İhtiyar Logan - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 25 Ekim, 2016, 16:57:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

İstanbul Tüyap Kitap Fuarı çıkacaklar part 4!

Çokluevren yok oldu! Dünya-616 ve Dünya-1610'un kahramanların güçleri gezegenlerini kurtarmaya yetmedi! Artık sadece... Battleworld var! Bu yamalı gezegeni oluşturan parçalar, artık var olmayan gezegenlerden geliyor ve Battleworld'ü hem tanrısı hem de efendisi olan Victor von Doom çelik iradesi yönetiyor! Her bölge bir krallık! Bu krallıklardan birinde süren kahramanlar kötü adam savaşı yüzünden krallık ikiye bölündü. Bu sonsuz boşlukta geçmişten gelen bir hayalet yürüyor. O hayaletin adı... İhtiyar Logan. 50 yıl boyunca kimse kahramanların düştüğü gecede neler olduğunu öğrenemedi ve hiç kimse Logan diye birini ne gördü, ne duydu. Çünkü Logan bir daha öfkesine kapılmayacağına ve pençelerini çıkarmayacağına yemin etmişti. O artık yalnızca ailesini düşünen bir adamdı. Ama aslında Mysterio'nun illüzyonları yüzünden Logan bütün X-Men ekibini ve öldürmüştü. Bu olay onu mahvetmişti. Ama Hulk'ın çetesi Logan'ın eşini ve çocuklarını öldürdüğünde Logan yeniden ortaya çıktı. Pençelerini yeniden kullandı ve Hulk Ailesi'ni katletti, sağ kalan tek bebeklerini de yanına aldı. Bir daha kahramanlığın getirdiği görevlere sırtını dönmeyeceğine yemin etti ve dünyayı düzeltmek için yola çıktı.

İhtiyar Logan 0: Savaş Alanları! 12 Kasım günü standımızda satışa çıkacaktır.

(Tanıtım Bülteninden)

dean

Ek bilgi olarak şunu da yazayım. Marvel, all-New, All-Different'a geçerken bazı maceraların girizgahını Secret Wars tie-in'i olarak yaptı. Daha sonra ongoing seriler birinci sayıdan başladı. Cilt olarak çıktığı zamanda Secret Wars tie-in ciltlere sıfırıncı cilt dedi. İhtiyar Logan O. cilt; Secret Wars tie-in'i olan 5 sayıdan oluşmakta. Daha sonra çıkacak olan Old Man Logan 1. cilt ise All-New, All-Different döneminin ilk dört sayısını kapsamakta ve ongoing olarak devam etmektedir.

rumar80

Agamotto

O zaman bir ihtimal bu cilt çıktıktan sonra Gerekli Şeyler seriye devam edebilir :)

dean

Alıntı yapılan: Agamotto - 25 Ekim, 2016, 20:27:55
O zaman bir ihtimal bu cilt çıktıktan sonra Gerekli Şeyler seriye devam edebilir :)

Ben devam edecekler diye biliyorum.

haziran00

Alıntı yapılan: Agamotto - 25 Ekim, 2016, 20:27:55

Devam edecekler.

hennessy

Mişel abi takriben ne zaman çıkar çok merak ettiğim bir kitap geliyor. Gerekli Şeylere çok teşekkür ederim.

Ayrıca Avengers serisi hızlarına hayranım.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

memospinoz

Mutant Irkı, Battleworld'ün yeni distopisiyle yüzleşmek için tanıdık bir kahramana ihtiyaç duyacak.

Çorak topraklara hoş geldiniz. Burası kahramanların soyunun tükendiği ve kötülerin demir yumrukla yönettiği bir Battleworld boyutu. Bu kaosun ortasındaki bir adam, bir gün fark yaratabilir. Bu adam bir zamanların en büyük mutantı olan gönülsüz bir savaşçı. Bu adam, İhtiyar Logan adıyla tanınıyor. Eski Wolverine'e daha önce hiç bu kadar ihtiyaç duyulmamıştı ama yaptığı işte en iyi olan adam bile yakın boyutlarda gezen kötülüklerle başa çıkamayabilir! Logan, mutant ırkının kâbuslarıyla, soykırım makinelerinin günahlarıyla ve yaşayan ölü sürüleriyle savaşacak. Logan ayrıca Battleworld'ü dolaşıp sırlarını öğrenirken bu toplama gezegenin yıldırımlara hükmeden polis kuvvetleriyle de savaşacak! Logan yaşlanmış olabilir ancak işinin bitmediği kesin.
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 136
Etiket Fiyatı: 26 TL

hennessy

İhtiyar Logan hikayesi çok sevdiğim bir hikayedir. Zaten kaç kere baskı yapması bunu kanıtlıyor. Ama aynı şeyi Secret Wars İhtiyar Logan için söylemem mümkün değil.

Çizimleri olsun konusu olsun biraz zayıf kalmış. Ama gerekli şeylere teşekkür ederim bu seriyi basarak beni mutlu ettiler.

dean

Alıntı yapılan: hennessy - 07 Aralık, 2016, 22:49:47
İhtiyar Logan hikayesi çok sevdiğim bir hikayedir. Zaten kaç kere baskı yapması bunu kanıtlıyor. Ama aynı şeyi Secret Wars İhtiyar Logan için söylemem mümkün değil.

Çizimleri olsun konusu olsun biraz zayıf kalmış. Ama gerekli şeylere teşekkür ederim bu seriyi basarak beni mutlu ettiler.

Esas macera ilk cilt ile başlayacak. Bu cilt biraz All-New, All-Different'a geçiş macerası. Serinin devamını zaten Jeff Lemire yazıyor. Wolverine: Old Man Logan: Berzerker cildi çok daha iyi olacak.

hennessy

Alıntı yapılan: dean - 07 Aralık, 2016, 22:53:49
  Esas macera ilk cilt ile başlayacak. Bu cilt biraz All-New, All-Different'a geçiş macerası. Serinin devamını zaten Jeff Lemire yazıyor. Wolverine: Old Man Logan: Berzerker cildi çok daha iyi olacak.

Sevgili Dean bu güzel bir bilgi için teşekkür ederim. O zaman merakla bekliyorum Alişan kardeşimin devamını basmasını. Old Logan'ı çok severim çünkü.

Mrtekin

An itibari ile bitirdim. Bendis güzel yazmış.

Andrea Sorrentino'nun çizgileri başta beni biraz zorlasa da; daha sonra baya hoşuma gitti.

Yeni yılda muhakkak takip edeceğim serilerden biri olarak not aldım.
They drew first blood...

dean

hasanmahmut

Kapak mükemmel. Sanki varyant ya da başka bir sayının kapağını kullanmışlar. Orijinali pek güzel değildi zaten.

dean

Alıntı yapılan: hasanmahmut - 24 Ocak, 2017, 16:19:36
Kapak mükemmel. Sanki varyant ya da başka bir sayının kapağını kullanmışlar. Orijinali pek güzel değildi zaten.

İlk fasikülün varyant kapaklarından biriydi bu.