BKM Kitap

Başlatan Mrtekin, 02 Kasım, 2016, 21:04:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İnancomic

Bende idefix den aldım 10. Günde şu an hala kargoya verilmedi arkadaşımın Doğum günü hemen yollaya bilir mısınız diye de yazdım bide tabi arkadaşımın Doğum günü geçti  hala bekliyorum yollasınlar diye

Mrtekin

Ben de Eganba'dan 3 hafta önce sipariş ettiğim Dampyr 8'i daha yeni aldım.

"2 günde temin", "4 günde temin" gibi laflara bu ara çok inanmamak lazım; yeni kitapların stoklara girmesinde ciddi gecikmeler yaşanıyor. Yani "bekleme yapma" bu aralar pek bir moda...

Diğer tavsiyem; "stokta" olanların hemen gönderilmesini talep edin; stokta olmayan siparişler ile birleştirilmesini beklemeyin.

3 kitap sipariş verdim; 3 tane parçalı kargo yaptırdım; adamları kârı kargo parasına gitmiştir; oh olsun 😀
They drew first blood...

Nightrain

Bugün siparişlerimin 8 Aralık'ta teslim edileceğini öğrendim. Kitaplarım tam 15 günde elime ulaşmış olacak. Rezillik! Uzak durun arkadaşlar. Idefix ile birlikte gördüğüm en kötü site. Üstelik Batman Hush'ı hala temin edememişler.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

doktor1881

siteden olumlu uyarilar üzerinde bende sipariş verdim (Üstelik BKM Bursa orjinli) Ama pişman oldum Büyük boy çizgiromaları küçük kitaplarla aynı poşete koyup,küçük boya indirgemek için sıkmışlar Bu yüzden kapak üzerinde bol miktarda kırık olmuş.Şikayet yazdım ne mailime nede telefonuma dönüş oldu.Parayı kaptık soğuk su için anlayışı var

Nightrain

Alıntı yapılan: doktor1881 - 02 Aralık, 2016, 16:57:39
siteden olumlu uyarilar üzerinde bende sipariş verdim (Üstelik BKM Bursa orjinli) Ama pişman oldum Büyük boy çizgiromaları küçük kitaplarla aynı poşete koyup,küçük boya indirgemek için sıkmışlar Bu yüzden kapak üzerinde bol miktarda kırık olmuş.Şikayet yazdım ne mailime nede telefonuma dönüş oldu.Parayı kaptık soğuk su için anlayışı var

Twitter dan cemkir, arıyorlar.

noir

Bugün kargo geldi, 25 kasımda sipariş vermiştim   >:( daha önce idefix ve d&r 7-8 günde ulaştırmıştı ancak bkm neredeyse 2 katı sürede gönderebildi. Ancak şunu söylemem gerek hush gerçekten iyi korunmuş

Nightrain

Benim Batman Hush'ı da bugün kargoya vermişler. Cuma elimde olur.

Tuco Ramirez

Ben de tavsiye üzerine alışveriş yaptı. Hush ve Tetikçi 5. Hush için arkadaşların bahsettiği kılıfı yerleştirmişler çok beğendim.
Bu kılıflardan piyasada satılan bir yer var mı?

xmenac

Sözü edilen kılıf nasıl bir kılıf acaba? Epey merak ettim. :)

ghostrider

Ben de sipariş verdim yarın tam olarak 14 gün oluyor.Ben kapıda ödeme seçeneği ile satın alıyorum.Parayı hemen vermiyorum.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

gizmoo

2. alışverişimi yaptım.
1. alışverişte sandmanları almıştım.Kaplamalı gelmesi hoş bir sürpriz olmuştu benim için.
Umarım kampanyayı devam ettirirler. Ayrıca iadeleri engellemek için 24 saat süreli garanti kartı koymaları güzel olmuş.

Pulluk

İlk kez denedim. Bugün baktığımda siparişim kargoya verilmiş gözüküyordu ancak herhangi bir takip numarası görünmediği gibi kargoya verildi maili de gelmedi... ???
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Nightrain

Cep telefonuna gönderiyorlar.

Ben dayanamadım ve bunlardan 2.kez alış-veriş yaptım, adamlar siparişimi 3 günce ulaştırdı. ;D Üstelik olumsuz hava şartları nedeniyle Eganba daha geç ulaştırdı. Ki Eganba'dan daha önce sipariş vermiştim. Bu sefer benden geçer not aldılar.

lampard

Ben de ilk defa sipariş verdim. En uygun fiyatlar burda galiba, idefix'e göre (benim idefix tecrübelerime göre) biraz daha geç geldi (4 gün falandı herhalde tam hatırlamıyorum) ama fiyat, kitap ambalajları ve kargo garantisiyle bayağı memnun kaldım. Sıkıntı yaşamazsam BKM'den devam ederim herhalde. Buraya dönmem de zaten idefixte satın alma işleminin sürekli hata vermesiydi. Taa 2 ay önce de aynı sebeple alamamıştım kitap böyle bi sorunu o kadar zamanda nasıl çözememişler helal olsun.

İnancomic

31 Ocak'ta yaptıgım alişveris bugün kargoya verildi yanlış mng kargo ve Aras kargo iki seçenek vardı ben mng yı sectim ama bunlar PTT kargo ıle yollamışlar nasıl iş anlamadım