D&R

Başlatan Mrtekin, 25 Ekim, 2016, 13:15:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

D&R'da bugün kargo bedava.

Lal, İthaki ve Karakarga'da % 35 indirim var.

Graphic Novel'da çoğu tükenmiş ama yabancı romanlarda % 20'ye yakın bir indirim de yakalayabiliyorsunuz.
They drew first blood...

Mrtekin

D&R'dan İthaki'nin %35 indirim oranına güvenip; Sandman siparişi vermeyin, arkadaşlar. Yaptıkları rezil paketleme nedeniyle kitabın sağ ucunda minimal da olsa bir bükülme olmuş...

Geçenlerde aynı durumu bir arkadaşımız da yazmıştı; aynı şeyi ben de yaşadım. Böyle şeylere çok takıyorsanız; bence Sandman'da; görerek alın.
They drew first blood...

nicholaihel

Alıntı yapılan: Mrtekin - 02 Kasım, 2016, 21:18:47
D&R'dan İthaki'nin %35 indirim oranına güvenip; Sandman siparişi vermeyin, arkadaşlar. Yaptıkları rezil paketleme nedeniyle kitabın sağ ucunda minimal da olsa bir bükülme olmuş...

Geçenlerde aynı durumu bir arkadaşımız da yazmıştı; aynı şeyi ben de yaşadım. Böyle şeylere çok takıyorsanız; bence Sandman'da; görerek alın.

Bir arkadaşn benim  ??? Ne yapayım bilemedim Mrtekin, atsan atılmaz satsan satılmaz...

Ne yapıyoruz yeniden mi alıyoruz  :)

zydaba

İdefix'den aldığım Hellboy ' da buna benzer hasarlı gelmişti. 

Mrtekin

Alıntı yapılan: nicholaihel - 03 Kasım, 2016, 00:38:31
Bir arkadaşn benim  ??? Ne yapayım bilemedim Mrtekin, atsan atılmaz satsan satılmaz...

Ne yapıyoruz yeniden mi alıyoruz  :)

😀

Laika'nın da 1. Cildi var; maalesef. Öyle bir ateşli Neil Gaiman hayranlığım da yok.😀

Neyse; bu seferlik böyle olsun. Bundan sonrakileri öyle yapalım; bence.

Cilt kalın olmadığından o boyutta muhakkak kargoda bir hasarlanma yaşanır.
They drew first blood...

-brendon-

Arkadaşlar bende 2kere hasarli kitap aldim ama arayıp değiştirdim

cemilngn

Ben odakitap'tan aldım. Hasarlı geldi. Şimdi elime alıp okumak bile istemiyorum.

Nightrain

Türkiye'de ne yazık ki Amazon gibi; her şeyi sorunsuz alabileceğimiz, sorun çıktığında ise bize yardımcı olabilecek bir site yok henüz.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Mister NO

Alıntı yapılan: cemilngn - 03 Kasım, 2016, 11:26:38
Ben odakitap'tan aldım. Hasarlı geldi. Şimdi elime alıp okumak bile istemiyorum.

Kendileri ile iletişime geçerseniz değiştireceklerdir.

memospinoz

D&R'nin mağazalarında bu hafta sonuna özel (10-11 Aralık 2016) tüm Türkçe kitaplarda %30 indirim varmış. Gerçi mağazalardaki çizgi romanların hali pek iç açıcı olmuyor ama belki yeni gelenler için bir şans verilebilir. Yenilerin henüz pestili çıkmamış olabilir.  :)

NOT: Alışverişler D&R Card ile yapılmalıdır. D&R havaalanı dış hatlar mağazalarında ve www.dr.com.tr'de geçerli değildir.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: memospinoz - 10 Aralık, 2016, 12:20:01
D&R'nin mağazalarında bu hafta sonuna özel tüm Türkçe kitaplarda %30 indirim varmış. Gerçi mağazalardaki çizgi romanların hali pek iç açıcı olmuyor ama belki yeni gelenler için bir şans verilebilir. Yenilerin henüz pestili çıkmamış olabilir.  :)

İzmit 41 burda AVM'deki mağazalarında tüm kitap ve çizgiromanlar iyi durumda oluyordu :)

Nightrain

D&R'nin sitesinde; Tepe, Genesis, Güvenli Bölge Gorazde ve Gazze'nin Dipnotları çizgi romanlarinda %50 indirim var. Kacirmayin. Ben de yeni gördüm ve hemen aldım. Gonderecekleri meçhul, yine de şansımı denemek istedim.

siyahderikoltuk

Goradze ve Gazze inanılmaz iyi seçim Nightrain, umarım eline ulaşır.

Mrtekin

İthaki'nin çoğu kitabında %50 indirim gördüm.
They drew first blood...

Nightrain

Bir D&R klasiği; GÖNDEREMEDİLER!

Suç bende. %50 indirim, hüloğğğ diye saldırdım, gelmeyeceğini bile bile verdim siparişi ve gelmedi. Sonuç: para iadesi.