Koleksiyonunuzdaki CR lerin Fotolari

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 13:37:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre ozdamarlar

Bunalima giricem, su forumda en az kitabi olan adam kesin benim... :)

pizagor

Alıntı yapılan: siyahderikoltuk - 26 Nisan, 2011, 23:56:13
Bunlarda benim koleksiyonumun gözüken kısmı :)...

Maşallah diyelim de önce, gözükmeyen kısmı nerede peki  ???
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

siyahderikoltuk

Gözükmeyen kısmı hepimizin evinde bolca bulunan Zagor, Mister No ve Martin Mystere'lerden oluşuyor.. Birazda Bilka dönemi Örümcek Adam ve Superman var..

Eflatun

Kitapların sırtlarını gerekli şeyler yayın kataloğu olarak kullanabilirim sanırım.
bu renkli yayınlara biraz uzağım zorlanıyorum örümcek kaç seri çıkmış x men kaç seri çıkmış takipte...
örümceğin 9 ciltlik ilk arşiv dizisi ciltlerinin raflarda olmadığını farkedebildim sadece.
üzerine yepyeni maceralar süper cilt yazan kitaplar ve poşet içindeki fasiküller nedir diye merak ettim hoşgörünle.
rafta yatay duran fasiküllerde 1999 mahsülü conanlar tahmin ediyorum?gerçekten süper kütüphane tebrikler.
selamlar.

tommikser

Bir ara bende çekip yollayacağım vakit bulamadım.Bu arada Hasan abimle yapmış olduğumuz iki kişilik toplantının bir anda nasıl 20 kişilik bir toplantı olduğunu ve bu toplantınında bir anda nasıl imza gününe dönüştüğünü sizinle paylaşacağım.Bekle Hasan abim benim geç kaldım kusuruma bakma ;D

Tarkan Kurt

Güzel koleksiyon, ben de yakın zamanda ev değiştireceğim, taşınınca fotoğrafları çekip buraya koyarım.

siyahderikoltuk

Alıntı yapılan: ozai - 27 Nisan, 2011, 14:32:15
Kitapların sırtlarını gerekli şeyler yayın kataloğu olarak kullanabilirim sanırım.
bu renkli yayınlara biraz uzağım zorlanıyorum örümcek kaç seri çıkmış x men kaç seri çıkmış takipte...
örümceğin 9 ciltlik ilk arşiv dizisi ciltlerinin raflarda olmadığını farkedebildim sadece.
üzerine yepyeni maceralar süper cilt yazan kitaplar ve poşet içindeki fasiküller nedir diye merak ettim hoşgörünle.
rafta yatay duran fasiküllerde 1999 mahsülü conanlar tahmin ediyorum?gerçekten süper kütüphane tebrikler.
selamlar.
Poşetli fasiküllerin tam içeriği şöyle,
Superman, 1N Comics 1-9
X-Men, 1N comics 1-9
Spiderman, 1N Comics 1-8
Spiderman, Arkabahçe 1-13,17
Batman, Büyük Mavi 1-15
Batman, 1N Comics 1-9
Örümceğin arşiv dizisi eksikli olsada fasikül olarak elimde olduğundan, cilt olarak alma gereği duymadım.
Yepyeni maceralar yazan ciltler, Alfa döneminden kalma Punisher ciltleri.. Yetişkinlere Özel maceralar yazanlarsa yine Alfa döneminden kalma KediKız ciltleri..
Conan külliyatına gelirsek durum şu (aralarda eksikler olsada)
İmparator Conan(2001) 1-14
Yeni Dizi Conan (2002) 1-7
Red Sonja (2000) 1-7
Kral Conan (1999) 1-42
Conan (1999) 1-34
Alfa (2001) 1-12
Lal ve Marmara'nın yakın zamanda çıkardığı bütün Conan'larda tam takım elimde mevcut. Umarım merakını giderebilmişimdir, darısı senin başına inşallah :)...

Eflatun

Alıntı yapılan: siyahderikoltuk - 27 Nisan, 2011, 16:25:24
Alıntı yapılan: ozai - 27 Nisan, 2011, 14:32:15
selamlar.
Poşetli fasiküllerin tam içeriği şöyle,
Superman, 1N Comics 1-9
X-Men, 1N comics 1-9
Spiderman, 1N Comics 1-8
Spiderman, Arkabahçe 1-13,17
Batman, Büyük Mavi 1-15
Batman, 1N Comics 1-9
Örümceğin arşiv dizisi eksikli olsada fasikül olarak elimde olduğundan, cilt olarak alma gereği duymadım.
Yepyeni maceralar yazan ciltler, Alfa döneminden kalma Punisher ciltleri.. Yetişkinlere Özel maceralar yazanlarsa yine Alfa döneminden kalma KediKız ciltleri..
Conan külliyatına gelirsek durum şu (aralarda eksikler olsada)
İmparator Conan(2001) 1-14
Yeni Dizi Conan (2002) 1-7
Red Sonja (2000) 1-7
Kral Conan (1999) 1-42
Conan (1999) 1-34
Alfa (2001) 1-12
Lal ve Marmara'nın yakın zamanda çıkardığı bütün Conan'larda tam takım elimde mevcut. Umarım merakını giderebilmişimdir, darısı senin başına inşallah :)...

amin diyelim hocam bu kadar kitabım olur birgün inşallah :)
gözümün pası gitti fotolarla.
1 N spiderman 9 sendede yok demek,amma zor bulunuyor bu meret yahu..

siyahderikoltuk

Evet haklısın 9 numaralı sayı bende yok ama hafızam beni yanıltmıyorsa zaten çıkmamıştı???? Gerçi '96-97 arası çıktıkları için yaşım 16 olduğundan aklım gazete bayiindeki başka bir neşriyatada kaymış olabilir, hatırlamıyorum ;D...

tommikser

Kütüphanemin az bir kısmı asıl kitaplığımı sonra çekip göndereceğim.

V

Sandman dediğin böyle basılır arkadaş.

"İstemem,eksik olsun.."

emre ozdamarlar

Param olunca ilk alacagim eserlerden biri bu absolute edisyonlar :)

tommikser

arkadaş adamlar yapıyor valla.İnsanın içigidiyor gerçekten.Bende Sandman 1-2 var.

nacho_grande

Alıntı yapılan: pukay - 26 Nisan, 2011, 22:10:42
nacho_grande'nin arşivi şu dakka sandalyeden düşmeme sebep oldu :o

Teşekkür ederim, fırsat buldukça bir şeyler eklemeye çalışıyorum.

nacho_grande

Bu arada Sandman' in cildine bayıldım. Bunu görünce aklıma geldi. LOTR' in de böyle bir baskısı vardı, arasam mı ki? Hafif kaşıntı başladı :)