2016 Ekim - Çizgiroman listesi

Başlatan afu, 30 Eylül, 2016, 22:27:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

sene sonu ve istanbul fuarı yaklaşıyor.
fuar zamanı çıkan yayınların adedi diğer ay ortalamalarına göre ikiye katlanıyor genelde. bu seferde aynı olacak sanırım.
ekim listemiz ile devam ediyor, büyülü'ye tekrar hoşgeldin diyoruz.

ufak bir ilave; listenin sonuna çıkan yayınları türlerine göre sınıfladım. hangi ay kaç tane çıkmış izleyebilirsiniz. (dergiler hariç)

haziran00

Mrtekin

Jbc'den Bat@Sup 2 de var.

Flash Gordon ve Kızılmaske külliyatı kaçıncı ciltte bitecek? Bileniniz var mı?
They drew first blood...

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Mrtekin

They drew first blood...

afu

Alıntı yapılan: Mrtekin - 02 Ekim, 2016, 17:16:26
Afu Abi, Jedmau, kitabın matbaa çıkış tarihini esas alır, kitabın dağıtım tarihini değil ;D O yüzden çıktı dediği tarih ile reel dağıtım tarihi arasında 1, 2 hafta oynuyor.
ben de matbaa çıkışını dikkate aldım bu sefer  :-\

Mrtekin

Tamamdır.

Beni bu ay çıkacak olan Bouncer 2' de heyecanlandırıyor.

Bu ay keza YkY'den de birşeyler bekliyoruz.

They drew first blood...

Mister NO

köstebek

Geçen hafta sonu teks klasik ve teks yeni çıktı. Ne Afu bey ne de bizim -kiler- hiçbir yerde söylememişler. sosyal medya ve tanıtım konularında rekor kırıyoruz...

Not: Bu teks yeni son sayı. en iyi ihtimal marta kadar yeni teks yok.

pizagor

Köstebek Ağabey, biz senin içini, tarzını biliyoruz da herkes tanımıyor. O yüzden bir kelimeni silmek zorunda kaldım. Gereksiz alınganlık olmasın.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

afu

Alıntı yapılan: köstebek - 11 Ekim, 2016, 10:38:39
Geçen hafta sonu teks klasik ve teks yeni çıktı. Ne Afu bey ne de bizim -kiler- hiçbir yerde söylememişler. sosyal medya ve tanıtım konularında rekor kırıyoruz...

uzakta olduğumdan tex'lerin haberi bana yeni geldi ve eklendi listeye.
tanıtıma Fransa'da başlamışlar, yakında İstanbul'da da duyurulur  ;D  ;D  ;D

sevgiler

hanac

Caretta abinin dikkatine ...

Mrtekin

Eski defterleri açmayalım ama bu lafların benzerini (yani sosyal medyada ÇD'nin ürünlerinin tanıtımına yönelik gerekli ilgiyi gösteremediğini) bizler ve en son Caretta Abi söylediği için; forumu boykot etmiştiniz. Genelde Teks ürünlerinin çıktığını Büyülü'nün sayfasından ve Teks sevdalılarından öğreniyoruz...

Siz söyleyince sorun yok o zaman... ;D
They drew first blood...

Tuco Ramirez

Bu marta kadar yeni tex olmaması zagor martin vs de neden olmuyor acaba. Sonuçta hepsi bonelli. Bunu oğlak zamanında da merak etmiştim.

caretta

Demek ki Teslerimiz sessiz sadasız çıktılar.Yalnız yaklaşık 4 -5 ay Aylık Teks çıkmayacak olması beni etkileyecek.Bu geçiş
döneminde Klasik Teks Serisi'ni ayda iki adede çıkarmanızı önersem?
Yeni yayınlanan Tekslerin macera isimlerini İtalyanca'dan Afu Bey çevirdiyse İtalyanca'dan sınıfta kaldı!Şakasına yazıyorum Fuat
Bey sakın darılmayın...
Benim de İtalyancam yok ama bu macera isimleri aşağı yukarı şöyle:"La Foresta Dei Totem":Totem Ormanı."L'Uomo e la Belva":İnsan ve
Hayvan."Ricercato Vivo o Morto":Hayatla Ölüm Arasında."Carovana Di Audaci":Cesurlar Kervanı.