Red Kit'in 1 Numarali Macerasinin Kapak Resmi burada

Başlatan Aytekin Gezici, 27 Ekim, 2009, 10:31:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Klasik bir Güneş olayı: Karga değil kargo olmasın

tommikser

Doğru abi cepten daha da fazla hata yapıyorum. ;D Hasan abinin yazdığı yazı bana tam uyuyor.Yaptığım hata diye başlayan...

gamlıbaykuş

Red Kit toplu albümler 1. cildi bitirmek üzereyim. Baskı ve kalite olarak ben çok beğendim, her macera öncesi konuya ilişkilendirilmeye çalışılmış resimler ve çizimler var. Bence tam koleksiyonluk bir seri. Red Kit'i karışık alıyordum seriyi tamamlayabilmem için iyi bir fırsat olacak. Umar abinin de dediği gibi gerek çizimler açısından gerek içerik açısından bizim bildiğimiz, alıştığımız Red Kit' e pek benzemiyor. Bir kaç sorum olacak;

_ Bildiğimiz Red Kit çizimleri hangi macera ile başlıyor?
_ Daltonlar ilk olarak hangi macerada görülüyor?
_ Ve en önemlisi 2. cilt ne zaman çıkıyor? Yayın periyodunu bilmiyorum da. 2 aylık falan mı acaba?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

gamlıbaykuş

Aklıma gelmişken gülmek istiyorsanız Toplu albümler 1. ciltteki Altına Hücum adlı macerayı okuyun. Beni epey bir güldürdü. Red Kit kendine yakışmayacak alışık olmadığımız bir şaka yapıyor ki hem de ne şaka, eşşek şakası...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Gambit

YKY nin bu red kit cildi cikarma olayini ben de cok ayiplayanlardanim. Ben ilk 40 sayiyi aldim, onlari cope mi atacagiz simdi. Bi yayin devam ediyorken, cilt seklinde yeniden baslamak nedir.

HacıGeraltEmmi

Dostum, siz onları almaya devam edersiniz, benim gibi almayanlarda bundan başlar. Koskoca YKY  seriyi yarım bırakacak değil herhalde ;)

Gambit

Alıntı yapılan: designer73 - 15 Eylül, 2011, 23:10:04
Dostum, siz onları almaya devam edersiniz, benim gibi almayanlarda bundan başlar. Koskoca YKY  seriyi yarım bırakacak değil herhalde ;)

sorun su ki, Turkiye de sonsuz bir cizgi roman okuyucusu yok ve su anda piyasanin kaldiracagindan cok yayin cikiyor zaten. Benim gibi ilk cikanlari alanlar benim gibi tepki gosterip bu yeni cikan ciltleri almazsa, satis rakamlari beklenen rakamlari tutmayacagindan er gec kapanacaktir bu cilt serisi.

yanlis anlamayin ama umarim da kapanir cunku ben eski serileri aldigim icin su anda kendimi ahmak gibi hissediyorum YKY sayesinde. Daha once elimde olan okudugum red kit leri yeniden YKY basiyor diye almak yetmiyor gibi uzerine cilt cikarilmasi sacmalik oldu biraz bence

lemazmatik

Küçültülmemiş, orjinal kapaklı Red Kit'leri almak ahmaklık değil bence

sefik

Alıntı yapılan: Gambit - 15 Eylül, 2011, 23:15:45
Alıntı yapılan: designer73 - 15 Eylül, 2011, 23:10:04

sorun su ki, Turkiye de sonsuz bir cizgi roman okuyucusu yok ve su anda piyasanin kaldiracagindan cok yayin cikiyor zaten. Benim gibi ilk cikanlari alanlar benim gibi tepki gosterip bu yeni cikan ciltleri almazsa, satis rakamlari beklenen rakamlari tutmayacagindan er gec kapanacaktir bu cilt serisi.

yanlis anlamayin ama umarim da kapanir cunku ben eski serileri aldigim icin su anda kendimi ahmak gibi hissediyorum YKY sayesinde. Daha once elimde olan okudugum red kit leri yeniden YKY basiyor diye almak yetmiyor gibi uzerine cilt cikarilmasi sacmalik oldu biraz bence
yanlis anlamayin ama umarim sizin aldiginiz seri kapanir da bu yeni seri devam eder.

hanac

İki seri de devam edecek gibi duruyor.

İsteyen istediğini alacak.

pearl jam

Ben üç ay kadar önce orijinal boyutlu seriyi toplamaya başladım. Yaklaşık 10 sayılık eksiğim var, girdiğim her kitapçıda bu eksik sayıları aramak bulunca da sevinmek hoş bir uğraş oldu benim için  ;D Herkese tavsiye ederim. ( güldüm ama ciddiyim gerçekten zevkli :) )

alan ford

Ben de orijinal boyutlu seriye başladım 3-4 ay kadar önce. Lakin ben daha 10 tane anca toplayabildim. O da birinci kutuyu toptan aldım zaten. İkinci kutu için bütçe aktarması lazım. Kutu hastalığı başladı bende :D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

pearl jam

Kutuları en son alıcam ben  :) YKY nin İzmir' deki mağazasında 3 ay kadar önce ayın ürünüydü Red Kit, %25 indirimle satıyolardı fırsat bu fırsat diyip başlamıştım toplamaya. Normalde de zaten % 20 indirimle sattıklarını söyleyeyim de nasıl ince bir hesap yaptığımı anlayın, kitap başına 50 kuruş farkediyo  ;D

Tarkan Kurt

İki seride devam etsin, niye serinin biri yarım kalsın, bu konuda beddua etmenin anlamı ne? İsteyen istediği seriyi alır.

sefik

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 16 Eylül, 2011, 15:39:05
İki seride devam etsin, niye serinin biri yarım kalsın, bu konuda beddua etmenin anlamı ne? İsteyen istediği seriyi alır.
Benim de vurgulamak istedigim oydu :)