Blade Runner:2049

Başlatan Mrtekin, 04 Kasım, 2016, 22:53:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

http://m.imdb.com/title/tt1856101/

"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

They drew first blood...

Pulluk

Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

dean

ilk görüntüler hiç fena durmuyor. Denis Villeneuve yükselişte olan bir yönetmen. İlk filmden Ridley Scott ve Hampton Fancher gibi isimlerde proje de. Ryan Gosling'de çok başarılı bir aktör. Blade Runnder'ı geçmek şu an için gözüme imkansız geliyor. Ama bu ekip en azından Blade Runner'a denk bir iş çıkartırsa büyük başarı olur. Proje başarılı olursa devamı da gelecekmiş.

hanac

Fragmanı çok beğendim.

Mrtekin

Yönetmen Denis Bey'in, rebootlanan "Dune" serisini de yöneteceği konuşuluyor kulislerde.
They drew first blood...

dean

dean

Filme gelen yorumlar harika. En az ilk film kadar başarılı bir iş geliyor olabilir.

Pulluk

Sony'nin ülkemize reva gördüğü sansür rezaletini saymazsak ilkini bile aşan bir kaliteye sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Muhtemelen 3. film de gelecektir.

Nightrain

Sırf bu sansür olayı yüzünden filmi sinema da değil evde izleyeceğim. Hir an önce bly-rayi çıkmalı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

Sizler bu sansür olayından bahsedince haberim oldu. Biraz internet taraması yaptım ancak konu sadece tüplerdeki çıplak bedenlerden mi ibaret emin olamadım. Detay verebilir misiniz arkadaşlar?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

bugraltu

Alıntı yapılan: pizagor - 08 Ekim, 2017, 07:46:27
Sizler bu sansür olayından bahsedince haberim oldu. Biraz internet taraması yaptım ancak konu sadece tüplerdeki çıplak bedenlerden mi ibaret emin olamadım. Detay verebilir misiniz arkadaşlar?

Anladığım kadarıyla en ağır sansürü, Jared Leto'nun yeni doğan bir replikan ile monoloğunun olduğu sahne yemiş. Konuşmalar önemli olduğu için kesememişler, ama oradaki replikan tamamen çıplaktı. Ben sansürsüz halini izledim, ekşide yazılanlardan anladığım kadarıyla saçma sapan zoomlama ile sahneyi berbat etmişler. Yaratılış, tanrısallık üzerine olan sahne tamamen çamur olmuş.

Ek olarak, K'nın (Ryan Gosling), görsellik açısından çok ilginç bir sevişme sahnesi vardı. Herhangi bir çıplaklık olmasada, sanıyorum bu sahne de sansüre uğramış.

Pulluk

En azından benim saydığım 3 sahnede sansür nedeniyle VCD kalitesinde film izledik İmax'de

Mrtekin

They drew first blood...