Secret Wars - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 14 Ekim, 2016, 16:46:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı çıkacaklar part 2!

HER ŞEY ÖLDÜ VE GERİYE SADECE SECRET WARS KALDI!

Çoklu-evren çöktü. Geriye sadece iki boyut kaldı. Şimdi de Marvel Evreni ve Ultimate Evreni çarpışacak. İki dünyanın kahramanları da gezegenlerini kurtarmak için savaşacak ve başarısız olacaklar. Ama hiçliğin ortasından, kayıp dünyaların kalıntılarını yamayarak yapılmış inanılmaz bir gezegen ortaya çıkacak. Boyutlar tanıdığınız kişilerle ama farklı şekilleriyle dolu olacak. Bu gezegende sınırlar koyu çizgilerle çekilmiş halde, kanun ve düzeni Thorlar ordusu sağlıyor, günahkarlar ise Kalkan'ın arkasındaki kâbuslarla dolu çukura atılıyor. Bu Battleworld gezegeni sürekli iç karmaşa halinde ve daha önce bilinen bütün her şey mitler ve efsanelere dönüşmüş durumda. Her şeyi bir arada tutan şey ise bir adamın çelik iradesi ve öteden gelen gücü onu tanrı yapmış durumda. Tek kurtuluş yolu Doom'ken... insanlığın ne gibi bir umudu olabilir?

Marvel NOW! dönemini kapatıp, All-New All-Different Marvel döneminin kapısını açan son yılların en büyük Marvel olayı Secret Wars, 12 Kasım günü TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı standımızda satışa sunulacak!

(Tanıtım Bülteninden)

Nightrain

Gerekli Şeyler'e plaket verilmeli.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

memospinoz

3 farklı kapakla çıkarmışlar. İlk 2 kapak sayı 1'e ait (ortadaki normal, baştaki varyant kapak) son kapak ise sayı 6'nın varyantı. İlk kapak Skottie Young, ikinci Alex Ross, sonuncu ise Dell'Otto kapağı.

memospinoz

Çokluevren çöktü. Geriye sadece iki boyut kaldı. Şimdi de Marvel Evreni ve Ultimate Evreni çarpışacak. İki dünyanın kahramanları da gezegenlerini kurtarmak için savaşacak ve başarısız olacaklar. Ama hiçliğin ortasından, kayıp dünyaların kalıntılarını yamayarak yapılmış inanılmaz bir gezegen ortaya çıkacak. Boyutlar tanıdığınız kişilerle ama farklı şekilleriyle dolu olacak. Bu gezegende sınırlar koyu çizgilerle çekilmiş halde, kanun ve düzeni Thorlar ordusu sağlıyor, günahkârlar ise Kalkan'ın arkasındaki kâbuslarla dolu çukura atılıyor. Bu Battleworld gezegeni sürekli iç karmaşa halinde ve daha önce bilinen bütün her şey mitler ve efsanelere dönüşmüş durumda. Her şeyi birarada tutan şey ise bir ad amın çelik iradesi ve öteden gelen gücü onu tanrı yapmış durumda. Tek kurtuluş yolu Doom'ken... insanlığın ne gibi bir umudu olabilir?
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 308
Etiket Fiyatı: 42 TL

hennessy

Hikayeyi beğendim. Kendini Tanrı ilan eden Doom ve ekibine karşı Richards ve ekibinin savaşı. Alişan ve ekibine teşekkür ederim bu güzel hikaye ile bizleri buluşturduğu için.

Şimdi Secret Wars İhtiyar Logan'a başlayacağım.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

panthei

Keyifle okudum, tempo çok iyi.

Ancak çok açık nokta var, bu yüzden tie-in okumak lazım.

Önerdiğiniz tie-in var mı, en azından ingilizcesini edinelim.