Güngezgini - Kişisel Blog Sayfam

Başlatan Ahmet Oktay, 29 Eylül, 2016, 21:28:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Merhabalar, iki buçuk ay kadar önce ben de kendime bir blog sayfası açtım. Amacım kitap, çizgiroman, dizi, film, müzik ve spor başta olmak üzere siyaset hariç kafama esen her konuda yazacağım bir blog sayfası oluşturmaktı. Farklı farklı isimler düşündüm fakat isimlerin başkaları tarafından kullanıldığını görünce en sonunda ismi blog açma fikrimden kısa süre önce okuduğum "Güngezgini" çizgiromanından almaya karar verdim. İlk yazım da zaten Güngezgini çizgiromanı üzerineydi, ardından BoJack Horseman'la ilgili bir yazı daha yazdıktan sonra başka yazı yazmaya fırsatım olmadı, olduğunda da yazma isteğim yoktu. Şimdi yeni dizi sezonunun da başlamasının etkisiyle yeni bir yazı daha yazdım ve artık forumda da blog sayfamı duyurmanın zamanı geldi diye düşündüm. Yazdıkça kalemimin gelişeceğini umuyorum.

Blog linki : http://gungezgini.blogspot.com.tr/

Yazılarım için;
Güngezgini | Çizgiroman Yorumu
BoJack Horseman | Dizi Değerlendirmesi
Bu Aralar İzlediklerim...

kalidor

Hayırlı olsun Ahmet, umarım sık sık güncellersin. Forumu aksatma ama  :)
Crom! Ölüleri Say...

s.b

Şu blog işinden hiç anlamıyorum. Çok uğraşmak gerekiyor galiba. Bloğunu biraz inceleyip Facesimde paylaştım. Yakında Şöhret olursunuz Ahmet abi.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pizagor

Birer - ikişer hepimizin yolu bloglarla çakışıyor. Esas özgürlük, admin - moderatör hükümranlığından azad oralarda :)

Başarılar sevgili Ahmet, çizgiroman üzerine bol bol yaz...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Mrtekin

They drew first blood...

Ahmet Oktay

Hepinize teşekkür ederim, zamanla düzene oturur sanırım blogla ilgili şeyler. Sn. pizagor'un da dediği gibi orası serbest bölge bir nevi, benim tercih etmemdeki sebeplerden biri de bu. Bu arada blog işinde yeni olduğumdan bazı noktalardan yardım isteyebilirim siz tecrübelilerden :)

Ahmet Oktay