BKM Kitap

Başlatan Mrtekin, 02 Kasım, 2016, 21:04:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Burayı yeşillendiriyim.

Bkm Kitap'ın portföyünde; çr türleri kapsamında maalesef  D&R, Odakitap gibi sık güncelleme olmamasına rağmen; bazı yayınevlerinde verdiği %30 üzeri indirimler nedeniyle deneme amaçlı yaptığım ilk siparişten memnun kaldım.

25'inde (Ekim) verdiğim sipariş; tedarik süreci ve araya Cumhuriyet bayramının girmesi ile 2' si (Kasım) itibari ile elime geçti. Burada biraz yavaş kaldılar.

0850 ile başlayan müşteri hizmetleri numarası iyi çalışıyor. Müşteri temsilcisine kolay ulaşabiliyor; siparişinizin son durumu ile ilgili net bir bilgi alabiliyorsunuz. Bu konuda Odakitap ile aynılar; D@r; İdefix'den daha iyiler.

En önemlisi paketleme çok iyi geldi. 3 adet kitaptan oluşan siparişte; Klasik karton kitap kılıfı içine; klasik çıtçıt bir kılıf daha yapılmış ve fakat çıtçıtın çevresi ve uçları çok iyi bantlanmış; hatta; sıkı durun; çr dükkanlarından yaptığınız alışverişler gibi; kitaplardan birini çr koruyucu kılıf içerisine koymuşlar. Belki de tanıtım amaçlıdır, bilemiyorum. Filhakika; D@r; İdefix, Odakitap; Eganba ile karşılaştırdığımda; şu ana kadar; en iyi paketlemeyi; Bkm kitap'ta gördüm.

Ezcümle ben memnun kaldım.
They drew first blood...

Nightrain

Bu ay ben de buradan alış-veriş yapacağım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pardus88

Bende  sipariş verdim 17ekimde 1 kasımda anca geldi kargo takip numarası da vermiyorlar ben bir daha sipariş vermem  en iyisi kitapyurdu  oda kitapta iyi 

Mrtekin

Bkm kitap'ta bana kargo takip nosu SMS ile geldi. Mng kargo ile çalışıyorlar.

Odakitap ve Eganba'dan da alışveriş yaptım&yapıyorum. Onlar da iyidir.

En çok sinir bozucu deneyimleri D&r ve İdefix'de yaşadım; orası kesin...
They drew first blood...

Nightrain

Çizgi romanlar için en iyisi edessa. Taş gibi paketliyor.

Mrtekin

Dün BKM'de bazı yayınevlerine ek indirim gelmiş.

YKY; %35,

Alfa (Gizli Tarih, Cedric, Alfa Ayının Kabileleri) %30,

Aylak Kitap (Kurma Kız) %30.
They drew first blood...

Barmen Minik

ayın 7 sinde bir pazartesi günü verdiğim sipariş 16 sında ancak elime ulaştı düşüncem konu hakkında olumsuz yorumda bulunmaktı. ancak paketi açınca aman tanrım kitaplara geçirilmiş o kılıflar.. inanın o şekilde kullanıp muhafaza edebilirsiniz. tam lan birde ayraç verselermiş dedim aman tanrım o da var birde poşetten çıkan kargo garanti kağıdı.. %35 lik indirimler 39TL üstüne kargo bedava fırsatı ile şu an için tüm alışverişlerimi bkm kitapa yönlendirdim. mutlaka bir deneyin. umarım hep böyle devam ederler idefixe elveda derim (çoğunlun aksine ömrümde idefixle hiç sıkıntı yaşamadım bunu da belirtmek isterim)

Nightrain

İlk alış-verişimi az önce yapmış bulunmaktayım. Umarım memnun kalırım. İdefix ile aralarındaki fiyat farkı çok olmadığı için BKM'yi tercih ettim. Duyduğum kadarıyla çizgi romanları güzel paketliyorlarmış.

Mrtekin

Alıntı yapılan: Nightrain - 24 Kasım, 2016, 10:08:44
İlk alış-verişimi az önce yapmış bulunmaktayım. Umarım memnun kalırım. İdefix ile aralarındaki fiyat farkı çok olmadığı için BKM'yi tercih ettim. Duyduğum kadarıyla çizgi romanları güzel paketliyorlarmış.

Hush'u aldın Di mi uyanık?  ;D Paketlemede ben çok memnun kalmıştım; yukarıya detaylı izlenimlerimi de yazdım. Sizler de kendi deneyimlerinizi yazarsanız çok iyi olur, en azından başka arkadaşlara da durumu kıyaslama imkanı veririz.
They drew first blood...

Nightrain

Hush, Watchmen, Sandman 2 ve Infinity Gauntlet'i aldım. ;D Idefix 115 TL çıkarttı, BKM de 118 TL. Idefix'in leşliğinden dolayı BKM'yi tercih ettim. MNG ile gönderiyorlarmış, daha bir güzel oldu. :)

gizmoo

Son alışverişimi bkm den yaptım.
Çizgiromanları kaplayarak gönderiyorlar.
Güzel bir sürpriz oldu.Paketlemede harikaydı.

darkraider

Yorumlar üzerine ben de siteden ilk siparişi verdim.Hush,Sandman 2,Walking Dead 25,Suicide Squad 2 ve Watchmen.Paylaşım için teşekkürler  :)

kalidor

Ben BKM'den 1 keaz alışveriş yaptım. Bayram sonrasına denk geldiğinden midir bilemiyorum yaklaşık 3 haftada geldi. 2-3 kez telefonda konuştum. Önce gelmeyince 10 gün sonra aradım, işte bir tane defolu ürün yüzünden bekletiyorlarmış, gönderin dedim ilk partiyi gönderdiler. Diğer ürün bir türlü gelmedi. Birkaç hafta sonra da tekrar görüştüm onu da öyle gönderdiler. Hatta 2-3 gün sonra aynı ürün bir daha geldi. Yani işte bu işler şans. Odakitap, ilknokta veya idefixe/D&R'dan da şimdiye kadar hiç bir sıkıntım olmadı mesela. Tabii ben ucu kırışmış, paketlemesi kötü vs takılmıyorum.
Crom! Ölüleri Say...

nicholaihel

Kondisyona takılmayan bir çizgi roman sever olmak ne güzel kalidor :)

Bu ara burada o kadar çok tavsiye, övgü, yergi varki hangi siteden alacağımı şaşırdım doğrusu. Farklı sitelerden alınca aynı cildi tekrar satın alma gibi bir şaşkınlığa düşebiliyorum :) Epey de listem kabardı. Fuarları kaçırmamam lazım. Bakalım.

Nightrain

1 hafta oldu hala kitaplarımı kargoya veremediler! 2 tanesini temin edebilmişler sadece! Batman Hush ön siparişteymiş, 5 Aralık'ta ellerine geçermiş. Adamlara kitap çıktı, nasıl size o tarihte ulaşıyor diyorum, burada öyle yazıyor diyor. Bir daha bu siteden bir şey almam. Çok yavaşlar. >:( Bundan sonra sadece Eganba'dan alacağım. Idefix bile şimdiye göndermişti.