Designated Survivor (2016)

Başlatan doktor1881, 28 Eylül, 2016, 17:29:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

6
Bölüm:12 (GünceL) Komplo dizilerini sevenlerim kaçırmaması gereken bir dizi
Bölüm sonu gerçekten ŞOK ŞOK Şok

Bölüm Notu:10/10

doktor1881

7
Bölüm:13 (GünceL) Peter MecLeish hakkında tüm gerçeği öğrendiğimiz bölümde bu sefer tüm gözler Aaron'un üzerinde
Geçen bölümden sonra bu bölüm biraz yavan geldi

Bölüm Notu:7/10

doktor1881

3
Bölüm:14 (GünceL) Tom'un üzerindeki yük giderek artarken Afrika'daki isyan işleri daha da karıştırır
Bu bölüm tempo düşüktü

doktor1881

4
Bölüm:15 (GünceL) Dizide hızlı kan kaybı sürüyor.
Bu bölümde ülkenin iç meselesi silahlanma ele alındı

Bölüm Notu:5/10

doktor1881

Bölüm:16 Senatodaki 8180 nolu silah satış yasası oylaması öncesi siyasi oyunlar ve oylama nefes ksti
Bu arada FBI ajanı Wells Kuzey Dakota'daki sırrın peşinde
Nihayet 3 bölüm sonra dişe dokunur bir bölüm

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

Bölüm:17 Başkanı zorlayan bu sefer Anayasa Mahkemesi seçimi.Gerçekten Başkanın bu durumu ne.Hep zorluk....
Bu arada Kuzey Dakotadaki sır ne. Gerilim artıyor orada

Bölüm Notu:8.5/10

tommikser

Dizi gerçekten soluksuz bir şekilde devam ediyor.İzlerken heyecan ve merak duygusu hep peşinizde.Ben bu diziyi çok sevdim.

doktor1881

Bölüm:18 Meclis Başkanının başı kendi partisindeki iktidar kavgasından belaya giriyor.Olayın sebebi TÜRKİYE
Bu arada tüm umutların bağlandığı Ajan Wells'in böyle korumasız ortada gezmesi çok garip

Bölüm Notu:8.5/10

doktor1881

5
Bölüm:19 ABD başkanları ne kadar sıkıntılıymış ya.Basit bir eğitim bursunu bile kongreye kabul ettirebilmek için 40 takla atmak zorunda
Bu bölümde biraz tıkanmış durumda dizi

doktor1881

5
Bölüm:20 (GünceL) Başkan Tom Kırkman'ın ilk Nato zirvesi basında çıkan meclisin bombalanması ile ilgili haber yüzünden kabusa döner
Ajan Wells bu dizinin en bahtsız karekteri.Dizi kesinlikle 2. sezonu hakediyor Umarım alır (Hatta 3. sezon onayınıda derhal vermeliler)

Bölüm Notu:9/10

dean

İkinci sezon onayı geldi. Bende ağır ağır başlarım o zaman.

doktor1881

Alıntı yapılan: dean - 12 Mayıs, 2017, 15:03:33
  İkinci sezon onayı geldi. Bende ağır ağır başlarım o zaman.
Beğeniceğine eminim sıcak bir dizi

dean

Alıntı yapılan: doktor1881 - 12 Mayıs, 2017, 16:45:21
Beğeniceğine eminim sıcak bir dizi

Çizgi roman uyarlamaları dışında ikinci sezon onayı almadan dizilere başlamıyorum. Designated Survivor içinde beklemiştim. Ama gördüğüm kadarıyla iyi bir diziye benziyor. Person of Interest'i bitirmek üzereyim. Bitince The Killing ile birlikte başlarım diye düşünüyorum.

doktor1881

6
Bölüm:21 (GünceL) (Sezon FinaLi) Bölümün finalinde Başkan Tom'un konuşmasını ayakta alkışladım Başkan böyle olur
Ajan Wells'de üzerine düşeni fazlasıyla yapıyor.Yalnız Final bitişi heyacanlı olmadı Gelecek sezon ne olacak diye çok merakımız oluşmadı

Bölüm Notu:8/10

hennessy

3.sezonu bugün bir solukta bitirdim. Çok iyi bir dizimi kesinlikle hayır. Tabi bu çok kötü bir dizi demekte değil. Bir ülkenin başındasınız ve o gücü kaybetmek ve kazanmanın nasıl olduğunu şeffaf olarak gösterildiği bir sezon olduğu için sonuna kadar izledim. Tom Kirkman seçim günü doktor ile seçimi tartışması ve orada sarf edilen sözler fena değildi.

Savaş varken herşey mübah mı, Kimin doğrular doğru sorusuna cevap gibi idi... 7/10

Not : Elena Tovar'a hayran oldum...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları