Green Arrow - Çizgi Düşler

Başlatan dean, 01 Kasım, 2016, 13:10:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Çizgi Düşler, Longbow Hunters ve Vol.2'yi basmayı düşünüyor mu? Bu dediğim hikayeler Green Arrow'u Green Arrow yapan hikayelerdir. New 52 yerine direk bu seri basilabilirdi bence.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nicholaihel

Alıntı yapılan: rumar80 - 09 Aralık, 2016, 16:36:25
En iyi maceralardan biridir

Bu referans ve devamlı değil, limitli seri, tam macera olması beni Çizgi Düşler'in bastığı türkçe New 52 serisini takip etmememe rağmen cezbetti.

Nightrain

Uzun zamandır ses yok! Zaten vasat bir seriydi, inşallah iptal edilir ya da direkt Jeff Lemire'in yazdığı hikayeler basılır.

Benim yayın evim olsa ve Green Arrow basmak istesem, şu seriyi basardım:

https://www.comixology.com/Green-Arrow-1988-1998/comics-series/7061?ref=c2VhcmNoL2RldGFpbC9kZXNrdG9wL2xpc3Qvc2VyaWVzU2VhcmNoRGV0YWlsTGlzdA

Olmadı şunu:

https://www.comixology.com/Green-Arrow-2001-2007/comics-series/265?ref=Y29taWMvdmlldy9kZXNrdG9wL2JyZWFkY3J1bWJz

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Rebirth de olur. 
Ben beğenerek okuyorum

memospinoz

Alıntı YapGreen Arrow Cilt 2 - Üçlü Tehdit, gecikmeden dolayı özürlerimizle birlikte Kasım ayında raflarda olacak!

Animvader

Şu cildi hiç basmasalardı keşke, hayatımda okuduğum en kötü çizgiromanlardan biridir, hatta bitiremedim de zaten. Kutuplarda yaşayan ayı adamın, üçüz kızlarıyla Oliver Queen'in uçakta yaşadığı kaçamak gibi saçma sapan bir hikayeyi okuyunca bırakmıştım  ;D ;D

dean

Jeff Lemire dönemine kadar maalesef çok kötü. New 52 ilk başladığında okumaya çalışmıştım. Ama tahammül edilecek gibi değildi. Lemire dönemine geçince rahatlayacağız.

memospinoz

Barmen Minik

Alıntı yapılan: Animvader - 30 Ekim, 2017, 20:05:50
Şu cildi hiç basmasalardı keşke, hayatımda okuduğum en kötü çizgiromanlardan biridir, hatta bitiremedim de zaten. Kutuplarda yaşayan ayı adamın, üçüz kızlarıyla Oliver Queen'in uçakta yaşadığı kaçamak gibi saçma sapan bir hikayeyi okuyunca bırakmıştım  ;D ;D

tamamen katılıyorum. ülkede çizgi roman aşkı geriye gitsin istiyorsanız bu cildi okutturun  ;D

şaka maka DC nin politikaları resmen green arrowu bitittirir. rebirth basamazsınız önce new 52 basmanız lazım derler 4. ciltten değil 1 den başlatman gerek derler. ya kardeş yaptınız her işin arkasında durmayın bu yayını alıp ilerde güzelleşceğini bilmeyen okumamış adam hadi taş çatlasın 3. cildi alır 4ü mümkün değil almaz.

haysat

Çizgi Düşler'den bu gün yapılan açıklama.

Green Arrow Cilt 2'yi matbaadan kaynaklı bir hata sebebiyle topluyoruz. Bu aksaklık sebebiyle özür diliyoruz, eğer satın aldıysanız lütfen aldığınız yere iade edin. Hata en kısa sürede giderilecek ve cilt yeniden satışa çıkacak.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Not:Hatanın sebebi ciltte son sayfaların olmaması.Satın alan arkadaşlar değişim için bekleyip düzgün cilt piyasaya çıktığında değiştirebilir.

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

darbove

Örnek bir hareket. Keşke kurukafa yayınları da gantz citlerinin boyutları için aynı şeyi yapabilseydi.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

memospinoz

Hedef olma sırası Zümrüt Okçu'da!

Green Arrow belasını bulmak için gidiyor ve buluyor da - hem de üçlü olarak!

"Ölümcül güzellik" kavramına yeni bir anlam veren üç kadın kahramanımıza karşı hem sayıca hem de silah olarak üstün çıkıyor. Bu kadınların adları hepsinin adı "Skylark" ve Oliver Queen'in merkezinde olduğu gizli bir görevleri var. Üç güzel kardeşin öfkeli babalarıyla savaşan, dondurucu tundrada kana susamış, mutasyon geçiren hayvanlarla sıkışıp kalan Green Arrow'un, bir canavarın atıştırmalığı ya da donmuş bir ceset olmadan bir an önce bu "aileyle" ilgili gerçeği ortaya çıkarması gerekiyor!

Oliver şirketinin kendi iradesi dışında yönetilmesini engellemek için Çin'e giderken,zor zamanlar geçiren Seattle'ın sokaklarını onun yokluğunda Dark Arrows ele geçiriyor. Bu kanun koruyucuların GA'yle ne ilgisi var? Ve Ollie nasıl hem şehrini hem de şirketini koruyacak?

Green Arrow: Üçlü Tehdit cildinde Ann Nocenti'nin (Catwoman) yazdığı ve Harvey Tolibao (Avengers: The Initiative) , Freddie Williams II (Captain Atom) ve Steve Kurth'un (Iron Man: Legacy) çizdiği ve Oliver Queen'in hayatındaki yeni döneme yön veren #7-13. Sayılar bir araya getirilmiştir!

Keyifli Okumalar...

Sayfa Sayısı: 160
Etiket Fiyatı: 34 TL

dean

Oliver Queen, namı diğer Green Arrow, şirketinin, zorlu bir rakip iş adamının elinde neredeyse çökmesinin sersemliğini halen atmaya çalışıyor. Cephaneliği neredeyse bomboş ve inancı sarsılmış halde. Üstelik kapısının önünde hem yerel hem de yabancı tehditler belirdiğinde işler Zümrüt Okçu için kesinlikle daha kolaylaşmayacak.

Ollie, son görevinden henüz dönmüşken Thanagarlı bir askeri birlik tarafından, işlemediğini iddia ettiği bir cinayet suçundan tutuklanacağı sırada Hawkman'le karşılaşmıştı. Green Arrow eğer içindeki sesi dinleyip Hawkman'le takım olursa masum birine mi yardım etmiş olacak... yoksa tehlikeli, galaksilerarası bir suçluya mı ?

Sayfa Sayısı: 144
  Etiket Fiyatı: 34 TL

s.b

GREEN ARROW CİLT: 1 - MİDAS DOKUNUŞU

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

GREEN ARROW CİLT: 2 - ÜÇLÜ TEHDİT

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN