğan, yeni nesil Doğan Kardeş dergilerini de almıştım.

Daha iyi olmaları için teşvik etmek, bir Doğan Kardeş vefası "yumuşak karnı" var ise faydalanmak lazım derim :)

hanac

Alıntı yapılan: Peyami - 21 Mayıs, 2017, 18:21:20
ZORGLUB SERİSİ

İlk kez Spiru dergisinde okuyucuyla buluşan Zorglub serisi ilk albümüne kavuşuyor.

Bu vesile ile Spiru'nun devam etmesini istediğimi hatırlatayım.  :)

ferzan

Gipi'ye senelerdir bayılan biri olarak La Terre des Fils (Oğulların Dünyası) albümüne bayıldım...Çoğunlukla renkli ve suluboya işlerini bilirdim ama renksiz haliyle de rahat çizgileri ağzımın suyunu akıtmaya yetti...Ne güzel sanatçılar, ne güzel eserler var...Bir süredir aklımın bir köşesinde gömülü kalmış Gipi ateşim yeniden harlandı, teşekkürü borç bilirim...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

gizmoo

Yayınlanan kitapları gördükçe Fransızca bilmediğime yanıyorum :(

nicholaihel

Vay vay vay. Yine şahane tanıtımlar. Hepsi birbirinden ilginç. Giant hem konu hem çizimler itibariyle ilgi çekici. La terre des fils ise hem konu hem çizim itibariyle biraz ürpertici buldum ama ikinci sıraya da onu yerleştirdim.

kedidiro

Bu başlığı sakın soğutmayın peyami bey. İlgiyle takip ediyoruz...

yunusmeyra

Alıntı yapılan: kedidiro - 19 Haziran, 2017, 18:45:21
Bu başlığı sakın soğutmayın peyami bey. İlgiyle takip ediyoruz...
takipteyiz  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

yunusmeyra

Alıntı yapılan: Peyami - 23 Haziran, 2017, 21:57:05
.....................
Takiptesin de nerelerdesin ortak?  ;) :)

bayramın sonrası bir "gaston" başlığı açarak dönüyorum... bir çok farklı başlıkta da hayli birikmiş notlarımız ve konuşacak mevzularımız var  ::)

Alıntı yapılan: Peyami - 23 Haziran, 2017, 22:21:52
...................

Better Call Saul sezonu kapattı, Entrecase tatile çıktı, benim de vaktim geldi galiba. Bir süre "okuyucu" moduna geçiyorum ve yeni sezona kadar aşağıdaki renkli görüntüler eşliğinde bana müsaade demek istiyorum sevgili Galyalılar. Görüşmek üzere :) 8)
.................

Peyami yaz sezonunda da olsa,"kuzey kalesine"de çekilse  ;) yorum,tanıtım ve haberlerle sayfaya ve bize varlığını hissettirecektir...
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR