Koleksiyonunuzdaki CR lerin Fotolari

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 13:37:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Asıl kütüphanemin görüntüsü:

Bulunması zor olan 1N Sayı 9 :D

hennessy

diyecek kelime bulamıyorum müthiş
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

alan ford

Ayhan'ın el emeği göz nuru baltası İtalya'dan Tokat'a her yerde.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

tommikser

Canım Ayhan abimin  baltası kütüphanemin en değerli eşyalarından biridir.Çok sağolsun kitap fuarı zamanı bana yapmıştı.

V

Alt sıradaki(Martin KM'lerin yanında) kalın-kırmızı cilt nedir?
"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

Onu kaldırmayı unutmuşum abi.Üniversiteden mezun olduğumuzda Diplomayı üniversitenin 50.yılı dolayısı ile yuvarlak yaldızlı deri zarfa koymuşlardı.İşteo o zarf :D

siyahderikoltuk

Eneee!!! Örümcek adam 9. sayıııı ;D

Eflatun

ilk 8 örümceğin Todd Mc Farlane çalışması olduğunu biliyorsunuzdur zaten..

hanac

Güneş tebrikler. İyi bir kütüphane oluşturmuşsun.

Bunların yaklaşık  % 80 'ni son 1 yolda aldın herhalde.

tommikser

Mc Farlane'nin Örümcek çizimlerinden nefret ederim.Hele o MJ yok mu mahvetmiş hatunu.Allahtan Marvel'de Örümcek çizdirmiyorlar adama.Ya Spawn bence çizimleri vasattır sadece Mc Farlne yüzünden.

tommikser

Evet abi kitap fuarından itibaren bu kadar arttı.Ama o dönemgerçekten büyük bir şanstı.12 liralık Teks'leri ilk sayılar hariç Ali abi sayesinde 4-5 lira gibi bir fiyatla bulduk.Sanırım biraz da bu iş şans işi.Mesala Hakan abi sayesinde Bilka Örümceklerin büyük bir kısmı bende geri kalanınıda toplayarak baya ilerledim.Sanırım 183 lik seride 40 sayının altına düştüm.

Lami Tiryaki

Alıntı yapılan: gunessemerci - 29 Nisan, 2011, 09:07:53
Evet abi kitap fuarından itibaren bu kadar arttı.Ama o dönemgerçekten büyük bir şanstı.12 liralık Teks'leri ilk sayılar hariç Ali abi sayesinde 4-5 lira gibi bir fiyatla bulduk.Sanırım biraz da bu iş şans işi.Mesala Hakan abi sayesinde Bilka Örümceklerin büyük bir kısmı bende geri kalanınıda toplayarak baya ilerledim.Sanırım 183 lik seride 40 sayının altına düştüm.

Hep kendine müslümansın Güneş... Bana Tekofset Süperman bakacaktın sözümona, konuştuk bitti di mi?..

Selamlar
Lami

tommikser

Yok Lami abim aklımda dediğin sayılar.Bende de 54-56 eksik seninkilerle beraber arıyorum.İnş. karşımıza çıkar.Bu arada arkadaşımın gazıyla Mandrake fasiküle de girdim.Bayaaaaa var ama sayı olarak.Onu toplamak sanırım 2 yıl falan sürer. :D

pizagor

Güzel kolleksiyon, tebrikler Güneş... Kapaklı dolaplar kullanmanı tavsiye ederim, daha az yıpranma olur kitaplarında...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

Kapaklı yapmayı unuttuk sanırım poşete koyacam mecburen artık :D