Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

seastar1000

Gucsuz Dusmezsen Hayat Guzeldir i okudum Konuyu begenmedim hosuma gitmedi Birde İndeh i okudum onunda cizimleri bi garip İkisinide begenmeden okudum dogrusu
İcim acilsin diye bi Martin cekeyim dedim Baktim klasik maceralar cilt 33 u cekmisim kutuphaneden
Martin amca ve sarlok holmes macerasi ohh dedim iste cizgiroman budir

darbove

Saga 1.cildi demin bitirdim. Hikaye güzel, çizimler ise bir dönem okuduğum kore webtoonlarından tower of godı anımsattı.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

darbove

Spiderman maviyi okudum gayet başarılı, anlatım işleniş güzel çizimler anlatılmak isteneni güzel yansıtıyor. Şuan elimde uzun süre bulunan TASM hoz comisleri okuyorum ordan marmaranın TASM külliyatana geçiş yapacağım. :D

rumar80

Maviyi begendiyseniz sarıyı da seversiniz. Okuyun derim

rumar80

X factor epic collection Genesis and apocalypse okuyorum.
  Orjinal beş x-men'in tekrar buluşması,  Jean Grey'in nasıl ölmediği ve Apocalypse ile Cameron Hodge'un ilk görünüşleri hepsi bu ciltte

darkwood

Martin Mystere  179.cilt "XIBALBA" yı bitirdim. Güzel bir mafya, bilim kurgu hikayesi ile bütünleşen Marti amca harmanlaması olmuş.  8)
Darkwood Sakinleri..

darbove

Alıntı yapılan: rumar80 - 03 Mayıs, 2017, 21:41:55
Maviyi begendiyseniz sarıyı da seversiniz. Okuyun derim
Aklımda fakat stok yok. :D Tekrar baskısı olacakmış sanırım, çıktığında edineceğim.

Hayal Kahvem

darbove

Lone wolf 18cildi peşpeşe okuyup aradan çıkardım. Kronolojik olarak okuma takıntım olduğu için bende ilk sayıları eksikse temin etmeden okumuyorum. Muhtemelen Marmaranın TASM den devam edeceğim hozları okumuştum zaten iyi gider.

ferzan

Neredeyse 5 aydır comics okumuyordum...Bu hafta içi ve hafta sonu comics perhizimi bozdum...Okuduklarım :

Punisher : ''Hoşgeldin Frank'' Cilt 1 ve 2
    10 yıl kadar gecikmeli olarak okusam da gördüm ki Garth Ennis için Max serisi öncesi tam bir ön çalışma olmuş...Tamamen değil, Max serisi kadar değil ama yeteri kadar tatmin etti...Geçtiğimiz yaz kaybettiğimiz çizer Steve Dillon ise seride hiç sırıtmamış...Preacher'dan sonra pek çok üretiminde göze batan ezberleri beni yer yer boğardı ama bu ciltlerde usul usul akıtmış sayfaları...

X-23 : ''Masumiyet'in Kaybı''
    Öyle çok yüksek bir beklentim yoktu ama tahminimden daha fazla sevdim...Bu pazarın en kayda değer okuması bile olabilir benim için...

Wolverine'in Ölümü
    Yine düşük bir beklentiyle başına oturdum ve bu kez yanılmadım...X23'ün yarısı kadar bile iyi olsa kabulümdü ama o bile olmadı...Kötü bir eser değil ama eğer bir efsane sonlanıyorsa daha ihtişamlı ve ses getirecek birşey beklerdim...Sanki Valiant tarzı bir yayınevinden çıkan, yıllarca devam eden ve pek de kimsenin önemsemediği, atıyorum Starman gibi ismi olan silik bir karakter olsun, onun bir avuç okur kitlesine hitap eden alelade bir sona yakışırdı ama Wolverine'e değil...(Galiba Starman diye bir karakter vardı ama Valiant'ın değildi, zaten ben de tamamen misal verdim uydurarak...)

All-New X-Men #4 : ''Bambaşka''
    Uncanny X-Men #3 : ''İyi, Kötü, Inhuman''
    Önceki sayılarla Atom Savaşı cildini okumamın üzerinden epey zaman geçmişti...Hatırlamakta zorlanır gibi olsam da çok geçmeden moda girdim...Atom Savaşı'na kadar her iki seriden de çok keyif alıyordum, Atom Savaşı da tatmin etmişti ama okuma sırasınca bu iki serinin iki ayrı cildini okurken çok muazzam olmasa da stabil bir keyif almaya devam ettim...Genel olarak X-Men serilerini seviyorum...Her seferinde çok iyi olması gerekmiyor tabi...

Iron-Man #6 : ''Stark Yükseliyor Bölüm 2''
    Iron-Man'e uzun bir ara vermiştim, 6 ve 7. ciltler okunmayı bekliyordu...Daha evvel Hoz'un yayınladığı Extremis cildi ve akabinde Arka Bahçe'nin ilk cildiyle aslında hiç de sevmediğim bu karakterin öykülerinden çok hoşlanmaya başlamıştım ama bu keyif 5. ciltten itibaren alelade bir hal aldı...Dolayısıyla 6. cilt de çok ihya etmedi...Seriyi severek takip ediyorum ama Extremis ile ilk 4 kitaptan aldığım tadı 5 ve 6. ciltlerden alamıyorum...Muhtemelen 7. ciltten de alamayacağım...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

darbove

Şuan Marmaranın TASM külliyatına giriş yaptım 9.cilttteyim may yengenin JJJ nin babasıyla basılmasına bayağı güldüm. Bu arada şubattan beri yeni cilt çıkmamış. Fuarlar bitince yayıncılar bombaları kıstı azıcıkta olsa. Şöyle birde not düşeyim TASM cilt 5 ten sonra anti-venomu bir daha görmeyeceğimi düşünerek anti-venomun 3 sayılık macerasını okudum(anti-venom kurtulma yollarıydı sanırsam) tam yerinde okumuşum o ciltten sonra görünmedi zaten. Superior a girmek için TASM 32.cildi bekleyeceğim. Superior spidermanın giriş kısmını okuyordum paninin bastığı ciltte süpeiora girişin bağlantılı sayıları varmış ve TASM 32.cildinde bu sayıları göreceğimizi yazmışlar. Sanırım 700.sayı pek bir bilgim yok ilke abimin araknofobi sözlerinden yola çıkarak öğreniyorum Spiderman külliyatını. Umarım seneye 32.cilde yetişiriz.  :D

tulgan

Alıntı yapılan: darbove - 01 Haziran, 2017, 23:29:09
Şuan Marmaranın TASM külliyatına giriş yaptım 9.cilttteyim may yengenin JJJ nin babasıyla basılmasına bayağı güldüm. Bu arada şubattan beri yeni cilt çıkmamış. Fuarlar bitince yayıncılar bombaları kıstı azıcıkta olsa. Şöyle birde not düşeyim TASM cilt 5 ten sonra anti-venomu bir daha görmeyeceğimi düşünerek anti-venomun 3 sayılık macerasını okudum(anti-venom kurtulma yollarıydı sanırsam) tam yerinde okumuşum o ciltten sonra görünmedi zaten. Superior a girmek için TASM 32.cildi bekleyeceğim. Superior spidermanın giriş kısmını okuyordum paninin bastığı ciltte süpeiora girişin bağlantılı sayıları varmış ve TASM 32.cildinde bu sayıları göreceğimizi yazmışlar. Sanırım 700.sayı pek bir bilgim yok ilke abimin araknofobi sözlerinden yola çıkarak öğreniyorum Spiderman külliyatını. Umarım seneye 32.cilde yetişiriz.  :D

şahsi tavsiyem beklememeniz, Spider-Man volume 3 olarak bilinen ve Spider-Verse'e giden serinin çalışmalarına başladık çünkü. Spider-Verse aradan çıkınca Spider-Gwen gelecek daha :)

darbove

Alıntı yapılan: tulgan - 01 Haziran, 2017, 23:35:11
şahsi tavsiyem beklememeniz, Spider-Man volume 3 olarak bilinen ve Spider-Verse'e giden serinin çalışmalarına başladık çünkü. Spider-Verse aradan çıkınca Spider-Gwen gelecek daha :)
One-shotları hangi sırayla okuyayayım biraz kronolojik sırayla okuma takıntım varda. :D

tulgan

Alıntı yapılan: darbove - 01 Haziran, 2017, 23:48:22
One-shotları hangi sırayla okuyayayım biraz kronolojik sırayla okuma takıntım varda. :D
herhangi bir sıraları yok, serilere girip çıkmıyorlar. bir tek Asm 19'dan önce bir ara Kraven'in Son Avı'nı okumanız iyi olur, geri kalanları istediğiniz sırayla okuyabilirsiniz.

darbove

Alıntı yapılan: tulgan - 01 Haziran, 2017, 23:56:19
herhangi bir sıraları yok, serilere girip çıkmıyorlar. bir tek Asm 19'dan önce bir ara Kraven'in Son Avı'nı okumanız iyi olur, geri kalanları istediğiniz sırayla okuyabilirsiniz.
Tamamdır, verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Dediğiniz gibi okur superior geçerim.