Ana Menü

Titans Rebirth

Başlatan dean, 07 Kasım, 2016, 21:02:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Rebirth dönemi için en önemli çizgi romanlardan biri de Titans. Zira Wally West geri dönüyor. Zaten ilk cildin adı da Titans Vol. 1: The Return of Wally West olarak belirlenmiş. 7 Mart 2017 çıkacak olan cildin yazarı Dan Abnett çizeri ise Brett Booth. 168 sayfa olacak cilt, Titans Rebirth ve serinin ilk altı sayısını içeriyor.

rumar80

Bu seriye abone olmadım ama cildini alacağım.

lemazmatik

7. sayıda çizer Lee Weeks ama maalesef sadece tek sayı için gelmiş, 8. sayıda serinin yeteneksiz çizer(ler)i geri dönüyor :(

dean

Titans'ın çok övüldüğünü duyuyordum. Rebirthlere bu derece girmişken Titans'ı okumamak gibi bir seçenek yoktu tabi ki. Titans kendi başına sağlam bir hikaye anlatmasının yanında Rebirth dönemi konsepti içinde çok önemli olacak bir seri. Watchmen'ın dönüşü içinde bu seri önemli olacak gibi. Aynı zamanda Wally West'in dönüşü bu ciltte son derece önemli bir yer tutuyor. Rebirth dönemi öncesi Teen Titans ekibine pek aşina biri değildim. Bu ciltte ekip arasındaki sevgi bağının görmek beni çok etkiledi. Fantastic Four dışında bu derece birbirini seven bir süper kahraman ekibi aklıma gelmiyor.

Bu sevgi bağıda çizgi romanın bel kemiklerinden biri. Wally'nin ekibe kendisini tanıtması ve ekibin bir araya gelmesi son derece güçlü anlatılmış. Villain olarak karşımıza Abra Kadabra çıkıyor ve belki de en etkileyici perfomanslarından birini bu macerada sunuyor. Macera boyunca ekibin birbirlerine karşı duyduğu sevgi ve Wally'nin yeni Dünya'ya temeller atması işleniyor.

Titans'ı beğendim. Hatta geriye dönük okuma yapacak kadar beğendim. Muhtemelen New 52 dönemine bir geri dönüş yapacağım. Hatta daha öncesinde başarılı maceralara da bakabilirim.

Nightrain

Seri çok güzel gidiyor. Takımın dinamiği yerinde. Keşke 2 haftada bir yayinlansa.

Spoiler

Psimon, Omen'e takimda hain olduğunu söylemişti. Son sayıda görüldüğü üzre hain Nightwing çıktı. Muhtemelen Psimon Dick'in beynini ele geçirdi. Önümüzdeki sayida Titanlar, Nightwing ile kapışacak sanırım.

Spoiler
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"