Batman : Hush - JBC Yayıncılık

Başlatan memospinoz, 31 Ekim, 2016, 22:19:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

-brendon-

Sipariş yeni verildi okur okumaz yazarim bişeler ama kötü olma ihtimali yok çünkü Batman  :)

Mrtekin

Kitap elime dün geçti. Biraz inceledim; ilk izlenim olarak sadece şunu söyleyebilirim; JBC, çok ama çok özenmiş ve hakkını fazlası ile vermiş.

Başka merak ettiğim; kaç adet basıldığı?

Açıkçası biraz zaman geçtikten sonra "Hush"'un da aynen "Kara Ayna" gibi tükeneceğini ve karaborsaya düşeceğini düşünüyorum. (YATIRIM tavsiyesi değildir :-) )
They drew first blood...

Jedmau

tommikser

pizagor

Hush'ın bir önceki hali ŞŞŞŞ! için şöyle de bir yazım vardı. Bolca Spoiler olduğunu yazayım da günah benden gitsin :)

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,6329.0.html
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

-brendon-

Hikaye akıcı, çizimler mükemmel, sayfa sayısı doyurucu, harika bi hikaye teşekkürler  JBC

Nightrain

Ilk 6 sayisini okudum ve mukemmel gidiyor. Ya bu Jim Lee insan olamaz. Onlar nasıl cizimler yahu! Gozlerim bayram etti.

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

HacıGeraltEmmi

Ne yalan söyleyeyim, Arkabahçe'nin küçük ebatlı baskılarını okurken daha çok keyif almıştım ???
Belki piyasada yeterince okuyacak birşey bulamayışımızdan küçük ebatta olsa Batman okuyabilmekti sebebi. Bilemiyorum.
Piyasada envai çeşit Batman olunca böyle oluyor demekki :D
JBC baskısını okurken çizimlerdeki detaylara odaklandım, hikaye çizimlerin yanında aman aman denecek kıvamda değil bence.
Gene de JBC piyasada dandik edisyonları fahiş fiyatlarla satılan ve kolay kolay bulunamayan bu hikayeyi, adamakıllı bir edisyonla yeniden okurlara kazandırdığı için büyük iş yapmıştır. İlk defa okuyacaklar eminim benim ilk okuyuşumdaki kadar keyif alacaklardır.

Nightrain

Hikayenin sonu ile ilgili:

SPOILER

Hush'in Tommy Elliot çıkacağını beklemiyordum. Gerçekten öldüğünü sanmıştım. Ters köşe yaşadım resmen.

SPOILER

hennessy

Tek kelime ile şaheser bir hikaye benim için bitti.

Çizimleri olsun konusu olsun Catwoman olsun gerçekten tadımlık bir Batman hikayesi idi.

Sonu ilginç ve güzel bitti.

İlke kardeşimin güzel ve akıcı çevirisi. JBC'nin güzel edisyonu ile arşivlik bir Batman hikayesi daha koleksiyonuma katıldı......
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

maeglin

ha bugün ha yarın derken bir fırsat olup almadım, şimdi de internet sitelerinde stokta yok - tükendi görünüyor. Baskısı tükendi mi hakikaten?

memospinoz

Alıntı yapılan: maeglin - 30 Aralık, 2016, 22:38:28
ha bugün ha yarın derken bir fırsat olup almadım, şimdi de internet sitelerinde stokta yok - tükendi görünüyor. Baskısı tükendi mi hakikaten?

D&R ve idefix sitelerinde satışta hala. Hatta idefix üzerinden %38 indirimle alınabilir durumda.

maeglin

Alıntı yapılan: memospinoz - 30 Aralık, 2016, 22:47:12
D&R ve idefix sitelerinde satışta hala. Hatta idefix üzerinden %38 indirimle alınabilir durumda.

İdefix'ten almayı düşündüm ama 20 gündür siparişi gelmeyenler varmış, aynı grupta ama d&r'da şansımı deneyim, teşekkür ederim.

Nightrain

DR'nin sitesinden deminden beri alış veriş yapmaya çalışıyorum fakat sürekli hata veriyor.