Mağara başlıyor...

Başlatan kedidiro, 30 Eylül, 2016, 22:39:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kedidiro

Haberi ilk ben vereyim, görselleri uzmanları yüklesin. Ekim ayının 7sinde vedat özdemiroğlu yönetiminde aylık bir mizah dergisi başlıyor. Kadroda atilla atalay, kemal aratan ve daha kimler kimler... Hayırlısı. Okuru bol olsun şimdiden...

Harun Ça

yalcinerol345

İnternette satış sitelerinde satılır mı ki?

Nightrain

Keşke Cem Yılmaz yeniden çizip-yazsa.

Böyle dergilerin çoğalması çok güzel.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Harun Ça

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 01 Ekim, 2016, 12:08:14
İnternette satış sitelerinde satılır mı ki?

Eganba.com da oluyor. Kara Karga, Ot, Otlak vs. var bununda olacağını düşünüyorum. Periyodik Yayınlar kategorisinden takip et derim.

kalidor

İlk sayıyı baştan sona okudum. Karikatürleri ve esprileri demode buldum. Düz yazıların birçoğunu ise beğendim. Genç neslin pek rağbet edeceği bir dergi olmayacağını düşünüyorum.  İnşallah uzun soluklu olur.
Crom! Ölüleri Say...

ferzan

Mağara vesilesiyle daha fazla Kemal Aratan çizgileri görmek beni sevindirdi...Öğünç Ersöz'ün yazıp Kemal Aratan'ın çizdiği No:66 isimli hikaye, son zamanlarda okuduğum en iyi çizgi öyküler arasında...İlerleyen sayfalarda Erdal Belenlioğlu ile Öğünç Ersöz'ün bir çizgi öyküsü daha vardı beğendiğim...Bu iki çizgi öykü harici yazılarda ortalama üzeri birşey bulmamakla birlikte karikatürleri de okumadığımı itiraf edeyim...Yine de devam edeceğim, çünkü çizgi öykü adına sürpriz ve kaliteli numunelerle karşılaşacağımızı düşünüyorum...Ot Dergi ve ardılı diğer dergi konseptlerinin de tamamen aynısı olmaması, mütevazi bir alternatif olarak derginin kredisini gözümde artırmış oldu...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com